SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum augusztus 20, 2015, 11:53:37
Sziasztok!

ID 135426

Rosszul lett kiértékelve.
Yankees 8-4-re nyert.
Mets 5-3-ra nyert.

Köszönöm a segítséget!
Javítottam!  :ok:

Tegnap megfogadtam forma1-en, hogy massa pontszerzo lesz 1,33ert. Negyedik lett, de a fogadasom vesztett. Ilyenkor mi a teendo?

Idézetet írta: dapetka Dátum október 12, 2015, 17:04:10
Tegnap megfogadtam forma1-en, hogy massa pontszerzo lesz 1,33ert. Negyedik lett, de a fogadasom vesztett. Ilyenkor mi a teendo?

Az a teendő, hogy ha írsz egy témában, akkor azt figyeld, hogy ott milyen választ kapsz.  ;)

Lenne egy észrevételem a javítással kapcsolatban. A wettpedia.net játékban történt az eset az ID:62729 tippnél, de gondolom ugyanúgy történik a mérkőzések kiértékelése itt is, meg a betpedian is. (Nem volt energiám visszakeresni példát, ne haragudjatok.) A jégkorong tippeknél a Money Line (2) eredmények azt jelentik, hogy a győztes hosszabbítással és büntetőkkel együtt is számít, tehát ha a rendes játékidőben döntetlen van akkor az nem push véleményem szerint. Ez például az SPF Kupában teljesen jól működik, mert ott a tipp leírásánál ez benne van foglalva.

Idézetet írta: baliizu Dátum november 02, 2015, 09:38:38
Lenne egy észrevételem a javítással kapcsolatban. A wettpedia.net játékban történt az eset az ID:62729 tippnél, de gondolom ugyanúgy történik a mérkőzések kiértékelése itt is, meg a betpedian is. (Nem volt energiám visszakeresni példát, ne haragudjatok.) A jégkorong tippeknél a Money Line (2) eredmények azt jelentik, hogy a győztes hosszabbítással és büntetőkkel együtt is számít, tehát ha a rendes játékidőben döntetlen van akkor az nem push véleményem szerint. Ez például az SPF Kupában teljesen jól működik, mert ott a tipp leírásánál ez benne van foglalva.

Korábban a javító-stáb a pushban egyezett ki, de most felülvizsgáljuk az ügyet. Köszi, hogy jelezted.  :ok:


Sziasztok,

A norvégiai ITF tenisztornára volt egy szelvényem:

ID140351 Söderlund - Dubarenco. Söderlund győzelmét raktam, 2-0 ás game állásnál az ellenfél feladta. A szelvény pushnak lett kiértékelve 1 es oddsal.

A szabályzatban azt találtam, hogy feladás esetén győztesnek írják jóvá a továbbjutó játékost. Egy korábbi tippjátékban ugyanezen szabály alapján vesztesként lett elkönyvelve a meccset feladó játékosom.

Legyetek szívesek ránézni a meccsre. Köszönöm.


De mivel a bet365-n amúgy ez push, gondolom ezért push ez is. Vagy nem?

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 04, 2015, 21:32:55
De mivel a bet365-n amúgy ez push, gondolom ezért push ez is. Vagy nem?

Érdekes, így lenne logikus, de a bet365 liga szabálya mást ír.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 04, 2015, 21:17:13
Sziasztok,

A norvégiai ITF tenisztornára volt egy szelvényem:

ID140351 Söderlund - Dubarenco. Söderlund győzelmét raktam, 2-0 ás game állásnál az ellenfél feladta. A szelvény pushnak lett kiértékelve 1 es oddsal.

A szabályzatban azt találtam, hogy feladás esetén győztesnek írják jóvá a továbbjutó játékost. Egy korábbi tippjátékban ugyanezen szabály alapján vesztesként lett elkönyvelve a meccset feladó játékosom.

Legyetek szívesek ránézni a meccsre. Köszönöm.

Tévedés történt a feldolgozáskor. A 365Liga szabályzata szerint (http://www.sportfogadas.org/gb_liga-szabalyzat):
"ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelőknek akik az illető játékosra tippeltek vesztesként lesz feldolgozva a fogadása, míg akik az ellenfélre tippeltek, azoknak nyertesként lesz kiértékelve a fogadás (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki feladott mérkőzés esetén)"

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2015, 11:32:19
Tévedés történt a feldolgozáskor. A 365Liga szabályzata szerint (http://www.sportfogadas.org/gb_liga-szabalyzat):
"ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelőknek akik az illető játékosra tippeltek vesztesként lesz feldolgozva a fogadása, míg akik az ellenfélre tippeltek, azoknak nyertesként lesz kiértékelve a fogadás (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki feladott mérkőzés esetén)"

Köszönöm a javítást!

Tenisz tippekre vonatkozó szabályzat

Jelenleg:
2. ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelőknek akik az illető játékosra tippeltek vesztesként lesz feldolgozva a fogadása, míg akik az ellenfélre tippeltek, azoknak nyertesként lesz kiértékelve a fogadás (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki feladott mérkőzés esetén)

2015 december 1.-től:
Ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 04, 2015, 18:41:27
Korábban a javító-stáb a pushban egyezett ki, de most felülvizsgáljuk az ügyet. Köszi, hogy jelezted.  :ok:

Döntés született az ügyben, mely alapján mostantól a jégkorong (moneyline 2) tippek vagy vesztesként vagy győztesként lesznek feldolgozva, push nélkül.

Sziasztok!

Rosszul lett kiértékelve az alábbi fogadás:


Las Palmas v Real Sociedad [Team Total Goals]   Real Sociedad Over 1.5 @ 2.75   2.75   400   +1100   11/06/15
20:16:43   ID: 140683

Idézetet írta: Fityer Dátum november 08, 2015, 07:47:31
Sziasztok!

Rosszul lett kiértékelve az alábbi fogadás:


Las Palmas v Real Sociedad [Team Total Goals]   Real Sociedad Over 1.5 @ 2.75   2.75   400   +1100   11/06/15
20:16:43   ID: 140683

Szia!

Köszönjük a jelzést.  :beerchug:

Sziasztok!
Egy kérdés.Ha én nem töltöttem fel képet ebben a hónapan a bet365 fogadásomról akkor buktam a nyereményt,már ha le nem csúszok a tabelláról?