csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#24765 október 15, 2019, 21:44:30, csabax
Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti 1  :great:

#24766 október 16, 2019, 10:53:48, csabax
Skócia - San Marino, 3-0-ás eredmény az 1. félidőben  :great:

#24767 október 13, 2019, 22:17:37, csabax
Miami Dolphins - Washington Redskins, 42 pont felett  :noway:

#24768 október 16, 2019, 11:46:20, csabax
Cleveland Browns - Seattle Seahawks, Seattle Seahawks +3 pont hendikep  :great:

#24769 október 16, 2019, 12:16:59, csabax
Las Palmas - Deportivo La Coruna 1X  :great:

#24770 október 13, 2019, 21:33:55, csabax
Észtország - Németország, 1.5 gól felett az 1. félidőben   :noway:

#24771 október 14, 2019, 11:55:46, csabax
New York Jets - Dallas Cowboys, Dallas Cowboys -6.5 pont hendikep  :noway:

#24772 október 14, 2019, 11:55:33, csabax
Los Angeles Chargers - Pittsburgh Steelers, Los Angeles Chargers -3 pont hendikep  :noway:

#24773 október 17, 2019, 00:12:24, csabax
British Virgin Islands - Bonaire, 2.5 gól felett  :great:

#24774 október 14, 2019, 11:54:59, csabax
St Kitts & Nevis - Belize, 1.5 gól felett a hazai csapat  :noway:

#24775 október 14, 2019, 23:23:08, csabax
Franciaország - Törökország 1  :noway:

Részemről már kész tényként kezelhető, hogy ezen Európa-bajnoki selejtezős H-csoport két továbbjutója éppen ez a két válogatott lesz, s már csak csupán a sorrendet kell eldönteni. Vagyis azt, hogy Franciaország lesz-e majd az 1. helyezett és Törökország lesz-e majd a 2. helyezett. Esetleg marad a jelenlegi sorrend, éspedig az, hogy Törökország az éllovas és Franciaország a 2. helyezett csapat. Ebben a csoportban szerintem már mindössze csakis ennyi a tét, semmi több.

Ez a Franciaország - Törökország EB-selejtezős mérkőzés szerintem két dolgot hívatott eldönteni. Az egyikről éppen az előbb írtam, míg a másik dolog pedig az lenne, hogy - véleményem szerint - a franciák vissza akarnak vágni azért az egyetlen vereségükért, amelyiket éppen Törökországban szenvedték el. Idén június elején ugyanis az történt Anatóliában, hogy a törökök egyáltalán semmit sem törődtek azzal, hogy Antoine Griezmann, Kylian Mbappe, Paul Pogba, Olivier Giroud, Hugo Lloris, Raphael Varane és hozzájuk hasonlóan magasan jegyzett focisták alkotják világbajnok francia fociválogatottat, hanem jól játszottak és 2-0-ra nyertek. Ezért pedig szerintem most az lesz Párizsban, hogy a világbajnokok vissza fognak vágni a törököknek, s győzni fognak. Annak tudatában meg pláne győzelemre fognak törekedni, hogy azt is nagyon jól tudják a franciák, hogy már csak azért is illene nekik nyerniük, mert csakis ebben az esetben lehet biztosabb az a világbajnoknak úgymond kötelező listavezetői pozíció.

Szerintem egyáltalán nem érdemes semmi olyasmivel foglalkozni, hogy kik játszanak a franciáknál és kik nem játszhatnak náluk, s ha azok nem bírnak focizni, akkor vajon kik fogják majd helyettesíteni őket. Már csak azért sem érdemes ilyesmivel foglalkozni, hiszen ezekben az években ez a francia fociválogatott olyan kellemes helyzetben van játékosügyileg, mint amilyen kellemes helyzetben volt néhány évvel ezelőtt az egyeduralkodó spanyol fociválogatott.

Hiszen amíg a franciáknál Tanguy NDombele, Thomas Lemar, Kingsley Coman, Alphonse Areola, Ferland Mendy, Clement Lenglet, Wissam Ben Yedder, Florian Thauvin, Alassane Plea, Presnel Kimpembe, Lucas Hernandez és hozzájuk hasonlóan jó focisták kénytelenek üldögélni a cserepadon, addig ez a francia fociválogatott a világ bármelyik csapata ellen esélyesként vagy minimum egyenrangú ellenfélként léphet pályára.

Ezen meccs kapcsán szerintem elegendő mindössze annyira megemlíteni a törököket, hogy majd ők is ott lesznek.

Tipp: győz Franciaország.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



#24778 október 17, 2019, 10:57:43, csabax
Koszovó - Montenegró, 1.5 gól felett  :great: