Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pyriel Dátum július 03, 2015, 20:45:53
Nem mintha sokat fogadnék papír alapon, de azért piszkálja a csőröm, hogy mikor lesz új tippmix. Az eredeti dátum amit megjelöltek ugye már elmúlt. Tudtok valamit?

Egyik barátom lottózóban dolgozik, azt mondta aug. 10.

Idézetet írta: Tipsz Dátum június 03, 2015, 21:39:55
Elvileg a lottózó terminálok 22:30-tól 6:00-ig zárva vannak nem lehet feladni szelvényt. Az új ajánlat pedig éjfél körül felkerül a szerencsejáték oldalára szerencsemixként találhatod meg.

5.00-kor nyitnak a terminálok (Relay újságosok csak).

Idézetet írta: lacuss Dátum július 03, 2015, 22:01:40
Egyik barátom lottózóban dolgozik, azt mondta aug. 10.

Nem kapkodják el a dolgot.Előszőr ha jól emlékszem február volt,aztán lett június,utána július most meg augusztus     :laugh:    Nosztalgiából teszek néha fosmixet,és röhögök hogy bent átbeszélik a tutit    ;D    öröm lesz nekik a kétesélyes     ;D

Breaking!Augusztus 9-én rendszercsere miatt az összes vasárnap is nyitva tartó lottózó zárva lesz, így biztossá vált az augusztzs 10-i új tippmix indulás!

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 23, 2015, 11:51:16
Breaking!Augusztus 9-én rendszercsere miatt az összes vasárnap is nyitva tartó lottózó zárva lesz, így biztossá vált az augusztzs 10-i új tippmix indulás!

Kövezzetek meg, de én várom  ;D Jó lenne legálisan normális fogadásokat kötni.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 23, 2015, 11:55:33
Kövezzetek meg, de én várom  ;D Jó lenne legálisan normális fogadásokat kötni.  :)

2015 Magyarország, a Tippmixen megjelenik a dupla esély?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2015, 11:58:45
2015 Magyarország, a Tippmixen megjelenik a dupla esély?  ;D

A fejlődés megkérdőjelezhetetlen, a nép szája ezúttal is betömve. ;D

Olvastam, hogy lesz élő fogadás is. No, arra kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják megoldani.

Majd várjuk a fejleményeket.

Ezen kívül meg hosszú távú fogadásokkal is veszíthetünk egy pár ezret.

Az még több mint 2 hét.Addig hogy bírja ki a kis magyar állampolgár?    :(     :bash:     

Idézetet írta: Milan Dátum július 23, 2015, 13:01:24
Olvastam, hogy lesz élő fogadás is. No, arra kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják megoldani.

Valahogy úgy, ahogy nálunk az Astranál volt. Milyen jó lenne, ha ugyanarra a sorsra kerülne a fospix :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 23, 2015, 18:02:53
Valahogy úgy, ahogy nálunk az Astranál volt. Milyen jó lenne, ha ugyanarra a sorsra kerülne a fospix :D

Az szép lenne.  :beerchug:

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 23, 2015, 11:51:16
Breaking!Augusztus 9-én rendszercsere miatt az összes vasárnap is nyitva tartó lottózó zárva lesz, így biztossá vált az augusztzs 10-i új tippmix indulás!

Így nézhetnek ki a szelvények.

Azért kíváncsiságból majd töltök ki egy új szelvényt.  :) (A totó is megújul.)

Mikor indul az új mix?A lottózókba már leosztották a szelvényeket 2hete kaptam Én is.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum augusztus 03, 2015, 10:27:59
Mikor indul az új mix?A lottózókba már leosztották a szelvényeket 2hete kaptam Én is.

állítólag 10-én