Baba tippei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


beszarás én is a Catania meccset tettem meg ma :D ez az első éles fogadásom a szisztémával.

a háromszorozással az a bajom, hogy ha véletlenül ki fognék egy 4-5 meccses szériát ami nem jön be, akkor már elég sok pénzzel benne lennék. mert az ugye akkor 200, 600, 1800, 5400, 16200...de ez se rossz, mindenki ugy alakitja ezt a stratégiát ahogy a pénztárcája engedi. 3-szorozással nyilván jóval nagyobb a profit, hamarabb jutsz nagy pénzhez. nekem most az elején az a célom, hogy február végéig összehozzak 20-30 E FT hasznot, és akkor emelem az alaptéteket.

Remélem nyersz ma. De ezt nem a saját érdekem mondja ;D ;)

Ha okosak vagytok akkor most ráállhatnátok a Real-ra, úgyanis október 1 óta nem csinált döntetlent a bajnokságban.

A hétvégén a Levante ellen lépnek majd pályára.

jaja ez igaz, de most nagyon fűti őket a bizonyítási kényszer, épp most olvastam az NS-en. meg Milan emlékezz vissza a Palermo hogy kezdte az idényt, asszem a 20. forduloig csak 1 döntetlenjük volt, vagy valami ilyesmi, lehet túlzok

az a ,,stratégiám" hogy mindennap megnézem az adott kinálatot, és ami a legháromesélyesebb meccs a fogadoirodák szerint (pl.: 2.65 3.15 2.65) azt odaverem X-re.

szerintem a Real még elkapja a Levante-t! Nekem már megvannak a csapataim, akikre jobban oda fogok figyelni: Bordeaux, PSG,  Sochaux, Lens, Cagliari, Siena, Chievo és Catania.

mai döntetlenem: Wigan - Portsmouth (tét 400 HUF)

ezek a meccsek vannak még a tarsolyban X-re: Aachen - Hannover, Wolfsburg - Leverkusen, Espanyol - Zaragoza

Én az Espanolyra fogok rakni :ok:

Ez az X-es tényleg jónak tűnik. Lehet, hogy túlaggódós a kérdés, de szerintetek a fogadóirodák nem szúrják ki, ha valaki mindig x-re fogad, illetve szépen hízik a számlája? Végül nem zárják le a számlát?
Egyébként az NHL is jó, mert ott 4 fölött vannak az oddsok az X-re, illetve sokkal gyakrabban játszik egy-egy csapat, csak az a gáz, hogy van olyan amelyik 40 meccsig nem játszott döntetlent, és azt már lehetetlen finanszírozni.

a szamla lezarasokkal neha megtortenik sok fugg az irodatol, mijen komoj ... , ami az X-es strategiat illeti szerintem oket nem erdekli hogy te csak x-re fogadsz vagy csak 1-est az esemenyekre...

Idézetet írta: Baba Dátum február 02, 2007, 15:34:54
az a ,,stratégiám" hogy mindennap megnézem az adott kinálatot, és ami a legháromesélyesebb meccs a fogadoirodák szerint (pl.: 2.65 3.15 2.65) azt odaverem X-re.
Csak azért, mert egyforma esélyük van a nyerésre? ???
Ez így tiszta lutri...

Idézetet írta: bfogado Dátum február 03, 2007, 19:43:07
Ez az X-es tényleg jónak tűnik. Lehet, hogy túlaggódós a kérdés, de szerintetek a fogadóirodák nem szúrják ki, ha valaki mindig x-re fogad, illetve szépen hízik a számlája? Végül nem zárják le a számlát?
Egyébként az NHL is jó, mert ott 4 fölött vannak az oddsok az X-re, illetve sokkal gyakrabban játszik egy-egy csapat, csak az a gáz, hogy van olyan amelyik 40 meccsig nem játszott döntetlent, és azt már lehetetlen finanszírozni.
Semmi illegális nincs ebben...

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum február 03, 2007, 20:38:28
Idézetet írta: Baba Dátum február 02, 2007, 15:34:54
az a ,,stratégiám" hogy mindennap megnézem az adott kinálatot, és ami a legháromesélyesebb meccs a fogadoirodák szerint (pl.: 2.65 3.15 2.65) azt odaverem X-re.
Csak azért, mert egyforma esélyük van a nyerésre? ???
Ez így tiszta lutri...
Ez nem lutri, hanem a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb be kell jönnie, mint ahogy az is bejön, mikor 1,05-ös oddszú meccsen perecelsz.
Egyébként még figyelmetekbe ajánlom a Sportingbeten a férfi kosárlabda euroligát. Még nem volt olyan forduló, hogy ne lett volna egy döntetlen (19-21) odds.

Idézetet írta: kompis Dátum február 03, 2007, 22:37:39
Ez nem lutri, hanem a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb be kell jönnie, mint ahogy az is bejön, mikor 1,05-ös oddszú meccsen perecelsz.
Egyébként még figyelmetekbe ajánlom a Sportingbeten a férfi kosárlabda euroligát. Még nem volt olyan forduló, hogy ne lett volna egy döntetlen (19-21) odds.

Szerintem nem figyeltél ::)

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum február 03, 2007, 20:38:28
Idézetet írta: Baba Dátum február 02, 2007, 15:34:54
az a ,,stratégiám" hogy mindennap megnézem az adott kinálatot, és ami a legháromesélyesebb meccs a fogadoirodák szerint (pl.: 2.65 3.15 2.65) azt odaverem X-re.
Csak azért, mert egyforma esélyük van a nyerésre? ???
Ez így tiszta lutri...

nézz meg egy 1.4 2.8 4.2-es oddsu meccset és egy ilyet amit én mondtam. melyiknek nagyobb a valószínűsége hogy eldöntetlen marad?