Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Újdonság! Mától gépi játék is kérhető tippmixnél!

Ezzel is a sportfogadók kedvében akar járni a Szerencsejáték Zrt! Tovább


#136 szeptember 14, 2019, 22:04:26, runin
Gondoltam megosztom veletek már csak azért is,mert nagyon ritka,hogy papír alapon játszok valamit. ;)
"Bejött" topicba akartam,de az le van zárva.

:D :great: :redchug:

Idézetet írta: runin Dátum szeptember 14, 2019, 21:43:02
Gondoltam megosztom veletek már csak azért is,mert nagyon ritka,hogy papír alapon játszok valamit. ;)
"Bejött" topicba akartam,de az le van zárva.

:D :great: :redchug:

Szuper, gratulálok runin!  :beerchug:


Nagy nyeremény kosárlabdával

Egy hajdúszoboszlói sportfogadó NBA-eseményekből megálmodott 3-as kötését 780 forintos téttel, rögtön tíz alkalommal adta játékba - írja a SzerencseMix.


szép gratulálok :D

Megjelent az E-Sport a tippmix kínálatába !!! ma vettem észre,szerintem eddig nem volt

Apám meséli, hogy nem lehet feladni lottózóban, mert beszart a rendszer. 2020 vége-nesze neked monopol-helyzet! :laugh:

Após nyert ma egy 60.000 Ft-os Football Factory utalványt a heti sorsoláson. Plusz a szelvénye, amit 2.000 Ft-ért adott fel, szintén nyertes lett, 10.000 Ft felett hozott kicsivel.
35x pénz.  Nem rossz.  ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 29, 2020, 18:34:01
Após nyert ma egy 60.000 Ft-os Football Factory utalványt a heti sorsoláson. Plusz a szelvénye, amit 2.000 Ft-ért adott fel, szintén nyertes lett, 10.000 Ft felett hozott kicsivel.
35x pénz.  Nem rossz.  ;D

Jó hallani hogy tényleg néha sorsolnak.  :laugh:
Vagy nem ott dolgozik véletlen?  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 29, 2020, 18:50:51
Jó hallani hogy tényleg néha sorsolnak.  :laugh:
Vagy nem ott dolgozik véletlen?  :redchug:
75 múlt, már a jól megérdemelt nyugger üzemmődban van.  :D


Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 29, 2020, 18:34:01
Após nyert ma egy 60.000 Ft-os Football Factory utalványt a heti sorsoláson. Plusz a szelvénye, amit 2.000 Ft-ért adott fel, szintén nyertes lett, 10.000 Ft felett hozott kicsivel.
35x pénz.  Nem rossz.  ;D

Azt nem tudod megmondani, hogy csak papír alapú szelvény játszik a promócióban vagy a tippmixprós szelvényeket is lehet-e küldeni?

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 30, 2020, 22:53:26
Azt nem tudod megmondani, hogy csak papír alapú szelvény játszik a promócióban vagy a tippmixprós szelvényeket is lehet-e küldeni?
Csak a papíros játszik.

Jégkorong meglepetés vadászat