Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



ezeket a spanyolokat lesajnáltam kicsit, de kurva jók ezen a meccsen, ha így tolják ellenünk akkor bajba vagyunk  ;D

ez a vége, nah ez a női kézilabda  :great:

1,47 a spanyol odds, ez sztem kurvára be fog zuhanni 1,30 körülre a meccsig

baszki most nézem h 1,72-ről indult  ;D ;D

Néha néha én is elkezdek reménykedni, de amikor huszadjára passzoljuk ki az oldalvonalon a labdát, vagy passzoljuk az ellenfél kezébe, mindig rájövök, hogy felesleges idegeskednem...  :wall:

Tóth Gabi pedig kritikán aluli... Nem elég, hogy köztudottan nem tud védekezni (akárhányszor támadják a posztját, vagy gólt kapunk vagy hetest lő az ellenfél, plusz tegnap két 2percet is begyűjtött), támadásban még nagyobb mínusz. Legalább 4-5 belemenést csinált csak tegnap, pedig egy félidőt sem volt a pályán (23 perc). Csak azt nem értem, hogy akik súgnak Rasmussennek, hogy mégis kiket vegyen számításba, ezeket nem mondják el neki a játékosokról!? Jó tudom, elég sok ilyen olyan érdek van a háttérben, és mindenkit irányít valaki, de na... ha eredményt akarunk elérni, azt nem így kell.  :)

A tegnap esti Hollandia - Spanyolország derbi végjátékára visszatérve, nem tudom észrevette-e valaki, mert az operatőrök és a kommentátorok nem igazán... Amikor Carmen Martin a kapus egészpályás indításából egyenlített 59:45-nél, előtte kilépett az oldalvonalon kívülre mikor elkapta az indítást, szóval a két francia hölgy, akik már már idegesítően mindent észrevettek egészen odáig, megkímélhette volna a szívrohamtól azokat, akik Polmanékra fogadtak.  ;D

#66 december 04, 2018, 11:08:58, oakland23
Labdaeladások száma a csapatok eső két meccsén:

SRB 11 és 10
POL 14 14
DEN 8 11
SWE 7 14

FRA 13 8
RUS 13 14
MNE 8 16
SLO 12 16

HUN 14 17
NED 7 16
ESP 14 16
CRO 16 15

NOR 14 13
GER 7 12
ROU 10 8
CZE 9 14

Ha jól számolok, a horvátokkal 'vezetjük' ezt a listát 31-31 labdaeladással. Érzetre mondjuk ez még rosszabb  ;D
Neaguék 18-cal állnak a legjobban, de a dánok és németek is vigyáznak a labdára. A spanyolok is 30 labdát szórtak el, szóval ha így nézzük, a mi szintünkön vannak.
Labdaeladást tekintve a top3-ból kettő a magyar-spanyolon találkozik  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 04, 2018, 09:09:33
A tegnap esti Hollandia - Spanyolország derbi végjátékára visszatérve, nem tudom észrevette-e valaki, mert az operatőrök és a kommentátorok nem igazán... Amikor Carmen Martin a kapus egészpályás indításából egyenlített 59:45-nél, előtte kilépett az oldalvonalon kívülre mikor elkapta az indítást, szóval a két francia hölgy, akik már már idegesítően mindent észrevettek egészen odáig, megkímélhette volna a szívrohamtól azokat, akik Polmanékra fogadtak.  ;D

Kilephet oldalvonalon kivulre, az nem szabalytalan, ha a labda bent van a jatekteren

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 04, 2018, 12:24:32
Kilephet oldalvonalon kivulre, az nem szabalytalan, ha a labda bent van a jatekteren

Pedig a múltkor ilyenért elvették tőlünk a labdát... a labda belül volt, de a szélsőnk félig kívül állt. Akkor valamelyik esetben rosszul alkalmazták a szabályt.

Az is jogos volt, ha a szelso oldalvonalrol kivulrol indul h nagyobb lenduletet vegyen a beugrashoz az szabalytalan, de ilyen inditasnal vagy cselnel ha a jatekos kilep akkor az nem

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 04, 2018, 14:39:27
Az is jogos volt, ha a szelso oldalvonalrol kivulrol indul h nagyobb lenduletet vegyen a beugrashoz az szabalytalan, de ilyen inditasnal vagy cselnel ha a jatekos kilep akkor az nem

Hmm. Mi a különbség? Mindkettővel az esélyeit növeli szabálytalanul... ha azzal a 20-30 centivel beljebb kell lépnie a jobb lábával is, sokkal kisebb ívben tudta volna megkerülni a védekező játékost, sőt, lehet egyensúlyban sem marad...  ???

Az h ha a szelso oldalvonalon kivul varja a labdat es ugy ugrik be a 6osra akk szabalytalanul noveli a golszerzes eselyet

#72 december 04, 2018, 15:56:10, zsivany20
Laikus vagyok amúgy játékvezetés szempontjából, de most telefonos segítséget kértem, és megkérdeztem egy szakmabeli ismerősömet (egyébként a legutóbbi Veszprém - Szegedet Ők fújták   :smiley6600: ).

Mondta, hogy Ő is kiszúrta az esetet, és hogy ez valóban vita alapját képezheti. Igazából az előnyszerzés mértéke valóban ami perdöntő, továbbá, hogy van-e ellenfél játékos a közelben (volt), illetve a kilépés mértéke is például... Szóval sokmindent figyelembe kell venni, elvileg szabálytalan, de sokan elengedik az ilyet, viszont van, akinél ez sima kifelé... játékvezetője válogatja.  :police:

*Csatoltam két fotót, az elsőn már jobb lábbal is a vonalon van, és ezen még az is necces, hogy egyáltalán a labda a vonalon belül van-e...  ???  A másodikon pedig látszik, hogy azért ez nem egy apró, "rácsúszott a lába a vonalra" kilépés volt.  :nu:  ;D

En ezt ugy tanultam h mehet tovabb, ilyeneket elengedek  ;D

Igazabol ha el akartak vna venni inkabb ra lehetett vna fujni h a labda van kint mint h kilep, amugy nem is ertettem miert inditanak gyorsan asszem 20mp lett vna utolso tamadasra ugy meg lehetett vna az x, plusz azer eleg rizikos volt, de hat ilyen ez a noi kezi  ::)

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 04, 2018, 16:09:57
En ezt ugy tanultam h mehet tovabb, ilyeneket elengedek  ;D

Igazabol ha el akartak vna venni inkabb ra lehetett vna fujni h a labda van kint mint h kilep, amugy nem is ertettem miert inditanak gyorsan asszem 20mp lett vna utolso tamadasra ugy meg lehetett vna az x, plusz azer eleg rizikos volt, de hat ilyen ez a noi kezi  ::)

Navarro bevállalta a gyors indítást, ha nem jön össze, lehet lekapták volna a tíz körméről, bár igazából ő tartotta meccsben a spanyolokat addig is... És amúgy mennyire mázlijuk volt ezzel az indítással, ha megnézitek előtte a holland lövést, ami jó gyenguszra sikerült, pont nem akadt be hátul a hálóba, hanem visszajött valami falról, ráadásul pont Navarro kezébe...   :D No de mind1 szerencsére, mert ahogy mondani szokás, az igazság kiforrta magát az utolsó másodpercben!  ;) ;D :beerchug: