Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi, akkor helyesek lehetnek a különböző fórumokon pletyka szinten található infók.


http://www.vg.hu/vallalatok/szolgaltatas/elo-lesz-a-sportfogadas-teljesen-megujitjak-a-tippmixet-455194

"Az igazgatóhelyettes szerint átállnak a dosos alapú rendszerről a Windowsra."

2015
:redchug:

Kíváncsi vagyok milyen, csak lerohadt az egész :/


Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 10, 2015, 09:59:00


Messze még a Brazuca szint  ;D Le is állt a friss rendszer a hírek szerint  :)

Amúgy most egy csomó kisebb lottozó bezár- ha jól tudom- ,mert nem mentek át a vizsgán. Ez mennyire segíti a munkanélküliség elleni harcot?  :)


Annyira felkészültek,hogy meghalt az oldal.   :bash:

Ha működne az oldal, az se jelentene semmit, a terminál az itteni postán folyamatosan a szoftvert akarja letölteni :D-de legalább a nyertes szelót beválthattam  ;D

"Kinyomtatjuk az internetet" Lehet az a baj hogy kifogyott a patron a nagy nyomtatásban.

Legalább azt tudnám, mi a fenéért döngetik annyira a mellüket ezek a pöcsök. 5 milliárdért fejlesztettek valamit, amit továbbra is Tippmixnek neveznek. OK. Elismerem előrelépés a fogadás-bővítés kínálat, kombinációs játék kiszélesítése, stb. De: Például, diszkrimináció az, amit egy kis településen fogadó játékossal tesznek. Mit kezdjen az élő fogadás lehetőséggel az a fogadó, aki - mondjuk a meccs vége előtt 15 perccel elrohan a postára, hogy élőben fogadjon, de előtte öten állnak sorban - objektíve, nincs abban a helyzetben, hogy így fogadhasson.
Másik: Ma 17.40-kor - 20 perc várakozás után - előjött az új Tippmix oldal. Nagyvonalúan tesznek egy ötös kötéses ajánlatot 1000 Forintos téttel megjátszásra. Az ő oddsaikkal kijött 27.72 eredő. Gondoltam egyet, összehasonlítottam a Bet365 szorzóival. Ez esetben 37.45 eredő jött ki. Ez 74 %-al rosszabb. Tovább mentem. Csak papírforma tippekkel az eltérés: 20.37 / 26.22 = 77%. Közepes oddsokkal az eltérés: 297 / 491 eredő odds=60%
Legnagyobb oddsokkal ez jött ki: 993 / 1992 = 50 %. Azért nem mindegy, hogy 1000 Forintra 993 ezret nyerek, vagy közel két millát. Volt már rá példa, hogy hatos kötésemből 5 a magas oddsokból jött.
Bizony lenne még hová fejlődniük szorzóilag. Helyette blokkoltak égen-földön mindenkit. Lehetőséget sem adva nekik, hogy esetleg megfizethessék a koncessziós díjat. Minden szempontból többet nyújtott szinte bármelyik iroda. Visszaélve politikai helyzetükkel,fölényükkel, azt tettek velünk fogadókkal, amit csak akartak. Eszi, nem eszi nem kap mást. Ezerszeresen lenyúlt, leadózott maradék jövedelmemet sem használhatom arra, amire akarom. Nehogy már Audival járj, jó neked a Trabant is. Ez a megállapítás a TippmixPro- ra ugyanígy igaz. Szánalmas, hogy 2013 óta minden a régi. Régóta hasonlítom a tippjeiket a Bet365-hoz viszonyítva. Nagy általánosságban igaz, hogy a Bet365 oddsait lebutítva ajánlják sajátjukként. Még az arányok is szinte ugyanazok. Hát én szeretnék náluk oddsmaster lenni. Csak a százalékszámítással kell tisztában lenni.
Noooooooormáááááális?





