Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az szzrt weblapján rendszerüzemeltetői álláshirdetés is van kint szerintem most jöttek rá hogy nincs elég emberük az oldal rendes működtetéséhez. Az ügyfélszolgálatot meg kíváncsiságból felhívtam és a pasas a hangja alapján elég szétszórtnak meg idegesnek tűnt. érdekes....

Hétfőtől már csak az értékesítő helyeken játszható a Tippmix, online nem. Ezt mondjuk jelezték is korábban, hogy idővel majd kivezetik az online tippmixet.

Valami brutálisan szar a "nagynyeremény" kifizetés is ugyanis 26. -án nyertem 271e forintot tippmixen és még mindig képtelenek voltak kiutalni. Nagyon idegesítő... :/

Az létezik, hogy a tippmix ajánlatában nem lehet fogadni az US Open férfi egyes döntőjére?!  :o
Ugyanis én nem találom.

Idézetet írta: forzainter Dátum szeptember 08, 2013, 07:27:11
Az létezik, hogy a tippmix ajánlatában nem lehet fogadni az US Open férfi egyes döntőjére?!  :o
Ugyanis én nem találom.

Mivel hétfő este lesz a döntő, így csak a következő 'tétlapon' fog szerepelni. Tippmixpron már vannak oddsok; Djoko 2,20, Nadal 1,55.

Tippmixen miért 400.000ft a maximum kifizetes?
E felett miert nem lehet tobbet nyerni?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 11, 2014, 18:46:10
Tippmixen miért 400.000ft a maximum kifizetes?
E felett miert nem lehet tobbet nyerni?

Egy szelvényen nem lehet többet nyerni, de többször is feladható ugyanaz a szelvény.
A tippmixpron ez a határ 1 millió forint.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 14, 2014, 16:09:24
Egy szelvényen nem lehet többet nyerni, de többször is feladható ugyanaz a szelvény.
A tippmixpron ez a határ 1 millió forint.

És a kombiban ha meghaladja az 1 milliot akkor azt kifizetik?

Sziasztok!

Lehet off-olok, de már szétkeresgéltem magam, de sehol semmi..

Kérdezném, hogy ha nyerő a szelvényem, az utolsó meccs után leghamarabb mikor lehet beváltani a szelvényt? A Zrt. oldalán sem találtam semmit, kérlek segítsen valaki, forgatnám vissza, minél hamarabb! :)

Köszi előre is!

Idézetet írta: sami0802 Dátum október 25, 2014, 16:52:20
Sziasztok!

Lehet off-olok, de már szétkeresgéltem magam, de sehol semmi..

Kérdezném, hogy ha nyerő a szelvényem, az utolsó meccs után leghamarabb mikor lehet beváltani a szelvényt? A Zrt. oldalán sem találtam semmit, kérlek segítsen valaki, forgatnám vissza, minél hamarabb! :)

Köszi előre is!

Másnap 9-től lehet felvenni a nyereményt.

Van egy 220.000 szelvény, hogyan működik a kifizetés?

Ha jól tudom kétszáz felett nincs azonnali kifizetés, de ha én rögtön akarom a pénzt és ezért elszórok szelvényekre 20-25 ezret akkor kifizetik, vagy mindenképpen igényelni kell?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 02, 2014, 09:41:51
Van egy 220.000 szelvény, hogyan működik a kifizetés?

Ha jól tudom kétszáz felett nincs azonnali kifizetés, de ha én rögtön akarom a pénzt és ezért elszórok szelvényekre 20-25 ezret akkor kifizetik, vagy mindenképpen igényelni kell?

Mindenképpen igényelni kell!!!

( hogyan nem kell igényelni azt pedig írom privátban)

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 02, 2014, 10:01:30
Mindenképpen igényelni kell!!!

( hogyan nem kell igényelni azt pedig írom privátban)

Köszönöm!  :ok:

ErzséBet utalványt elfogadnak a lottózókban?

Attól függ milyen, sztem max a kéket. Azt is csak azért mert a sport névre hallgat.  :)
Szerintem kizárt..