SPF Maradj Talpon Tippjáték - Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Maradj Talpon Tippjáték Infó

Ha bármilyen kérdésed van az SPF Maradj Talpon Tippjátékkal kapcsolatosan, azt ebben a témában teheted fel.

Ugyanitt várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat stb.

Sok sikeres sorozatot mindenkinek!  :topbet_125:

Fontos információ!

A maradj talpon tippjáték egy fórumon zajló kihívás, amely extra figyelmet igényel úgy a játékosok, mint a szervezők részéről is.

Az a tapasztalat, hogy sokan kedvelik a játékot és igényelik, hogy a későbbiekben is lehessen hasonlón szerepelni. Ezen mi nem akarunk változtatni.
Azon viszont igen, hogy az a játékos aki nem tartja be a szabályzatot attól elbúcsúzunk.

Ezért nagyon fontos 3 dolog:

1. Játék előtt, vagy közben is, akár többször átolvasni a szabályokat!

2. Amennyiben vesztes a tipped, akkor ne folytasd a játékot, mert ezáltal azt sugallod, hogy trükközni, csalni akarsz, és mi ezt nagyon nem kedveljük.

3. Tartsd be a kiírt minimum 1 órás határt. Rengeteg sportesemény van egy nap, ha lemaradsz egyről, ott egy csomó más.

+1 Extra!
Amennyiben látjátok, hogy valakinek vesztes a tippje, de tovább játszik, próbálja megkerülni a szabályzatot, nyugodtan jelezzétek nekünk akár nyilvánosan, akár privátban.

Mindent a FAIR játékért!  :topbet_125:

FIGYELEM! Módosult a szabályzat!

Éspedig:

4. Az oddsot csak a következő irodáktól lehet venni: Betfair Sportfogadás, Betinia, CampoBet, PokerStars Sportfogadás, Tippmix, Tippmixpro, Unibet, ZulaBet

17. A tippet pontosan meg kell jelölni (pl. 1.5 gól felett a mérkőzésen, vagy 1.5 gól alatt az első félidőben, kosárlabdában XY csapat győzelme rendes játékidőben vagy hosszabbítással stb.). Abban az esetben ha nem lehet pontosan meghatározni, hogy mire gondolt a tipp beküldője (oddsból következtetni nem elegendő), akkor a tipp érvénytelen.


A 4. pont módosítása már az aktuális (SPF Maradj Talpon Tippjáték - 254.) játéktól érvényes, így az újonnan érkező irodák oddsait is lehet használni a játékban.
Velük egészítettük ki:
Betinia, CampoBet, PokerStars Sportfogadás, ZulaBet

A 17. pont módosítása az az aktuális játéknál irányelvként szolgál, szigorúbban viszont a következő játéktól vesszük.

Sziasztok!

Most veszek először részt ebben a játékban.
Rögtön az 1. tippem törölt lett.
Tenisz meccsen játékszámra volt a tipp és az 1. szett után feladta az egyik játékos.
Ilyenkor holnap folytathatom a 2. tippel?

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 19, 2024, 17:00:03Sziasztok!

Most veszek először részt ebben a játékban.
Rögtön az 1. tippem törölt lett.
Tenisz meccsen játékszámra volt a tipp és az 1. szett után feladta az egyik játékos.
Ilyenkor holnap folytathatom a 2. tippel?

Szia! Igy jártam én is! Lehet folytatni! 1,00-ás oddsz vonatkozik rá!

Tippet 1.00-van értékeljük ki, és lehet folytatni.

Idézetet írta: Admin Dátum február 19, 2024, 17:15:00Tippet 1.00-van értékeljük ki, és lehet folytatni.

Értem, hogy lehet.
DE holnaptól??

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 19, 2024, 18:03:24Értem, hogy lehet.
DE holnaptól??

Nyilván.A mai tipped 1.00-ért van elkönyvelve, a következő tipped holnapra, február 20-ra kell szóljon.

Mondja már meg nekem valaki, hogy az oddsportal-on kívül van-e olyan oldal, ahol fel van sorolva a fogadóirodák oddsai? Csak azért érdekel, mert ebben a játékban muszáj lenne ilyen gagyi irodák oddsait berakni, de én biztos nem fogom keresgélni. Így beírom mindig az Unibetet.