SPF Klub Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nincs azzal semmi gond, hogy valaki jelzi. Sőt, mi is néha elfelejtjük, s így legalább emlékeztetnek.  :cya:

Lesz az idén Karácsonyi adomány vonal?

Csendesen jelzem, hogy a novemberi pontok még nincsenek jóváírva. Thx

Köszi, most megy a jóváirás.

Hónap fogadója és a játékok nyerteseinek jóváirtam az elmaradt pontokat.

Javaslat: a "Gumiszoba" hozzászólásért ne járjon SPF pont. Ne jutalmazzátok a fröcsögő bunkóságot. Thx

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 19, 2015, 23:08:58
Javaslat: a "Gumiszoba" hozzászólásért ne járjon SPF pont. Ne jutalmazzátok a fröcsögő bunkóságot. Thx
Esetleg ne rakjak karantenba is a felhasznalokat ha mar tiznel tobbszor posztoltak oda?
Hagyjuk ezt mar...

Jóváirva. Elnézést a késésért.

#353 március 11, 2016, 12:39:58, SPF Admin
Figyelem!

Meghatározatlan időpontig az SPF Klub pontjaitokat csak kuponokra tudjátok beváltani.

Elnézést a kellemetlenségekért.

A rendszer indulásakor elkönyveltem, hogy ez egy jópofa újítás, de úgysem fog összegyűlni sok pontom soha, így nem is foglalkoztam vele. Most, 3 évvel később véletlenül benéztem ide, és láttam, hogy több, mint 4000 pontom van! Nagyszerű érzés, hogy ilyen módon is jutalmazzátok pl. a 171 oldalnyi naplómat! Beváltottam 4000 pontot 20 euróra Skrillen, amihez jött még 10€ az EL tippjátékért. Köszi Sportfogadas.org:ok:

Idézetet írta: junglefever Dátum december 20, 2015, 02:11:58
Esetleg ne rakjak karantenba is a felhasznalokat ha mar tiznel tobbszor posztoltak oda?

Éves szinten 50 (kb. heti 1) még belefér. Inkább itt fröcsögje ki magát a szerencsétlen, minthogy a családján tombolja ki magát.

Köszönjük, hogy már tegnap jóváírtátok a márciusi pontokat. Ez a szupergyors, nem a 4G!  :great:

Csak jelzem, hogy az augusztusi pontokat még nem írtátok jóvá.  :)

Megint csak én vagyok, most az októberi pontok miatt írok.  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 21, 2016, 10:09:20
Megint csak én vagyok, most az októberi pontok miatt írok.  :)

Meglesz hamarosan. Köszi, hogy szóltál.