Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum február 18, 2016, 00:44:48
177 milliárd  ;D ;D ;D ;D ;D annyit 5 vaskos eurojackpot telitalálattal nem lehet nyerni  ;D ;D ;D

De 3 vaskos Powerball jackpottal már igen  :redchug: :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 27, 2016, 09:48:27
Személyre szabott tétkorlátozás, mint sok irodánál nincs, fel lehet tenni többször is a szelvényt.

Az nincs, de én már kétszer találkoztam olyannal, hogy tiltott kombináció és a terminál visszautasította a fogadást, pedig a tétlap/internet szerint a megfogadni kívánt események nem álltak kötéstiltásban egymással.

Élőben megtett fogadás nyereményét mikor lehet felvenni, nem tudja valaki véletlenül?

Idézetet írta: betg Dátum április 21, 2016, 11:27:25
Élőben megtett fogadás nyereményét mikor lehet felvenni, nem tudja valaki véletlenül?

Amikor kiértékelték.
Szerintem a pro csak az esemény lezárulta után értékeli ki, bár túl sokat nem fogadtam náluk, más irodáknál van rá példa, hogy meccs közben is lezárják a már biztosan nyertes/vesztes fogadásokat.

Van olyan fogadási opció, hogy az EB-n melyik csapat szerzi a legkevesebb gólt. Mi van akkor, ha két vagy több csapat is egyforma kevés góllal fejezi be a tornát? Mindegyik nyerő? Visszajár a tét? Vagy valami tipikus szrts szabály van rá?

mondjuk  Albániára 3as odds van, de 4 csapatnak is ugyananny a gólja. Ekkor elosztják az oddsod a nyert kimenetelek számával. vagyis a téted 3/4edét nyered. :D

Jól tudom, hogyha egy tenisz eseményen a versenyzőm feladja meccs közben, akkor nem 1.0-ás szorzóval, hanem úgy számítja ez a cigány banda a meccset, hogy a másik fél megnyerte, én meg buktam?

Igen. Ha már legalább 1 labdamenet lezajlott, akkor érvényes a fogadás.

Az Eb fogadások kapcsán érdekelne:
1. Miért nem lehet kötésben játszani a legtöbb gólt szerző magyar játékost, a torna végső gólkirálya fogadással, vagy bármyelyik meccsel ?
2. Vajon többes holtverseny esetén(gólkirályi cím) a nyertes oddsot "felosztják", vagy az eredeti oddson kerül kifizetésre
a fogadás ?

Olyan esett már meg valakivel, hogy utólag érvénytelenítettek eseményt a szelvényéről?

-úgy, hogy az adott meccs teljesen, a szabályoknak megfelelően befejeződött.

Idézetet írta: Proxyi Dátum június 07, 2016, 17:57:53
Jól tudom, hogyha egy tenisz eseményen a versenyzőm feladja meccs közben, akkor nem 1.0-ás szorzóval, hanem úgy számítja ez a cigány banda a meccset, hogy a másik fél megnyerte, én meg buktam?
Egy okkal több hogy. a millió online iroda valamelyikén játsz helyettük.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről


Idézetet írta: brand_boy Dátum július 27, 2016, 12:05:48
Egy okkal több hogy. a millió online iroda valamelyikén játsz helyettük.

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről

A "millió" online iroda némelyike szintén így értékeli a meccset.
Hja és ahol visszaadják a tétet feladásnál, ott a továbbjutóra tett fogadások is érvénytelenek, ami miatt szintén szidhatod az adott irodát, ha pont ez miatt nem lesz nyertes a szelvényed.

Ezt mesélte egy ismerősöm:

Van egy olyan internetes felület, ahol 'elkészítheted' a szelvényedet, és ha készen vagy, akkor ezen a felületen a szelvénynek generálódik egy kódja. A lottózóban csak bemondod ezt a kódot és hozzá a tétet és kész ennyi, nincs papírmunka. Sokan már ezt használják.

Ilyenről én még soha nem hallottam, nekem eléggé kamunak tűnik, de lehet csak le vagyok maradva. (Az oldalt nem tudta megnevezni, mert ő is csak hallotta :D)

Ti tudtok ilyenről?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 21, 2017, 14:42:39
Ezt mesélte egy ismerősöm:

Van egy olyan internetes felület, ahol 'elkészítheted' a szelvényedet, és ha készen vagy, akkor ezen a felületen a szelvénynek generálódik egy kódja. A lottózóban csak bemondod ezt a kódot és hozzá a tétet és kész ennyi, nincs papírmunka. Sokan már ezt használják.

Ilyenről én még soha nem hallottam, nekem eléggé kamunak tűnik, de lehet csak le vagyok maradva. (Az oldalt nem tudta megnevezni, mert ő is csak hallotta :D)

Ti tudtok ilyenről?

Igen van :)

Neten összeállítod a mixed, felül ott van a szelvény, ott jelzi mellette a szám hogy hány eseményt játszottál meg rajta, ha kiválasztottál mindent rákattintasz, beállítod a kötéseket meg a tétet, és alul rákattintasz hogy Megjátszom a Lottózóban, és generál neked egy kódot ami ha jól tudom 2 óráig érvényes.Besétálsz,mondod hogy mondanál egy azonosító kódot,bemondod és ott a szelód,csak fizetned kell.