SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum február 22, 2013, 20:12:53
Én kértem, csatoljam az engedélyt???  ;D A hsz számon csak nem bukok meg!  :great:

Most mire vágsz fel?  :D

jorgi: fölösleges hozzászólás volt, azért töröltem. Itt offtopic, már kezd elmenni az eredeti topic cimtől. Ez érvényes másokra is :)

Nem tudom volt-e ilyen már,de egy felvetés:
Nem lehet olyan,hogy pl. csak 50+ karakteres hsz. legyen érvényes,és egy nap mondjuk maximum 5 érjen pontot?Tényleg elég sok lett mostanában az 1-2 szavas hozzászólás,ami mellett még néha elmegy az ember,de mikor azt látom hogy az egész Futball topikban egy ember írta az összes utolsó hozzászólást,és kettő megnyitása után elkeseredtem...

Idézetet írta: Ghastly Dátum február 27, 2013, 22:46:47
Nem tudom volt-e ilyen már,de egy felvetés:
Nem lehet olyan,hogy pl. csak 50+ karakteres hsz. legyen érvényes,és egy nap mondjuk maximum 5 érjen pontot?Tényleg elég sok lett mostanában az 1-2 szavas hozzászólás,ami mellett még néha elmegy az ember,de mikor azt látom hogy az egész Futball topikban egy ember írta az összes utolsó hozzászólást,és kettő megnyitása után elkeseredtem...

Nem kell bonyolítani, s szabályozni, csak max. szólni nekünk, hogy "figyelj, ez a srác ez intenzív pontgyűjtő".

Ami szabcsit illeti, szóltam már neki korábban, hogy a hsz. kellene módosítani, aztán rájöttünk, hogy nem lehetett technikai okokból. Most már ez is meg van oldva.

Arra kérlek benneteket, hogy hagyjátok abba az egymás elleni vádakat, hogy "ez azt ette", "az meg amazt"...

Ha valami nem tiszta, tessék privátban jelezni, így legalább elkerüljük az ilyen pár oldalas fölösleges vitákat.


SPF Klub Infó!

Ha bármilyen kérdésetek van az SPF Klubbal kapcsolatban azt ezen fórumtémában tegyétek fel! Sok sikert kívánunk mindenkinek!

A februári SPF Klub pontok jóváirása hétfőn (4.) fog megtörténni.

Jóváiródtak a februári aktivitások pontszámai, valamint Kagawanak a hónap fogadója cimért járó pontszám a januári szavazat alapján.

A bónusz akció alapján járó extra pontokat is figyelembe vette a rendszer.

Ha észrevesztek valami hibát, hiányzó vagy extra pontokat, jelezzétek.

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy nincs elegendő pontom egy tárgyhoz amit szeretnék (Sportfogadás.org-os galléros póló), de mivel nagyon tetszik lehetne ezt pénzzel is megváltani? Lehet volt már ilyen kérdés és lehet le is van írva, de most nézzétek el nekem, hogy nem olvasok vissza, mert már 5. napja lázas vagyok.. :bash:

Előre is köszönöm a választ.

Jelenleg nem lehetséges, befizetésnek számitana s abból gondok lehetnek.

a márciusi pontok mikor lesznek jóváírva?

Idézetet írta: tonijani Dátum április 07, 2013, 16:34:25
a márciusi pontok mikor lesznek jóváírva?

Vmlinuz jelenleg szabadságon van, de ezen a héten jóváírja a múlt hónapi pontokat.  :beerchug:


Az aktivitásra járó pontok jóváirva. Még a játék nyertesek maradtak.

Illetve ha ráérsz frissíthetnéd a klikkstatisztikát és a regisztrációkat is!  :beerchug:
előre is köszi!  :ok:

Azok naponta frissulnek.