Totó/Góltotó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Totó/Góltotó

Ebben a témában lehet beszélgetni a Szerencsejáték Zrt. Totó, illetve Góltotó játékairól!

Nyugodtan lehet közölni az aktuális szelvényt, lehet tippelni stb.

Ha valaki a valóságban is részt vett a játékban, akkor hány találata volt? Mekkora volt az eddigi legnagyobb nyereménye? "Majdnem nyertem" történetek stb.

#1 május 26, 2013, 17:05:27, Alkimista87
Úgy határoztam, hogy ismét elkezdek totózni, mint azt az előző munkahelyemen tettük egy 60 körüli nagyon jó barátommá lett munkatársammal. Legnagyobb sikerünket körülbelül bő másfél évvel ezelőtt értük el, 11 találatunk lett, ami így önmagában nem tűnik soknak, de nem éppen egy papírforma hét volt. Már a +1-et is lejátszották, azt is eltaláltuk (bár ez esetben nem számított), és az utolsó mérkőzés ment a tévében (a City játszott egy gyengébb PL csapattal, talán a Fulham ellen?), persze mi fix Cityre vettük, mert már ellőttük másokra a 7 két esélyünket. Persze nem nyert a manchesteri csapat, így maradt a tizenegyesünk. A 12-es már hat számjegyűt fizetett volna, és akkor a 10 és 11 találatos oszlopokat nem is néztük. Így viszont mindennel együtt 25 eft körül kaptunk, ami úgy 4 hétre elegendő tétet jelentett (7 két esély= 6400 Ft), és vissza is ment annak rendje és módja szerint. ;D

Na, nem is ez a lényeg, eredetileg azért jöttem ide, hogy felháborodásomnak hangot adjak, mivel 40%-kal megemelte a Szrt. a tipposzlopok díját! Lehet ez már egy éve történt, nem tudom, én csak most látom, hogy 50-ről 70 Ft-ra változott. Természetesen ugyanez a góltotónál is. :redchug:

Ettől függetlenül totózni fogok, bár már 50 Ft-os alaptéttel is jó veszteséges volt a pályafutásom, de azért hátha betalál majd idővel valami nagyobb nyeremény.

Záró mondatként annyit (ezt az említett totótársam mondta mindig): "Hogyha nagyot szeretnél nyerni totón, akkor a tuti meccseket rakd két esélybe (1-2), a háromesélyes meccseket pedig fixbe!"   ;)

Üdv Emberek!

Érlelődik bennem a gondolat, hogy újra elkezdek totózni!
Régen volt már, de nálam is ezzel kezdődött minden. És most "megcsapott" a nosztalgia.  :D

Nem tudom lenne-e valakinek kedve csatlakozni?
Nincs semmi konkrétum, de elgondolásom azért van.
Amolyan totókört szeretnék "szervezni", ahol együtt hozzuk össze a tippeket és osztjuk a költségeket is.
Választanánk egy (több?) nem túl drága "vezetéses" kulcsot és arra építenénk fel a dolgot. Persze ez megbeszélés kérdése, nem muszáj így lennie.
Nekem van az SZRT-nél regisztrációm, azon lehetne tolni online.

Igazából jó lenne összejönni 5-10-en is (az még kezelhető létszám), de elégedett lennék már ha találnék magam mellé két elszánt embert is.

Nem akarok sokban játszani, de azért az esélyt szeretném megadni magunknak...  :ok:

Én mindenképp neki állok.  ;)

Akit esetleg érdekel, az jelezze ezen topicban. Aztán ha kialakul valami, majd privátban toljuk tovább!


Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 19, 2013, 18:36:36
Üdv Emberek!

Érlelődik bennem a gondolat, hogy újra elkezdek totózni!
Régen volt már, de nálam is ezzel kezdődött minden. És most "megcsapott" a nosztalgia.  :D

Nem tudom lenne-e valakinek kedve csatlakozni?
Nincs semmi konkrétum, de elgondolásom azért van.
Amolyan totókört szeretnék "szervezni", ahol együtt hozzuk össze a tippeket és osztjuk a költségeket is.
Választanánk egy (több?) nem túl drága "vezetéses" kulcsot és arra építenénk fel a dolgot. Persze ez megbeszélés kérdése, nem muszáj így lennie.
Nekem van az SZRT-nél regisztrációm, azon lehetne tolni online.

Igazából jó lenne összejönni 5-10-en is (az még kezelhető létszám), de elégedett lennék már ha találnék magam mellé két elszánt embert is.

Nem akarok sokban játszani, de azért az esélyt szeretném megadni magunknak...  :ok:

Én mindenképp neki állok.  ;)

Akit esetleg érdekel, az jelezze ezen topicban. Aztán ha kialakul valami, majd privátban toljuk tovább!

Én benne lennék! Szoktam is írni 'TOTÓTIPPELŐ'-t, ám én csak hétvégén szoktam játszani, ez a hétközi totó nem szokott felizgatni  :)
Én benne vagyok, első körben.

