Bwin adózás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


pedig ha a sarga fiuk tudnak, hogy egy ilyen 100 millas baromsag utan gyakran azer jo emberkere fordulva van olyan is hogy: vaaaaagy... 30 milla a megfelelo zsebbe :D

Pedig eddig csak a bwin ült le tárgyalni! Legalábbis nyilvánosan. Kb 1 hónapja. Vagy ti hallottatok másik irodáról is?

Idézetet írta: akran Dátum július 25, 2013, 11:00:35
Pedig eddig csak a bwin ült le tárgyalni! Legalábbis nyilvánosan. Kb 1 hónapja. Vagy ti hallottatok másik irodáról is?

Ha annyira nyilvános ez a tárgyalás, akkor miért nem tudunk róla?  :)
TiB-hez csatlakozva én is a forrás iránt érdeklődöm...

Küldtem egy cikket, bár ebből nem derül ki egyértelműen, hogy az üzleti tárgyalások a kormánnyal folynak, de mással kivel tárgyalnának. Illetve mintha ezenkívül találkoztam volna máshol is a hírrel ami viszont konkrétan a kormányt említette, azt viszont nem találom. Mivel ti nem hallottatok semmit, ezért most egy kicsit elbizonytalanodtam  ezzel kapcsolatban  :-\

Mondjuk addig amíg lesz teljesen világos, hogy melyik iroda marad és melyik megy addig nem nyitok máshol számlát. Elég a bwin meg a tippmixpro. Bár az utóbbi elég siralmas  :bash:

#35 július 25, 2013, 15:17:37, Alk
Én a helyedben pont addig nyitnék, amíg lehetséges, aztán kiszednék minden bónuszt! ;)

Idézetet írta: Alk Dátum július 25, 2013, 15:11:15
Én a helyedben pont addig nyitnék, amíg lehetséges, aztán kiszednék minden bónuszt! ;)
Nem igazán foglalkozom bónuszokkal. Idegesít a sok megkötés, hogy nem fogadhatok arra amire akarok.