SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 13, 2013, 10:27:25
Azok naponta frissulnek.
tuti?
mert nekem márc 25.ei az utolsó, és előtte naponta volt úgy30-40, azóta meg egyse....
??? ???

Tényleg, itt fellépet az adatbázis átálláskor egy hiba és nem mérte a klikkeket az utóbbi 2 hétben.

csak nálam?
Ja, és a regeket mérte?
:)

Zökkenőmentesen megérkezett a Sony Play Station 3 ! Először a magyarországi rokonokhoz, majd hozzám is.

Mégegyszer köszönöm Sportfogadas.org ! Novemberben amikor regisztráltam az oldalra nem gondoltam volna hogy ennyire megéri!

Kagawa

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 15, 2013, 11:01:49
Zökkenőmentesen megérkezett a Sony Play Station 3 ! Először a magyarországi rokonokhoz, majd hozzám is.

Mégegyszer köszönöm Sportfogadas.org ! Novemberben amikor regisztráltam az oldalra nem gondoltam volna hogy ennyire megéri!

Kagawa

Már kigyűlt 45,000 pontod?

Idézetet írta: Pikaa Dátum június 15, 2013, 11:25:11
Már kigyűlt 45,000 pontod?

Igen, már egy ideje nem utaltatom ki a guru győzelemért járó 10-15eurókat, hanem átváltom. Csak annyi a titka  ;)

Örvendünk, hogy minden rendben, s hogy megérkezett az SPF Klub Shopos tárgy.

Használd egészséggel, s játssz felelősséggel... ;D

A többiek most lehet morognak, hogy "bezzeg ők erről nem tudtak", mert nem volt nyilvános. Most arra értem, hogy az itten nyert pénznyereményt be is lehet váltani SPF Pontokra.

Nos, eddig ez nem volt nyilvános, de nem azért, mert titkoltunk volna valamit, csak egyszerűen nem volt még időnk bevezetni. Kagawa esetében viszont rá voltunk kényszerülve, mert a Vajdaságot valahogy nem szereti a Skrill (tisztelet a kivétel).

Idézetet írta: Milan Dátum június 15, 2013, 11:41:27
A többiek most lehet morognak, hogy "bezzeg ők erről nem tudtak", mert nem volt nyilvános. Most arra értem, hogy az itten nyert pénznyereményt be is lehet váltani SPF Pontokra.

Nos, eddig ez nem volt nyilvános, de nem azért, mert titkoltunk volna valamit, csak egyszerűen nem volt még időnk bevezetni. Kagawa esetében viszont rá voltunk kényszerülve, mert a Vajdaságot valahogy nem szereti a Skrill (tisztelet a kivétel).

Az túlzás hogy nem volt nyilvános, inkább úgy mondanám hogy nem volt reklámozva. Amikor indult az SPF Klub akkor a nyilvános fórumon javasoltam hogy a pénz átváltás ne csak pontból-pénz alapon működjön hanem fordítva is. Ti pedig ha jól emlékszek vissza is irtátok hogy nincs semmi akadálya. Azaz láthatta mindenki.

De igen valóban, a fő ok az volt hogy nekem több gondom volt a Skrillel mint amennyi hasznom belőle...

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 15, 2013, 11:28:30
Igen, már egy ideje nem utaltatom ki a guru győzelemért járó 10-15eurókat, hanem átváltom. Csak annyi a titka  ;)

Értem. Hát akárhogy is gyűjtötted ki,gratulálok!  :great:

Csak az volt nyilvános, hogy "felesleges nagy értékű ajándékokat tenni a shopba, mert úgysem lehet annyi pontot összegyűjteni, vagy ha mégis, Milanék akkor sem fizetik majd ki!"!   ;)

Őszintén gratulálok!   :ok:

Gratulálok Kagawa, szép teljesítmény!


Gratulálok Kagawa!  :beerchug:

Jóváiródtak a májusi játékok nyerteseinek a pontok, valamint a hónap fogadójának járó pontok májusra.

Majd ha lesz pár szabad percetek, nézzetek már rá a szabályzatra. Ilyen Betfair liga, meg kezdő-haladó tippjáték féle információk vannak még benne.