Sportfogadás Sztori!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 20, 2013, 13:29:16, Milan
Sportfogadás Sztori!

Bizonyára jó sokan közületek rendelkeztek egy-két érdekes történettel ami a sportfogadással kapcsolatos: utolsó pillanatban megnyert szelvény, vagy akár a bosszantó ellenkezője (elvesztett fogadás) stb.

Osszátok meg legérdekesebb sportfogadással kapcsolatos sztoritokat, egy-két fogadás közt jól esik egy pár hasonló történet olvasása!

:beerchug:

Nem tudom mennyire érdekes vagy vicces a történetem, de tavaly októberben volt egy nyertes tippmix szelvényem aminek a története eléggé érdekesen alakult.
Sokat agyaltam miket írjak rá a mixre végül találtam 4 jó meccset nagy szorzókkal.Sokat agyaltam feladjam-e de végül megdobtam egy kis apróval.Lottózót elhagyva betértem a közeli boltba vettem egy két dolgot majd hazaérve észrevettem nincs meg a szelvény.Kerestem mindenhol de sehol semmi.Végigmentem az úton mert alig telhetett el 5perc de nem találtam sehol.Megnéztem a boltba is ott se volt.Vissza a lottózóba ott sem.Hazajöttem mondom akkor így jártam úgyis elmegy a szelvény.Volt még körülbelül fél óra a meccsekig és találtam itthon a konyhába egy felesleges 200-ast.Mondom gyorsan kirohanok és feladom a szelvényt hátha visszatér a szerencsém.Végül mind a 4 darab 3 feletti odds lejött és behúztam a nyereményt viszont elgondolva hogy sokkal többet is nyerhettem volna kicsit azért bosszús voltam :great:
Lehet nevetni a bénaságomon:DDD

Hát akkor élesszük újra topicot. Tavaly játszottam egy kombit a helyi fogadóirodába, 6meccs volt rajta, első mérközés Gulbis -Heider Mauer teniszmeccs volt, Gulbisra fogadtam, az állás 6-2,5-2 volt Mauernek. Fogtam a szelvény összegyürtem és kidobtam a kukába. Elmentem itthonrol, hazajövök nézem Gulba megfordototta, esti focimeccsek voltak rajta még, mondom ugyse jönnek, ha mégis megkeresem a szelót és bejött ugy este 11 körül lett vége az utolsó meccsnek s bejöttek vagy fél órán át turkáltam a kukába, kis is öntöttem a szemetet s végül meglett, kivasaltam és másnap felvettem a nyereményt! :ok: Azota nem dobom el még 100% nem bizonyosodok meg róla ,hogy ez tényleg vesztes. Ennyit tanultam a dologbol. :)

Nekem 2009-ben amikor még csak tippmixen fogadtam volt egy hajmeresztő utolsópercben elment szelvényem. A Napoli játszott a Milannal, a Milanra húztam be. Az előtte lévő 6 meccs már pipa volt és a 89. percben vezetett a Milan 2:0-ra. Mondom ááá ez már meglesz ki is mentem egy cigire mire visszamentem meg látom hogy a Napoli egyenlített 91. és 93. percben lőtt gólokkal.
Kicsit több mint 12.000 ftot hozott volna a szelvény 200ból.

Feladtam egyszer 2kombi szelvényt 4/3-ast  400-400ft-ért.
10000-14000 lett volna a nyeremény....mikor kijöttem a helyiségből a szél 2felé fújta a szelvényeimet..csak az egyik után tudtam menni,a 10000ft-os után mint kiderült és a hétvégén ez is lett a nyertes szelvény  :laugh:
A másikon mind a 4 elment...malacom volt :redchug:

Egy (az egyetlen  :) ) interjúban meséltem egy nagyon-nagyon a hosszabbításban elbukott under tippemről, amelyet lunatik kollégának hála, immár bármikor visszanézhetek.