Nem foglalkoznak az oddsokkal. Ma bent ültem 1órát kb és töltögettem az újat. Bejött kb 20 ember aki mixelt 1óra alatt, abból állítom 18 biztos nincs tisztában azzal hogy mondjuk a beten ugyanazzal a tippekkel pár tíz %kal többet nyerne. Ugyanis életében nem játszott vagy játszana neten. Most mi, aki ezzel tisztában vagyunk eddig se nagyon játszottunk, vagyis nem mi generáltuk nekik a milliárdokat.

Lefagyott, majd a Vágási Feri holnap elviszi a szervizbe.  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=kSXUlMTMWuU

Idézetet írta: corsica Dátum augusztus 10, 2015, 18:38:41
Legalább azt tudnám, mi a fenéért döngetik annyira a mellüket ezek a pöcsök. 5 milliárdért fejlesztettek valamit, amit továbbra is Tippmixnek neveznek. OK. Elismerem előrelépés a fogadás-bővítés kínálat, kombinációs játék kiszélesítése, stb. De: Például, diszkrimináció az, amit egy kis településen fogadó játékossal tesznek. Mit kezdjen az élő fogadás lehetőséggel az a fogadó, aki - mondjuk a meccs vége előtt 15 perccel elrohan a postára, hogy élőben fogadjon, de előtte öten állnak sorban - objektíve, nincs abban a helyzetben, hogy így fogadhasson.
Másik: Ma 17.40-kor - 20 perc várakozás után - előjött az új Tippmix oldal. Nagyvonalúan tesznek egy ötös kötéses ajánlatot 1000 Forintos téttel megjátszásra. Az ő oddsaikkal kijött 27.72 eredő. Gondoltam egyet, összehasonlítottam a Bet365 szorzóival. Ez esetben 37.45 eredő jött ki. Ez 74 %-al rosszabb. Tovább mentem. Csak papírforma tippekkel az eltérés: 20.37 / 26.22 = 77%. Közepes oddsokkal az eltérés: 297 / 491 eredő odds=60%
Legnagyobb oddsokkal ez jött ki: 993 / 1992 = 50 %. Azért nem mindegy, hogy 1000 Forintra 993 ezret nyerek, vagy közel két millát. Volt már rá példa, hogy hatos kötésemből 5 a magas oddsokból jött.
Bizony lenne még hová fejlődniük szorzóilag. Helyette blokkoltak égen-földön mindenkit. Lehetőséget sem adva nekik, hogy esetleg megfizethessék a koncessziós díjat. Minden szempontból többet nyújtott szinte bármelyik iroda. Visszaélve politikai helyzetükkel,fölényükkel, azt tettek velünk fogadókkal, amit csak akartak. Eszi, nem eszi nem kap mást. Ezerszeresen lenyúlt, leadózott maradék jövedelmemet sem használhatom arra, amire akarom. Nehogy már Audival járj, jó neked a Trabant is. Ez a megállapítás a TippmixPro- ra ugyanígy igaz. Szánalmas, hogy 2013 óta minden a régi. Régóta hasonlítom a tippjeiket a Bet365-hoz viszonyítva. Nagy általánosságban igaz, hogy a Bet365 oddsait lebutítva ajánlják sajátjukként. Még az arányok is szinte ugyanazok. Hát én szeretnék náluk oddsmaster lenni. Csak a százalékszámítással kell tisztában lenni.
Noooooooormáááááális?

Akik rendszeresen mixelnek, azokat nem érdekli mennyit nyer.
Csak az hogy adja be. Ők az ígazi szerencsejátékosok

Nem tudom mit vártatok, nekem bejön az új mix. Persze, hogy gyengék a szorzók, de ezen nem tudnak változtatni az adótartalom miatt. Viszont a korábbi mixhez képest sokkal jobb a kínálat. Nyilván nem érdemes itt játszani nekünk, de néha szeretek betérni egy lottózóba, már csak a hangulat miatt is. Mondjuk a papír alapú élő fogadást nem tudom, hogy gondolták, de a többi újítás értelmes.