csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#26235 március 15, 2020, 18:58:20, csabax
Galatasaray - Beşiktaş 1  :noway:

#26236 március 16, 2020, 20:47:54, csabax
Trabzonspor - Basaksehir 1X  :great:


#26238 március 16, 2020, 23:17:53, csabax
Osmanlispor - Giresunspor 1X  :great:

#26239 március 15, 2020, 18:59:10, csabax
FK Rostov -  Lok. Moszkva 1X  :noway:

#26240 március 17, 2020, 00:23:50, csabax
Santos - Necaxa, DNB 1  :great:

#26241 március 17, 2020, 16:59:25, csabax
CF America - Cruz Azul X2  :great:

#26242 március 17, 2020, 20:01:05, csabax
Eskisehirspor - Adana Demirspor, DNB 2  :great:

#26243 március 16, 2020, 22:59:53, csabax
Antalyaspor - Sivasspor X2  :noway:

#26244 március 16, 2020, 22:59:36, csabax
Antalyaspor - Sivasspor X2  :noway:
Eskişehirspor - Adana Demirspor X2  :great:
Santos Laguna - Club Necaxa 1X  :great:

Szorzó: 1.83

1-0
1-4
2-1

#26245 március 16, 2020, 06:50:58, csabax
CS Herediano - Limon FC  1  :noway:

Érdemes tudni, hogy a jelenleg 26 pontos házigazda CS Herediano a jó focicsapatok közé tartozik Costa Ricában. Szerintem az is ennek a jele, hogy bár már 14 bajnoki mérkőzést játszott az élvonalbeli bajnokság mostani idényében, eddig még egyszer sem szenvedett vereséget. Mérlege: 14 mérkőzésen 6 győzelem, 8 döntetlen, 0 vereség, 27-14-es gólarány. Valószínűnek tartom, hogy ez a gárda kvalifikálni fogja magát nemsokára a legjobb 4 csapat közé és továbbra is ott lesz majd a bajnoki címért folyó  küzdelemben. Azért írtam az előbb, hogy a legjobb 4 csapat között lesz majd a CS Herediano, mert Costa Rica 12 csapatos fociélvonalában az első 4 helyezett együttesek jutnak be a felsőházi rájátszásba, ahol majd elődöntővel és a bajnoki döntővel folytatódik a küzdelem.

A főváros közvetlen közelségében (10 km) levő Heredia város focicsapata kihasználhatja ebben a fordulóban azt, hogy a rivális és 33 pontos listavezető Deportivo Saprissa szombaton botlott és csak 1-1-es döntetlent játszott a Perez Zeledon otthonában. Tehát amennyiben ezen a CS Herediano - Limon FC mérkőzésen jól fog teljesíteni a hazai csapat és győzelemmel fogja zárni az utolsó helyezett elleni meccset, akkor bizony az fog történni, hogy a CS Herediano közelebb fog kerülni éllovas vetélytársához. Ráadásul még a tabellán közvetlenül előtte levő 29 pontos LD Alajuelense gólaránya is "behozható", Alajuelense +15 gól és Herediano +13 gól, azaz megfelelő hazai siker esetén akár 2. helyezetté léphet előre a CS Herediano.

Úgy vélem, hogy a vendégségbe érkező Limon FC alakulatától nem kellene túlzottan tartani (eddigi mérleg: 14 mérkőzésen 3 győzelem, 2 döntetlen, 9 vereség, 13-18-as gólarány), hiszen Puerto Limón város focicsapata nem véletlenül utolsó helyezett, eddig mindössze csak 1 alkalommal bírt győzni idegenben és a kinti meccseken kapott góljainak átlaga megközelíti a kettőt.

A házigazda csapat a nagy favorit és természetesen sokkal jobban bízok a győzelmében, mint azt az általam használt tét jelzi. Amelyik tét azért alacsony, mert még nem hevertem ki az év eleje óta tartó "buktasorozatomat". Ez van.

Tipp: győz a CS Herediano.


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#26246 március 17, 2020, 23:29:00, csabax
Altinordu - Balikesirspor, Balikesirspor +1.5 gól ázsiai hendikep  :great:

Talán jó lenne még az eredetileg tervezett dupla esély X2-t is tippelnem, ám végül mégis úgy döntöttem, hogy ennél az Altinordu - Balikesirspor török másodosztályú mérkőzésnél maradok a "Balikesirspor +1.5 gól ázsiai hendikep" tippnél. Úgy döntöttem, hogy kísérletezzenek azok, akik akarnak, mert én mostan nem fogok. Még ott "tartok", hogy jobb lehet az elővigyázatosság. Elég nekem bőven az, hogy a koronavírus-járványt kihasználva egyes felelőtlenek szítják és fokozzák a tömeghisztériát, s ezért nekem kellemetlenségeim adódnak mások hülyeségei miatt. És bizony ezekben a napokban én nem vagyok hajlandó "görcsölni" egy török másodosztályú meccs végkifejlete miatt. "Görcsöljön" az, akinek nincsen jobb dolga.

A 12. helyezett és 34 pontos vendég Balikesirspor kapcsán azt gondoltam az elmúlt hetekben, és még a csapat addigi teljesítménye is azt sugallta, hogy ez az alakulat nem elégszik meg valamelyik középmezőnybeli helyezéssel, hanem harcolni fog a feljebb kerülés érdekében. És azért, hogy feljutási osztályozós legyen a Balikesirspor. Hát, mit is mondjak. Talán azt, hogy ez a Balikesirspor eddig nem igazolta az általam remélteket és továbbra is a középmezőnyben van az együttes. Adok ennek a gárdának egy utolsó "esélyt" a bizonyításra nekem, hiszen akár még az is megtörténhetett, hogy csak rosszabb "passzban" volt az utóbbi időben, s amúgy minden úgy van, ahogyan már korábban is láttam. Tehát egyelőre még azt vélem, hogy ez a Balikesirspor képes lehet feljebb kerülni a török 1. Liga tabelláján és majd később feljutási osztályozót játszani. Ám iparkodni kellene, hiszen az általam az előbbiekben említettek terén ez a meccs lehet a Balikesirspor utolsó felzárkózási lehetőségeinek egyike. Nincsen már túl sok lehetőség, talán csak 1-2 van, s ezért bizony nem ártana ennek tudatában teljesíteni a pályán.

Szerintem lehet némi esély a dologra, hiszen ez a 30 ponttal 14. helyezett házigazda Altinordu nem éppen az a csapat, amelyik könnyedén nyer otthon. Természetesen nem mondom én azt egyáltalán, hogy semmi esélye sincsen a hazai együttesnek, hiszen ez nem igaz, mert van esélye. Ám azt azért igenis mondom és vallom, hogy a Balikesirspor csapatának is éppen ugyanannyi esélye van a győzelemre. Azaz: vélhetően a pillanatnyi forma és/vagy egy szerencsésebben végződő helyzet fog dönteni. Én a vendégekre voksolok.

Tipp: Balikesirspor +1.5 gól ázsiai hendikep.