#4 augusztus 19, 2013, 19:08:15, Alk
Én is erősen gondolkodom, hogy újra elkezdem. Néhány éve mi is "alapítottunk" három akkori munkatársammal egy ilyen csoportot, és nagyon tetszett a dolog. Minden péntek arról szólt akkoriban, hogy összeültünk 9 körül, és kisebb-nagyobb megszakításokkal kb délig nyomtuk az irodában, mire összeállt a végleges tippsor. ;D Az volt az igazi, amikor már a vezérigazgatót is sikerült beszerveznünk, így onnantól legalább nem kellett munkát színlelnünk, amikor bejött. Ja igen, attól kezdve aztán nem is azt kérdezte, hogy mi van ezzel meg ezzel a feladattal, hanem, hogy hány találatunk lett múlthéten! :D

Sajnos eléggé megdrágult, most már jó ideje 70 Ft egy tipposzlop, ami 40%-os árnövekedés.. Mi 6, illetve 7 két eséllyel nyomtuk, ami 3200-6400 Ft-ba került. Jelenlegi díjakkal 4480-8960 Ft. Kezd kicsit horror lenni.

Én még gondolkodom rajta, ígérni véletlenül se szeretnék semmit, de tetszik az ötlet! :ok: Várom a fejleményeket! :beerchug:

ui: vagy 70 Ft-ra? Most olvastam egy korábbi hozzászólásom, amiben gyakorlatilag ugyanezt leírtam már! ;D

Kieg: javítottam, valóban 70 Ft. ;)

Visszadobom a naplót a köztudatba, hátha lesz még érdeklődő!  ;)
Úgy gondoltam várok még 1-2 napot, aztán neki kezdünk.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 19, 2013, 21:14:01
Visszadobom a naplót a köztudatba, hátha lesz még érdeklődő!  ;)
Úgy gondoltam várok még 1-2 napot, aztán neki kezdünk.  ;)

Ismét.  ;)


A hétvégi totós összeülés engem is érdekelne, szívesen okoskodnék más fórumtársakkal is.

Azért túl sok tippelőt se vegyetek be a kollektívába, mert sokfelé kell majd osztani főnyereményt. Ha megcsípitek a 4 milliót, 10 tagnál már csak 400e jut fejenként. :)

Lett valami ebből a kezdeményezésből?

Idézetet írta: hurkabalint Dátum szeptember 01, 2013, 09:34:56
Lett valami ebből a kezdeményezésből?

Igen!

Elindítottuk négyen. Van egy olyan "rejtett témakör", amit csak az érintettek látnak. Abban nyomulunk.
Első hét gyenge lett, kicsit kapkodtunk és én sem a legmegfelelőbb kulcsot ajánlottam, így csak 8-asunk lett (10-et találtunk).
Ebből a hétből még a vasárnapi meccsek hátravannak, de annyi látszik már, hogy ha jól megrágjuk a dolgokat, lehet keresnivalónk.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 01, 2013, 10:54:05
Igen!

Elindítottuk négyen. Van egy olyan "rejtett témakör", amit csak az érintettek látnak. Abban nyomulunk.
Első hét gyenge lett, kicsit kapkodtunk és én sem a legmegfelelőbb kulcsot ajánlottam, így csak 8-asunk lett (10-et találtunk).
Ebből a hétből még a vasárnapi meccsek hátravannak, de annyi látszik már, hogy ha jól megrágjuk a dolgokat, lehet keresnivalónk.  ;)
Megkérdezhetem, hogy milyen kulcsot használtok?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 01, 2013, 16:02:19
Megkérdezhetem, hogy milyen kulcsot használtok?

Persze!
Egy vezetéses kulcsot (2 háromesély és 4 kétesély, 2-5-ig vezetve) erőltettem először, összekombinálva 4 teljes kombinációs kéteséllyel (3 fix maradt) 144 oszlopon. Sajnos arra hétre nem igazán volt jó a vezetéses kulcs, meg talán nem is kell még ennyire bonyolítani.

Az eheti totóműsorra kevesebb pénzt szántunk, mert nem volt annyira vonzó. Most egy sima 1 hibapontos variációt választottunk 1 háromeséllyel és 7 kéteséllyel, 48 oszlopon.

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 01, 2013, 16:23:18
Persze!
Egy vezetéses kulcsot (2 háromesély és 4 kétesély, 2-5-ig vezetve) erőltettem először, összekombinálva 4 teljes kombinációs kéteséllyel (3 fix maradt) 144 oszlopon. Sajnos arra hétre nem igazán volt jó a vezetéses kulcs, meg talán nem is kell még ennyire bonyolítani.

Az eheti totóműsorra kevesebb pénzt szántunk, mert nem volt annyira vonzó. Most egy sima 1 hibapontos variációt választottunk 1 háromeséllyel és 7 kéteséllyel, 48 oszlopon.
A 16 oszlopos klasszikus 7 kétesélyes 1 hibapontos variációhoz ráfizettetek még egy háromesélyt? Ez a legideálisabb kulcs. Nem rossz egyébként a kombinált sem, csak jól kell vezetni.
Én szoftverrel szűrök, de régebben mindig az említett 1 hibapontos kulcsot használtam felturbózva, attól függően, hogy mennyit szántam rá.ű
Fontos, hogy pár hét után ne hagyjátok abba, itt aztán tényleg hagyni kell időt kifutásra.