SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Decemberben nagyon ajánljott, hogy részt vegyetek az SPF Ligában, mivel a megszokotthoz képest jóval nagyobb nyeremények várnak rátok, sőt még több játékost díjazunk!

A megszokott nyeremények:

1.hely: 15.000 Forint
2.hely: 10.000 Forint
3.hely: 5.000 Forint


Decemberben viszont:

1.hely: 30.000 Forint
2.hely: 20.000 Forint
3.hely: 15.000 Forint
4.hely: 10.000 Forint
5.hely: 5.000 Forint
6.hely: 5.000 Forint
7.hely: 3.000 Forint
8.hely: 3.000 Forint


Változás/pontosítás a szabályzatban ami mától (december 11.) érvényes!

Bármely sportágnál amennyiben a mérkőzést félbeszakítják, de folytatják 48 órán belül, akkor a tippet/tippeket kiértékeljük.

Hi!

Kérdezem hogy a "Boston Celtics - Phoenix Suns" kosár meccsre miért csak egy opció van kirakva?


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum január 18, 2020, 20:16:03
Hi!

"Kérdezem hogy a "Boston Celtics - Phoenix Suns" kosár meccsre miért csak egy opció van kirakva?
"

Úgy látszik az adminok haza mentek.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum január 18, 2020, 21:22:04
"

Úgy látszik az adminok haza mentek.

Nekünk itt van az otthonunk.

Sajnos rajtunk kívülálló okok miatt nincs nagyobb kínálat az említett meccsre, de még lehet (következő frissítéskor).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 18, 2020, 22:07:07
Nekünk itt van az otthonunk.

"Sajnos rajtunk kívülálló okok miatt nincs nagyobb kínálat az említett meccsre, de még lehet (következő frissítéskor).
"

Na, sikeres volt a frissítés, köszi.

Üdv

Szeretnék 1 kérdést feltenni .
Volt egy tenisz mecs ma reggel . Ez egy páros tenisz volt a Davis kupában .
Golubev A. / Nedovyesov A.
Törölve
Koolhof W. / Rojer J-J.

Koolhof W visszalépett és más lépett a helyére .Hassen R. Mielőtt ez meg történt én fogadtam rájuk virtuálisan itt az oldalon. A mérközést meg is tartották. Eredetileg a fogadó oldalon az eredeti fogadást törölték . Új mérközés lett kiìrva . A kérdés az lenne, hogy ilyenkor mi történik a itt fogadásommal ?

Köszönöm



Idézetet írta: lala307 Dátum március 07, 2020, 09:41:40
Üdv

Szeretnék 1 kérdést feltenni .
Volt egy tenisz mecs ma reggel . Ez egy páros tenisz volt a Davis kupában .
Golubev A. / Nedovyesov A.
Törölve
Koolhof W. / Rojer J-J.

Koolhof W visszalépett és más lépett a helyére .Hassen R. Mielőtt ez meg történt én fogadtam rájuk virtuálisan itt az oldalon. A mérközést meg is tartották. Eredetileg a fogadó oldalon az eredeti fogadást törölték . Új mérközés lett kiìrva . A kérdés az lenne, hogy ilyenkor mi történik a itt fogadásommal ?

Köszönöm

A tipp érvénytelenítve lesz a legközelebbi tippfeldolgozáskor, és visszakapod a tétet.

#384 március 25, 2020, 10:34:25, SPF Admin
E-sport a játékkínálatunkban!


Mostantól tippelhettek e-sportokra (CS:GO, Dota 2, Fifa) is játékainkban!  :great:

Sok sikert!  :topbet_125:


#386 április 19, 2020, 08:56:33, Várda64


@grof19 !

A reklamációd nem jogos!

Ennek a meccsnek ez lett az eredménye :    Ledianye Voiny-Stalnye Kabany   4:4 (2:2, 1:1, 1:1), shootouts: 1:0

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 19, 2020, 08:44:19

@grof19 !

A reklamációd nem jogos!

Ennek a meccsnek ez lett az eredménye :    Ledianye Voiny-Stalnye Kabany   4:4 (2:2, 1:1, 1:1), shootouts: 1:0

Elnézést kérek! Későn vettem észre,hogy a hosszabbításban dőlt el a mérkőzés sorsa.

Idézetet írta: grof19 Dátum április 19, 2020, 09:03:16
Elnézést kérek! Későn vettem észre,hogy a hosszabbításban dőlt el a mérkőzés sorsa.
Semmi gond.  :ok:

Sziasztok!

A saját szelvények oldalon valamiért nem teljes a lista. Tegnap 4 szelvényt is raktam, de csak egyet mutat, és szerintem a korábbi napokkal sincs minden rendben. A pontszám ennek ellenére jónak tűnik, bár pontosan így nem tudom megmondani. Az én helyezésemnek ugyan már tök mindegy  :D de hátha valaki mást érzékenyebben érint.