SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor most a gumiszobába írt hozzászólásokat, beleszámítjátok a pontokba?

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 10, 2013, 13:05:10
Akkor most a gumiszobába írt hozzászólásokat, beleszámítjátok a pontokba?

Miért ne számolnák bele, az is hozzászólás, csak kicsit más  :D :D

Idézetet írta: gerry Dátum február 10, 2013, 13:08:47
Miért ne számolnák bele, az is hozzászólás, csak kicsit más  :D :D

Az nem is kétség,csak volt róla szó,hogy lehet az nem fog beleszámítani.  :)

Sztem a gumiszobás hsz-eknek külön odds kellene. Minél költőibb hangvételű az iromány, annál nagyobb oddsot rá. :D

Szerintem a "Gumiszobának" is megvan a helyes, így számít az is.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum február 10, 2013, 14:10:16
Szerintem a "Gumiszobának" is megvan a helyes, így számít az is.  :beerchug:

Rendben.  :)

A Gumiszoba is közösség építő téma, ráadásul vannak benne családi programajánlatok is, melyeket az érintettek az édesanyjukkal tölthetnek el...

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum február 20, 2013, 21:13:18
Erre ott van a köszönet gomb. Meg valamelyik topicban is volt, hogy egymás után 3 hozzászólást írtál 5 percen belül, válaszok más-más hozzászólásokra: jelzem, ezeket is lehet egybe írni.
Köszi előre is!  ;)

Hát te nem érted, hogy a hozzászólás 1 pont???  ;D

Beindult a hozzászólás gyűjtés!  :D

Idézetet írta: gerry Dátum február 03, 2013, 22:14:34
Mindenki örüljön annak amije van! Egészséges vagy, tudsz járni, látsz, nem vagy béna, van mit enned, van tető a fejed felett!!?? Gondoljatok bele, ha ezek közül valamelyik nem lenne meg, akkor is az iPod lenne a legnagyobb gondotok!  Az emberek sajnos nem tudják megbecsülni az értékeiket, lehetne ennél sokkal rosszabb, ittvagyunk tudunk írni, örüljünk neki, örüljünk az életnek!

Köszönöm!


A legfontosabbat kihagytad! Tudsz inni!!!!!!!! ;D


Idézetet írta: TiB Dátum február 21, 2013, 12:53:24
SDe amikor rányomsz a "Köszönet" gombra, adományozol! Ha például Galaxy minire gyűjt, akinek "köszönsz", akkor adsz neki Milán és Vm pénztárcájából 0,12 Ft-ot. Valóban ér 0,12 forintot az a hozzászólás? Valóban volt annyira informatív, vagy vicces, hogy megér neked 0,12 Milán forintot?  ???

Szóval kedves Sportfogadótársak, a jövőben így gondolkodjatok, mert az idő a köszönöm pénz! Köszönöm! :police:

Azért ez a 0,12 ft átlagár, ha kiakadunk az "értéktelennek tűnő" hozzászólások megköszönésén (bár az is növelte az olvasottságot), akkor azért a másik oldalt is látni kell, hogy ha tízezreket keresel egy hasznos hozzászólásnak köszönhetően, akkor azt is csak 0,12 ft-tal tudod meghálálni...
És Milannak sem rossz, ha ezek a hasznos infók itt sorakoznak.

Talán megfontoltabb lenne a "köszönöm"-ök osztogatása, ha a saját pont keretből lenne levonva az adományozott pontérték, de azt hiszem, amíg valaki ezzel nem él vissza, nem szükséges szigorítani.
Ha ilyesmi rendszeressé válna (mondjuk nagyon macerás, időigényes módja ez a pénzkeresésnek...), akkor lehetne egyénileg tiltani az ezzel trükközőket, esetleg személyes vagy általános "köszönöm" keretet bevezetni. (pl. havonta 5 pontot osztogathatsz el így)


Most akkor minden hozzászólás pontot ér? Jól értem-e?

Idézetet írta: nega Dátum február 22, 2013, 12:33:10
Most akkor minden hozzászólás pontot ér? Jól értem-e?
ha elolvasod: http://www.sportfogadas.org/klub.php?mod=szabalyzat, rögtön megtudod, hogy igen.

Idézetet írta: nega Dátum február 22, 2013, 12:33:10
Most akkor minden hozzászólás pontot ér? Jól értem-e?

Még egy kis olvasgatni való: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3492.0.html

2.2.1. Hivatkozás az aláírásban

Az aláírásban tilos a személyes vagy egyéb weboldalakra irányuló hivatkozás. Az aláírásban hivatkozást csak azon fórumtagok használhatnak akiknek minimum 500 hozzászólásuk van a fórumon. A hivatkozás beillesztése elött kérelmezni kell ezt a dolgot a fórum adminisztrátortól.

Én kértem, csatoljam az engedélyt???  ;D A hsz számon csak nem bukok meg!  :great: