Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Én amúgy mindkét meccsre X2-t játszottam, az szépen ült. Viszont fogadtam faultokra, az mindkét meccsen eggyel maradt a határ alatt... 23.5 és 24.5.... Had ne kommentáljam miket néztek el a sporik...  ;D

És kicsit kitérve Cakir-ra... nemtudom, volt-e olyan, gondolom nem sokan, akik a Barca meccset nézték. Volt az első félidőben egy szitu, amikor egy ziccerpasszt akadályozott meg az egyik hazai védő, belépett a labda útjába, de bizony a kezével kapott bele, véletlenül ugyan, de egyértelműen abban akadt el a labda... Költői a kérdés, mert a választ tudom... Vajon a Real Madrid esetében ezt nem VAR-ozták volna vissza!?  ::)   ;D

Liverpool-Bayernen is volt ilyen vétlen kezezés, tán Süle combjáról pattant a kezére, ott sem volt még csak videózás sem. amúgy szerintem jogosan, bár rajta voltam én a is a büntetőn, el tudtam volna fogadni, ha befújják, meg a meccsnek sem tett volna rosszat

Atleti-Juvéra:
Lesz lap a 27. perc előtt

Zwayer elég könnyen szórja, legtóbbi 4 BL meccsén nem hozott le meccset 6 lap alatt, de a négyből háromszor 7 laot osztott ki. Legutóbbi Atleti-juvén 8 sárga volt, akkor is német spori, a buzi Brych vezetett.
Ez elég kemény ütközetnek tűnik, szerintem 27 perc bőven elég lesz, hogy minimum egy lap legyen, Zwayer amúgy is hajlamos, hogy koárn kioszt egy-két lapot, és próbálja megfogni a meccset. Pl. a PSG-Napoli 9 perc alatt már kettőt adott.
De ez eleve elég sűrű meccsnek tűnik, súlyos egyénekkel, bízom benne, hogy közel fél óra alatt egyszer csak a zsebéhez nyúl, és nem zsebhokizni akar, hanem egyszerűen csak előrántani, és megmutatni valakinek

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 19, 2019, 22:12:52
Elsírom magam, ha mindkét mai meccs 0-0 lesz. :D Akkor a maradék aprócska fociba vetett hitem is megremeg.  ::)

Nyilvánvalóan tegnap óriásit kaszáltak a fogadóirodák....
Minden sportfogadással foglalkozó oldal bukott tegnap, ez egy nagy pénzbeszedés volt...

Vannak bírói "tévedések", meg nyilvánvaló bundás meccsek - ezen a szinten is hiszen itt forog a legtöbb pénz! Részemről annyi, hogy elkönyveltem a topfocival kapcsolatban, hogy "színházról" van szó - csak olyan tekintetben "sportszerűtlen", hogy sosem tudod, hogy milyen előadásra ülsz be...ahol egy Pool-Bayer, Lyon-Barca egy napon egy időben 0:0... - na ne etessen senki, hogy ez előfordulhat. Se taktikával, se a foci szakmaiságával. Résen kell lenni, a pénzbeszedés ma is simán folytatódhat!!!!!

Idézetet írta: Sound Dátum február 20, 2019, 11:45:47
Nyilvánvalóan tegnap óriásit kaszáltak a fogadóirodák....
Minden sportfogadással foglalkozó oldal bukott tegnap, ez egy nagy pénzbeszedés volt...

Vannak bírói "tévedések", meg nyilvánvaló bundás meccsek - ezen a szinten is hiszen itt forog a legtöbb pénz! Részemről annyi, hogy elkönyveltem a topfocival kapcsolatban, hogy "színházról" van szó - csak olyan tekintetben "sportszerűtlen", hogy sosem tudod, hogy milyen előadásra ülsz be...ahol egy Pool-Bayer, Lyon-Barca egy napon egy időben 0:0... - na ne etessen senki, hogy ez előfordulhat. Se taktikával, se a foci szakmaiságával. Résen kell lenni, a pénzbeszedés ma is simán folytatódhat!!!!!

Mondjuk egy jó sálke-sziti félidő H vége V-vel
Sok esélyük úgy sincs a gelsenkirchenieknek, simán belemehetnek egy ilyen forgatókönyvbe... a City meg hajlamos az ilyen könnyűnek nevezhető párharcokkal pénzt keresni  :D :D

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 20, 2019, 12:39:24
Mondjuk egy jó sálke-sziti félidő H vége V-vel
Sok esélyük úgy sincs a gelsenkirchenieknek, simán belemehetnek egy ilyen forgatókönyvbe... a City meg hajlamos az ilyen könnyűnek nevezhető párharcokkal pénzt keresni  :D :D

En csak ezen a meccsen erzek valamifele fogadhato szorzot, pl a GG ra vagy az elsofelido over1,5 re . Azt tudom ,h Omar Mascarell (vedekezoKP)  felfuggesztve van a nemeteknel, aki szerintem nagyon jo merkozest jatszott 4 nappal ezelott , de gondolom Bentaleb megteszi majd amit tud, de szerintem o lassubb. Viszont a Schalke nem jatszott gyakran rugott gol nelkuli meccseket otthon, plane nem egymas utan . Raheem Sterling, Sergio Aguero, Bernardo Silva, Kevin De Bruyne es Kyle Walker pihentek a hetvegen igy remelem az elso felido utan , mar el lesz dolve a tovabbjutas . De mostanaban nagyon melle lovok majdnem minden tippel  :D

Lehet megérné mára egy félidő pontos eredménye 0-0 mindkét meccsre. Ha már ez a standard. Eddig minden nyolcaddöntő meccs félideje 0-0 volt. Az összesé.

Bár nem látom a meccset, de ahogy nézem a két tizita City nagyon akarhatta azt a félidő hazait  ;D ;D

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 20, 2019, 21:52:44
Bár nem látom a meccset, de ahogy nézem a két tizita City nagyon akarhatta azt a félidő hazait  ;D ;D

Nem is értem, hogy mered ezt leírni! FIFA! NoBunda! NoRacism! Kiegyenlített erőviszonyok! #hashtagSzarkazmus #hashtagCR7Messi11 #hashtagNemIsTudomMiértNézemÉsMiértVárokIzgalmasFocit

Bonucci gyönyörűen lemásolta mesterét a gólnál.  ;D Érdemes visszanézni. Más kérdés, hogy semmit sem ért el vele.


Idézetet írta: NoCukor Dátum február 20, 2019, 12:39:24
Mondjuk egy jó sálke-sziti félidő H vége V-vel
Sok esélyük úgy sincs a gelsenkirchenieknek, simán belemehetnek egy ilyen forgatókönyvbe... a City meg hajlamos az ilyen könnyűnek nevezhető párharcokkal pénzt keresni  :D :D

Remélem erre toltál is zsetont! 26x-es pénz nem mindennapi fogás, grat hozzá! :beerchug:

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 20, 2019, 22:54:54
Remélem erre toltál is zsetont! 26x-es pénz nem mindennapi fogás, grat hozzá! :beerchug:

Sajnos csak a City hátrányból nyer-t toltam 7-es oddson... félidőset kombiba tettem, de ott a Juve vitte  :noway:
Egyénként a City rendre ezt csinálja az egyenes kieséses szakaszban, amikor gyengébb ellenfeleket kap.

Vegre gol felidoben, vegre tizi, es meg Fernandinho is besargult! #kaszatibi

a tegnapi két meccsen a VAR nem volt a helyzet magaslatán