Szerencsejáték Zrt. Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 10, 2013, 10:38:32
Én nem regisztrálok, az 100%.

Hja, én sem!
A rokonaim viszont elképzelhető, hogy regisztrálnak!   ;D


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 10, 2013, 10:38:32
Én nem regisztrálok, az 100%.

Ha majd találsz egy jó kis zsíros arbitrázst (lásd olimpia), lehet megváltozik a véleményed.

Nem adom meg az adataimat, mert nem bízok bennük, amilyen "listázások" folynak ebben az országban.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 10, 2013, 11:34:22
Nem adom meg az adataimat, mert nem bízok bennük, amilyen "listázások" folynak ebben az országban.
:D :D ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 10, 2013, 11:34:22
Nem adom meg az adataimat, mert nem bízok bennük, amilyen "listázások" folynak ebben az országban.
Szerinted nincs már meg az "összes" adatod nekik, amik a regisztrációhoz szükségesek?! Ez a naivitás rád nem vall.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 10, 2013, 11:41:44
Szerinted nincs már meg az "összes" adatod nekik, amik a regisztrációhoz szükségesek?! Ez a naivitás rád nem vall.

Hát biztos megvan, de akkor se juttatom az eszükbe. :)

Idézetet írta: TiB Dátum május 10, 2013, 12:48:23
Az elején nem lesz szerintem befizetési bónusz. Csak később, amikor látják, hogy nem úgy megy a bolt, hogy a költségvetés hiányaira elég legyen. Na ekkor jön majd az első befizetési bónusz akciójuk, amit én mindenképp megvárok. Meg a barátnőm is, meg a nagymamám, apukám, és a nagynéném is. ;)

Haverjaimat is érdekelni fogja! :ok: ;D

Meglátjuk milyen eseményre lehet majd fogadni, szerintem nem sokra, Arbitrage meg úgy sem lesz max 1évben 1x ( mit gondoltok hány %- os profittal dolgoznak majd)?  ilyen irodáknál hoszú távon az lehet csak nyereséges akinek tudomása van fixált meccsekről. Vagy képes olyan találati arányt produkálni, amivel máshol 10x annyit nyerne. 

De ne legyen igazam.  :)

Idézetet írta: andriska24 Dátum május 10, 2013, 15:24:16
Meglátjuk milyen eseményre lehet majd fogadni, szerintem nem sokra, Arbitrage meg úgy sem lesz max 1évben 1x ( mit gondoltok hány %- os profittal dolgoznak majd)?  ilyen irodáknál hoszú távon az lehet csak nyereséges akinek tudomása van fixált meccsekről. Vagy képes olyan találati arányt produkálni, amivel máshol 10x annyit nyerne. 

De ne legyen igazam.  :)

A tippmix jelenlegi kb 85%-os kifizetésénél nem hinném, hogy magasabb oddsokat fognak kínálni, ezt a viszonylag elég magas adók miatt nem is nagyon tudnák megvalósítani, szóval jó eséllyel az 1,74-es odds ellenpárja továbbra is az 1,74 marad. 1,8-1,8-on már kellemesen meglepődnék, de azért még az sem nevezhető éppen versenyképesnek.

25 perce kaptam e-mailben!

"   

Kedves Attila!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy hamarosan elindul a Szerencsejáték Zrt. interneten elérhető sportfogadási oldala, a Tippmixpro. Az új termék bevezetésével kapcsolatban szeretnénk felhívni a figyelmét néhány fontos információra, ami elsősorban a sportfogadás iránt érdeklődő játékosainkat érinti.

Belépés az oldalra

Jelenleg is regisztrált játékosként a meglévő felhasználónévvel és jelszóval lehet majd bejelentkezni az új oldalra. Első bejelentkezéskor egy felugró ablakon szükséges néhány kiegészítő információt megadni, illetve ellenőrizhetőek a korábban megadott adatok.

Változások a jelenleg interneten elérhető sportfogadásokkal (Tippmix, Tippmax) kapcsolatban

Az interneten fogadható Tippmax termékünket 2013. május 13-án megszüntettük. A jelenlegi Tippmix egy rövid ideig továbbra is játszható lesz interneten keresztül, azonban az átmeneti időszakot követően csak a lottózói/bolti hálózaton lesz elérhető.

Egyenlegek, befizetés, kifizetés

A jelenleg is regisztrált játékosaink adott regisztrációhoz tartozó egyenlege természetesen továbbra is teljes mértékben rendelkezésre áll.

Egy új befizetési rendszert (Abaqoos) is ajánlunk majd a sportfogadó játékosok számára, amely egy internetes fizetési lehetőség.

Változást jelent továbbá az is, hogy az eddig megszokott belső egyenleg helyett, két különböző egyenleg áll majd rendelkezésre:

   1. Tippmixpro egyenleg, amellyel sporteseményekre lehet fogadni
   2. Egyéb szerencsejáték egyenleg, amellyel a Szerencsejáték Zrt. többi termékével lehet játszani a https://bet.szerencsejatek.hu oldalon)
A két egyenleg között bármikor díjmentesen lehet a pénzt átvezetni.

Adatkezelés

Szolgáltatásaink fejlesztése szükségessé tette, hogy módosítsunk a jelenlegi adatvédelmi nyilatkozatunkon. Ez az új sportfogadási oldalon is megtalálható lesz.

További játékaink elérhetősége

Jelenlegi játékaink (Ötöslottó, Hatoslottó, Skandináv lottó, Joker, Kenó, Puttó, Luxor, Totó, Góltotó) természetesen továbbra is elérhetőek változatlan formában a https://bet.szerencsejatek.hu oldalon keresztül.

Egyéb információ

Amennyiben bármilyen további kérdése merül fel az internetes sportfogadással vagy egyéb játékainkkal kapcsolatban, között kérjük, hogy vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az alábbi elérhetőségek egyikén:

 Tel.: 06-1/201-0580, 06-1/201-0617 (minden nap 7-23 óra között az oldal indulása után)
 E-mail: [email protected]


Üdvözlettel:

Szerencsejáték Zrt."



Pár napja is volt ilyen, ettől még nem biztos, hogy holnap rajt.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 20, 2013, 17:29:18
Pár napja is volt ilyen, ettől még nem biztos, hogy holnap rajt.

Pedig úgy tudom, hogy de  :D (bár ezeknél soha semmi sem biztos)  Nyakunkon a BL döntő  ;)