sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 09, 2019, 12:52:04
na jó, hétfő van, a fű sem nő, megyek igyak egy decit...

biztos jól tejel a bet reklám, én is innék egyet a helyedben  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2019, 13:02:43
biztos jól tejel a bet reklám, én is innék egyet a helyedben  ;D

Gyere, vendégem vagy 1-2 decire.  :cya:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2019, 12:14:18
sziasztok

olyan oldalt keresek, ahol vannak táblázat formájában jégkorong eredmények, és azt le is lehet másolni excelbe.
mint eredmények.com-on, természetesen onnan nem lehet excelbe másolni, micsoda véletlen  ;) gondolom szóltak nekik hogy ne nagyon tudjanak statisztikázgatni az emberek, vagy ha igen akkor dolgozzanak meg érte, és pötyögjenek be minden egyes meccset egyesével  ::)

ilyenre lenne szükségem


Az sfstats.net oldalon (fent választhatsz magyar nyelvet is) vannak komolyabb statisztikák, pl. kiválasztod a hokit, azon belül a KHL-t pl., és ott akár meccsek melletti kis ikonra kattintva a meccsre szóló statot kiadja, mindenféle gólokra, egyebekre lebontva. Igaz, az Excelbe másolásról itt sem tudok nyilatkozni. Egy példa:

http://hu.sfstats.net/hockey/leagues/13_Kontinental_Hockey_League/compare/31/356

Találomra választott csapatokat is lehet összehasonlítani egymással, és így tovább.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 09, 2019, 12:14:18
sziasztok

olyan oldalt keresek, ahol vannak táblázat formájában jégkorong eredmények, és azt le is lehet másolni excelbe.
mint eredmények.com-on, természetesen onnan nem lehet excelbe másolni, micsoda véletlen  ;) gondolom szóltak nekik hogy ne nagyon tudjanak statisztikázgatni az emberek, vagy ha igen akkor dolgozzanak meg érte, és pötyögjenek be minden egyes meccset egyesével  ::)

ilyenre lenne szükségem

Szia!
Itt próbáld meg.
https://www.scoreboard.com/hu/jegkorong/

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ismertek olyan oldalt, mint a https://www.btfstats.com/?
Ahol hasonlóan, mint náluk Át lehet tekinteni a mérkőzéseket, ahol lehet látni egymás alatt a mérkőzéseket. Mondjuk az utolsó 6-6 mérkőzés eredményét. Ha van 2.5 O/U első körben az is elég lenne.


Köszönöm!


Sziasztok,

Olyan weboldalt keresek NBA-hez ahol esetleg meglehetne nézni hogy egy adott meccsen melyik negyedben született a legtöbb pont. Tud valaki esetleg ilyen oldalt?

Idézetet írta: Lancer Dátum január 27, 2020, 11:21:06
Sziasztok,

Olyan weboldalt keresek NBA-hez ahol esetleg meglehetne nézni hogy egy adott meccsen melyik negyedben született a legtöbb pont. Tud valaki esetleg ilyen oldalt?

Ha csak 1-1 meccset szeretnél így megnézni, akármelyik eredménykövető oldalon megnézed az eredményt, és gyorsan összeadod a negyedek pontjait...

De ha komolyabb statisztikára vágysz, az sfstats.net-en van ilyen, pl. találomra a Detroit-Celveland meccset választva található egy ilyen rész is:

pontok száma negyedekben, és az összes pontot százalékosan mutatja csapatonként

Idézetet írta: flamman Dátum január 27, 2020, 11:46:02
Ha csak 1-1 meccset szeretnél így megnézni, akármelyik eredménykövető oldalon megnézed az eredményt, és gyorsan összeadod a negyedek pontjait...

De ha komolyabb statisztikára vágysz, az sfstats.net-en van ilyen, pl. találomra a Detroit-Celveland meccset választva található egy ilyen rész is:

pontok száma negyedekben, és az összes pontot százalékosan mutatja csapatonként

Köszi az eredményekes verzión már túl vagyok elég időigényes egy egész bajnokságot átölelve :D

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ismertek-e olyan oldalt, ahol kilehet listázni, hogy melyik félidőben esett több gól?

Köszönöm! :beerchug:

Üdv:Slaci

Idézetet írta: Slaci_88 Dátum március 09, 2020, 10:37:46
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ismertek-e olyan oldalt, ahol kilehet listázni, hogy melyik félidőben esett több gól?

Köszönöm! :beerchug:

Üdv:Slaci
Szia!
Itt vannak jó dolgok:https://www.soccerstats.com/timing.asp?league=england

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan fogadóirodát, vagy valamilyen eredményközlő oldalt mondani, amelyiknél be tudok állítani egy meccset, és az valamilyen hangjelzéssel jelzi nekem, hogy sárga vagy piros lap van a meccsen.

Mint amikor egy focimeccsen a bet365 élő fogadásában vagyok, és gólnál van az a hangjelzés, meg büntetőnél. Ilyen kellene nekem sárga és piros lapokra? Létezik ilyen? (Talán a futbol24 is jelez piros lapnál, de úgy emlékszem, sárga lapnál nincs hangjelzés. És nem mobilra, hanem asztali számítógépre, ha ez számít valamit, mert nem vagyok annyira otthonos ezekben, de lehet számít.

Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni.

Bet365.
Be kell állítani, hogy miről kérsz értesítés.

Sziasztok,

Olyan weboldalt tudtok ajánlani ahol megtudom nézni, hogy a félidei pontos eredmény hányszor ismétlődött egy adott csapatnál?

Pl. azt szeretném megnézni , hogy az 1-1-es félidei eredeményt hány csapat produkálta 1-szer, 2-szer, 3-szor, 4-szer ...stb. egymást követő meccsek után.

A soccerstatstracker.com oldalon sok minden van , de sajnos nincs ez az opció ;( 

tudtok olyan irodát ahol van jégkorong 10 perces gólok piac?
bet365ön van, vagyis lenne, de általában bajnokságon belül is napi 5 meccsből kettőn van, a többin nincs