Sok tízezres tét volt a meccsen és a hosszabbításban már nem lehetett visszafogadni sem.

Öngóllal (fejes 16 méterről  ;D ) egyenlít a 9 emberrel játszó Universidad a 102. percben.

Clausura 2011 - Colo-Colo Vs Universidad De Chile 2-2 - Video

Egy haverom csak a szelvényes tippmixben bízik..mondván ha nyer akkor rögtön a kezében a pénze...(ez is egy hozzá állás)
Csak focira fogad és ha a szelvénye már szinte reménytelen akkor összegyúrja és kidobja a kukába...kabala vagy miért :o
-a lényeg,hogy ismét ezt tette és mint kiderült nyert 500ból 14-16ezret nyert( volna)...csak sose váltja be,mert a felesége levitte a kukát a ház előtti konténerbe ;D..persze,hogy már nem lett meg ;D

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 05, 2014, 08:29:56
Egy haverom csak a szelvényes tippmixben bízik..mondván ha nyer akkor rögtön a kezében a pénze...(ez is egy hozzá állás)
Csak focira fogad és ha a szelvénye már szinte reménytelen akkor összegyúrja és kidobja a kukába...kabala vagy miért :o
-a lényeg,hogy ismét ezt tette és mint kiderült nyert 500ból 14-16ezret nyert( volna)...csak sose váltja be,mert a felesége levitte a kukát a ház előtti konténerbe ;D..persze,hogy már nem lett meg ;D

Szegény  :(
De legalább tanult a dologból  ;D

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 05, 2014, 08:29:56
Egy haverom csak a szelvényes tippmixben bízik..mondván ha nyer akkor rögtön a kezében a pénze...(ez is egy hozzá állás)
Csak focira fogad és ha a szelvénye már szinte reménytelen akkor összegyúrja és kidobja a kukába...kabala vagy miért :o
-a lényeg,hogy ismét ezt tette és mint kiderült nyert 500ból 14-16ezret nyert( volna)...csak sose váltja be,mert a felesége levitte a kukát a ház előtti konténerbe ;D..persze,hogy már nem lett meg ;D
hol lakik? hátha a kuponvadászoknak tudunk segíteni:-)

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 05, 2014, 08:29:56
Egy haverom csak a szelvényes tippmixben bízik..mondván ha nyer akkor rögtön a kezében a pénze...(ez is egy hozzá állás)

A kukázás után vajon változtatott a hozzáállásán? Ha nem, akkor ajánlanám figyelmébe az aláírásomban szereplő idézetet.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 05, 2014, 10:11:22
A kukázás után vajon változtatott a hozzáállásán? Ha nem, akkor ajánlanám figyelmébe az aláírásomban szereplő idézetet.


Nem nagyon változtat amennyire én tudom...találó az idézeted :ok:

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 05, 2014, 10:36:00

Nem nagyon változtat amennyire én tudom...találó az idézeted :ok:

neten kell játszani, a kukába kibaszott számítógép könnyen pótolható :)

Sok-sok éves sztori, de mai napig a sportfogadó karrierem legnagyobb cumija volt. Akkoriban kezdtem melózni a suli mellett, így volt rá keretem hogy online fogadjak rendszeresen. Egy sokmeccses kombit csináltam, 6 számjegyű várható nyereménnyel. Az összes nap közben játszott meccsem bejött, egy éjszakai NBA meccs volt már csak hátra (már nem tudom melyik) 204,5 pont fölé. Addigra már totál be voltam parázva hogy az utolsó fogja elvinni életem nyereményét, így visszafogadtam underre. Igenám, csak hogy addigra elmásztak a ponthatárok, és már csak 202,5 volt (természetesen pánikomban nem vettem észre). Nyomtam is a fizetésem másik felével az undert, és elégedett voltam h így is szép profitom lesz. Aznap a meccsemen 203 pont lett...  :redchug: