SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: rikardo0613 Dátum december 08, 2017, 11:12:43
Üdv
A tegnap esti szelvényem nem lett kiértékelve ID:178973
Köszi

Azért mert mai mérkőzéseket tartalmazott.

Napi egy feldolgozás van, általában hajnalban.

Sziasztok! Szeretném megkerdezni hogy a 179263 számú fogadasom a nyertes tipp után miért lett 1es szorzóval törölve?

Idézetet írta: molnartg14 Dátum december 16, 2017, 20:29:42
Sziasztok! Szeretném megkerdezni hogy a 179263 számú fogadasom a nyertes tipp után miért lett 1es szorzóval törölve?

Irreális odds miatt. A vendégcsapat győzelme alapból 1.22-1.57 között mozgott. Ehhez még a tipp alapján kapott másfél szett előnyt. Szerinted akkor oda a 2.75-ös odds reális?

Sajnalom hogy rosszul lettek megallapitva az oddsok, de erről én nem tehetek. Egyébként elfogadom a döntést. Remélem máskor nem lesz ilyen.

Idézetet írta: molnartg14 Dátum december 17, 2017, 20:12:14
Sajnalom hogy rosszul lettek megallapitva az oddsok, de erről én nem tehetek. Egyébként elfogadom a döntést. Remélem máskor nem lesz ilyen.

Köszönöm megértésedet!  :ok:

Sajnos nem új-keletű a probléma, ezeknél a hendis röplabda fogadásoknál már többször találkoztam hasonlóval. Ezért is kezelem kiemelten. Tegnap rajtad kívül is volt még egy hasonló eset.

ID 179355 tippem nem vesztes, hanem nyertes, köszönöm a javítását.  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 19, 2017, 06:14:32
ID 179355 tippem nem vesztes, hanem nyertes, köszönöm a javítását.  :ok:

Elnézést, javítottam!  :ok:

Sziasztok! Ugye havi minimum 15tipp megtétele kötelező a nyeremény megszerzéséhez. Ha 4. vagyok és a másodiknak csak 7 tippje van akkor a harmadik felugrik a második helyre és én pedig a harmadikra vagy a második egyszerűen nem lesz díjazva és én maradok negyedik?

Idézetet írta: zsombex Dátum december 22, 2017, 13:30:53
Sziasztok! Ugye havi minimum 15tipp megtétele kötelező a nyeremény megszerzéséhez. Ha 4. vagyok és a másodiknak csak 7 tippje van akkor a harmadik felugrik a második helyre és én pedig a harmadikra vagy a második egyszerűen nem lesz díjazva és én maradok negyedik?

Azok lesznek díjazva akik teljesítették a feltételeket. Ha az előtted levő nem teljesítette, akkor te vagy a nyertes.

ID 179450 rosszul kiértékelt tipp, én szerintem nyertes lett...

Idézetet írta: FafNirRr Dátum december 24, 2017, 08:59:46
ID 179450 rosszul kiértékelt tipp, én szerintem nyertes lett...

Elnézést, javítottam!  :ok:

Szerintem nyertes. Ellenőrzés.

Idézetet írta: Risai Csaba Dátum december 26, 2017, 03:05:18
Szerintem nyertes. Ellenőrzés.

Várjunk itt azért egy Admini döntésre szerintem. Az odds alapján látom, hogy mit szerettél volna tippelni, de a párosításban vs szerepel @ helyett és ezért az elől szereplő csapat számít "Home"-nak.

Idézetet írta: Risai Csaba Dátum december 26, 2017, 03:05:18
Szerintem nyertes. Ellenőrzés.

Téves odds miatt a fogadás törölve lett.

ID 179814 szerintem bejött! Kevesebb pont lett.