Miért szeretsz a Tippmixen játszani? Nosztalgiázzunk egy kicsit!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is a bwin volt az első, ahová regeltem. Először pénzt viszont az expektre töltöttem fel. :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 25, 2021, 20:08:07
Nekem is a bwin volt az első, ahová regeltem. Először pénzt viszont az expektre töltöttem fel. :)

Kicsit off, de akkor megosztom én is, ha már nosztalgia.. hogy a papíros tippmix mellett én a Gamebookers-nél játszottam először online. Az előző gépemen még meg is volt a screenshot az első win-ről.  :) Egy kb 5-ös kötés jött, amiben javarészt kétesélyek voltak egy BL-fordulóra, és 500 Ft-ból cirka 14.000-et hozott... ami akkoriban (2005) még kicsit többet ért mint ma, mert emlékszem, hogy vettem is belőle egy menő, új, Adidas futócipőt a DunaHázban lévő Adidas üzletben... de szép is volt! Bezzeg ma ezek már 40 körül mennek...

Az első szelvényem egy 1997. őszi Steaua Bukarest - Aston Villa UEFA Kupa meccs volt sima szimpla hazaiban 1,95 -ös szorzón megtéve. 2-0 -ás hazai vezetés után Yorke szépített, de a lényeg, hogy zöldülővel kezdtem a "pályafutásomat" :D
A szélén a tipp-mix papírnak hosszan futó zöld csík volt még bele írva fehérrel, hogy Tipp-mix :)

Én azon nevetek, hogy valószínűleg mindegyikünk pontosan meg tudná mondani, melyik csapatra fogadott először, melyikkel nyerte a legnagyobb pénzt, ki rúgta a gólokat, mekkora volt a szorzó és a tét, milyen idő volt aznap, stb., de arra valószínűleg nem emlékszünk, mikor találkoztunk először barátnőnkkel, mármint melyik évben, nap már nem is számít.  ;D ;D

Én arra nem emlékszem, hogy három napja mit ettem, de hogy eurós szelvényen a legnagyobb várható egyszer egy török női röpi ment ki 1.1-ért, arra még 30 évig biztosan fogok.

1997-98 tájékán fertőződtem, gimnazista voltam, nem emlékszem konkrétan mi állt az első szelvényemen de arra igen, hogy egy ötös kötés volt, csupa labdarúgás amin volt két döntetlen tipp... viszont onnantól szeánszá vált elég hamar a tippmixelés. Még létezett a sárga sportfogadás újság, még iskolába menet megvettem, majd a padban elrejtve egy egy unalmasabb óra közben bekarikázgattam az arra érdemes meccseket amit suli után meg is raktam pár száz forintos téttel. Néha még a "nagy" szünetben is elszaladtunk a lottózóba megrakni a szelvényt ha éppen vminek hamarabb lejárt a fogadási határideje mint ahogy végeztünk volna a suliban... idővel egy kis közösség is kialakult 4-5 fő akikkel minden nap átbeszéltük a mit és, hogyant. Akkoriban a totóhoz képest óriási "lehetőséget" láttunk benne :-)

Idézetet írta: RWBrilliance Dátum március 26, 2021, 14:16:12
1997-98 tájékán fertőződtem, gimnazista voltam, nem emlékszem konkrétan mi állt az első szelvényemen de arra igen, hogy egy ötös kötés volt, csupa labdarúgás amin volt két döntetlen tipp... viszont onnantól szeánszá vált elég hamar a tippmixelés. Még létezett a sárga sportfogadás újság, még iskolába menet megvettem, majd a padban elrejtve egy egy unalmasabb óra közben bekarikázgattam az arra érdemes meccseket amit suli után meg is raktam pár száz forintos téttel. Néha még a "nagy" szünetben is elszaladtunk a lottózóba megrakni a szelvényt ha éppen vminek hamarabb lejárt a fogadási határideje mint ahogy végeztünk volna a suliban... idővel egy kis közösség is kialakult 4-5 fő akikkel minden nap átbeszéltük a mit és, hogyant. Akkoriban a totóhoz képest óriási "lehetőséget" láttunk benne :-)

;D ;D ;D

Régi szép idők. Nálunk folyamatosan ez ment órákon. Kérdezgettük egymást, hogy XY szerinted nyerni fog? Mire vége lett az órának szaladtunk is át megtenni a szelvényt, ugyanis a teniszmeccsek azért jó korán kezdődtek.  :D


Tippmix vs Tippmixpro: papír alapú fogadás az online sportfogadás ellen?

Évről évre meglepő adatok érkeznek a Szerencsejáték Zrt pénzügyi osztályáról, mi pedig próbálunk utánajárni a jelenségnek.

Ti melyik preferáljátok? Tippmix vagy Tippmixpro?

Nekem adatgyűjtési gondjaim vannak a Tippmixpróval, ami a tippmix esetében nem létezik. Szóval ha választanom kellene, akkor papír alapon fogadnék a lottózóban, szigorúan olyan helyen ahol szétszolizott jó csaj a terminálkezelő, és röhög minden rossz poénon. Mert nekem csak rossz poénjaim vannak.

Tehát nálam: tippmix!