Poker770

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cirka 10 napja kértem Skrill-re kifizetést, azóta is ba.znak küldeni a lóvét. Húzzák az időt, először 2-4 munkanapot írnak, aztán még 1-2 nap, mert más is átnézi a tranzakciót, aztán meg jönnek a hülyeségeikkel, húzzák az időt..

Valakinek esetleg tapasztalata a teremnél?

Az egyik haverom is ott pókerezett és én segítettem neki a kiutalásnál. Banki átutalással utaltuk ki a pénzt és a személyazonossági okmányok elküldése után  kb 2 hét alatt érkezett meg.

Idézetet írta: viktor206 Dátum június 14, 2012, 10:30:52
Az egyik haverom is ott pókerezett és én segítettem neki a kiutalásnál. Banki átutalással utaltuk ki a pénzt és a személyazonossági okmányok elküldése után  kb 2 hét alatt érkezett meg.

Az igen, nem egy kapkodó idegbetegek, az biztos.  :bash: Nekem meg már tele a zsákom.  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 14, 2012, 10:24:56
Cirka 10 napja kértem Skrill-re kifizetést, azóta is ba.znak küldeni a lóvét. Húzzák az időt, először 2-4 munkanapot írnak, aztán még 1-2 nap, mert más is átnézi a tranzakciót, aztán meg jönnek a hülyeségeikkel, húzzák az időt..

Valakinek esetleg tapasztalata a teremnél?

Én kb. 1,5 hete kértem ki onnan Skrillre.
Május 25-én kértem ki,s csak Június 5-én érkezett meg. Én is írtam nekik,hogy mennyi ideig tart már...
S igérték,hogy 24-48 óra,aztán eltelt vagy 5-6 nap is. Szóval nagyon nem sietnek,de annak is örülök,hogy kifizettek,mert azt hittem,vmi gond van.
Egyébként Chili ennyit nem szórakozott,mert azt hiszem,hogy belőlük lettek,vagy vmi ilyesmi. Chilinél 1-2 nap volt az utalás.
A lényeg,h nem kapkodják el.

Kösz az infót srácok, akkor holnap nem írom meg a huszadik reklamálós levelem..  ;D

Sziasztok. olyan problémám van hogy letöltöttem a pókerszoftvert a regisztrációnál azonban a telefonszámot nem engedélyezi folyton visszadob a következő szöveggel: Only plain Latin letters and Arabic numbers allowed.No other characters will be accepted including umlauts. Tud valaki segíteni hogy mit nem csinálok jól? Előre is köszönöm. üdv.gyuszkopeter

csak ékezet nélküli betűket és számokat lehet használni, semilyen más karaktert, írásjelet.  :ok: