7th heaven

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Alaposan megkésve, de a válaszom igen; rb-s számlám van.

Változás állt be, PH-ról átköltöztem a Betclicre. Lehet nem volt túl jó döntés, de ez az El Classico-s dolog engem is lázba hozott. A múltheti döntőn csak 125-en indultak; nem egy magas szám ez; hátha összejön. Szóval most megpróbálom bekvalizni magam az utolsó döntőre; amire tegnap meg is tettem az első lépést, igaz még hiába. 11-ből 4. lettem egy gyönyörű záróhand-del...

Ezután viszont kárpótolt a 4. org-os verseny első helye, sose legyen rosszabb!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 16, 2010, 13:54:43
Alaposan megkésve, de a válaszom igen; rb-s számlám van.

Változás állt be, PH-ról átköltöztem a Betclicre. Lehet nem volt túl jó döntés, de ez az El Classico-s dolog engem is lázba hozott. A múltheti döntőn csak 125-en indultak; nem egy magas szám ez; hátha összejön. Szóval most megpróbálom bekvalizni magam az utolsó döntőre; amire tegnap meg is tettem az első lépést, igaz még hiába. 11-ből 4. lettem egy gyönyörű záróhand-del...

Ezután viszont kárpótolt a 4. org-os verseny első helye, sose legyen rosszabb!

Grat az orgos verseny megnyeresehez, szerencsed hogy en nem indultam el  :P
Errol az el clasicos versenyrol tudsz vmit mondani? milyen szatelitek vannak mennyibe kerul, meg  hogy lehet kijutni a meccsre? Koszi

Másodjára összejött a kvali és ezt elmondhatja magáról ab aevo is, aki a következő sat-ról jutott be. :beerchug:

#33 november 17, 2010, 11:18:12, gigazo
Gratulálok nektek!  :beerchug:   Megy még a sat, felkeltettétek az érdeklődésem.  :)

Közben utána néztem lassan vége. :(

Grat! Akkor vasárnap találkozunk, ha minden jól megy!  ;)  :beerchug:

( Bár azok után nem innék előre a medve bőrére, hogy a promóció első hetében már kedden kvalifikáltam magam a versenyre, s egész heti supporttal való e-mailezgetés után sem lettem regisztrálva a döntőre... ellőve ezzel egy esélyt a 3 El Clasico Final-ból....  :(  Igaz cserébe azt ígérték, a maradék kettőn regisztrálva leszek... reméljük a legjobbakat hétvégére... )

Majd két év szünet után jöhet egy kis zsuga. Ezen idő alatt kb. csak a battle of the forums és pár orgos versenyen indultam, semmi több. Most sem érdekel annyira, de az 50$-os oldal nem akar leszállni rólam, így most már engedek nekik. Második tőkéről van szó, amit adtak volna a nyáron Poker770-re és az Everestre is, de előbbit nem igazán ismerem, utóbbit utálom. Most WillHillre ajánlották, ez már jöhet :)
Szóval tegnapelőtt 10$-ral nyitottak (regelés után 1 órával!), majd hetente adnak egy újabb 10-est, ha 0,5$ jutalékot termelek. Cél kb. annyi, hogy négy hét múlva legyen 50$-os a bankroll. Jelenleg: 13,47$

Nekem a szuperturbós duplázós nagyon bejött itt. Ajánlani tudom!  :ok:

Igen, főleg duplázósok mennek, de tegnap bepróbáltam egy versenyt is. Közel volt az FT, de jó ez is; majd legközelebb. Bankroll: 25,6$

Ollé, a tegnapi token nem ment kárba; DON behúzva  :)