Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 05, 2018, 17:58:53
Köszi az infót..

Majd hívja be ha elmúlt 25.. Addig kiég abban a gyenge kohászban..

Arra mondjuk nagy pénzt tennék, hogy 25 éves korában sem hívja be, hol lesz már akkor Kim  ;D

#91 december 05, 2018, 18:33:21, csacsi1899
Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 05, 2018, 17:58:53
Köszi az infót..

Majd hívja be ha elmúlt 25.. Addig kiég abban a gyenge kohászban..

Nagyon azt pletykálják, hogy nyártól megy a Fradiba. Bár nem tudom, mert még van egy év a szerződéséből.
Szerintem nagyon jót tenne neki, ha odaigazolna. És gondolom akkor a posztja is eldőlne végre jobbátlövőre.
Meg Pásztort is el kellene vinniük Budaörsről. Rea elvileg távozik.

Ja, akartam írni, hogy csehek lehet meglepik a németeket.
Ez jó lehet nekünk, mert akkor a csehek 0 pontot visznek tovább. Főleg ha este győznénk!


az kemény, amit kiss éva a kapuban produkál  ;D
ilyenkor ne legyek ideges mi, hogy a horvátoknak csak összevissza 24-et dobtak

románok amúgy kurva jók ám, a norgékat félidőben jól szétkapták

aaa tomori megint epicet szólt

"ha ezt az 5 gólt meg tudjuk tartani az utolsó 10 percig akkor nyerhetünk"

Magyar-Spanyolon mikor dobták pontosan az első találatot? Másodpercre pontosan?

Idézetet írta: chabialonso Dátum december 06, 2018, 08:04:14
Magyar-Spanyolon mikor dobták pontosan az első találatot? Másodpercre pontosan?

Hivatalos eredmény szerint:
Háfra Noémi, 1:55

Eb-vel parhuzamosan megy az afrikai kezibajnomsag is, angola ilyen 40 50 golokat dobalgat, ma.is nyomjak, nem tudom van e elo, de ra lehete menni h elso 20 gol angola meg kb minden over

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 06, 2018, 13:11:51
Eb-vel parhuzamosan megy az afrikai kezibajnomsag is, angola ilyen 40 50 golokat dobalgat, ma.is nyomjak, nem tudom van e elo, de ra lehete menni h elso 20 gol angola meg kb minden over
bet365-ön szerintem nincs live, én még egyszer sem futottam bele, de nem zárom ki, hogy máshol van, csak ugye máshol meg nem ugyanaz a kínálat...

A németeket valaki látta játszani ezen az EB-n? Mert nekem látva ezt a spanyol csapatot meglepő, hogy underdogok a németek. Jó, a múlt miatt biztosan, de ez a jelenlegi spanyol csapat nagy kérdőjel, azért mi a csonka csapatunkkal gyakorlatilag lealáztuk őket tegnap, az sokat elmond.
A németek csak megverték a norvégokat is, kifutott eredmény nyilván, de akkor is, a románok ellen meg tisztes vereség.
Persze ha valahol akkor ezen a női kézi EB-n fölösleges bármiféle logikát keresni, amelyik meccs totál underesnek néz ki előzetesen ott lesz vagy 60 gól, ami holtbiztos tippnek ott meg jön a bombameglepetés lásd pont a norvég - német meccset  :D
Ezzel együtt én nagyon nem lepődnék meg ha ebből a 2.50 -es német oddsszból vígan ki lehetne szállni élőben majd ezen a spanyol - német meccsen.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 06, 2018, 17:49:19
A németeket valaki látta játszani ezen az EB-n? Mert nekem látva ezt a spanyol csapatot meglepő, hogy underdogok a németek. Jó, a múlt miatt biztosan, de ez a jelenlegi spanyol csapat nagy kérdőjel, azért mi a csonka csapatunkkal gyakorlatilag lealáztuk őket tegnap, az sokat elmond.
A németek csak megverték a norvégokat is, kifutott eredmény nyilván, de akkor is, a románok ellen meg tisztes vereség.
Persze ha valahol akkor ezen a női kézi EB-n fölösleges bármiféle logikát keresni, amelyik meccs totál underesnek néz ki előzetesen ott lesz vagy 60 gól, ami holtbiztos tippnek ott meg jön a bombameglepetés lásd pont a norvég - német meccset  :D
Ezzel együtt én nagyon nem lepődnék meg ha ebből a 2.50 -es német oddsszból vígan ki lehetne szállni élőben majd ezen a spanyol - német meccsen.

Sajnos én sem láttam egy meccsüket sem... De a spanyolokra tuti nem fogadnék ma...  ;D
Ha választani kell, én is a németekre fogadnék. Bár mostanra alacsonyabban van a szorzó... És szerintem gólok is lesznek majd bőven, pl. egy 49.5 over 1.66-ért nekem szimpatikus.

Én a norvégok elleni végjátékot néztem, meg a csehek elleni teljes meccset.

A norvégok elleni találkozó nyilván bravúr, de nagyon magas színvonalú játékot mutattak, és meglepően keveset hibáztak, pedig akár meg is ijedhettek volna, hogy hohóó, itt el lehet kapni Norvégiát.

A csehek elleni meccs ugye kötelező volt nekik valamilyen szinten, de nem volt az annyira tuti siker. Nem akartam valótlant írni, ezért megnéztem, 6-5-ös német sikernél a csehek futottak egy 7-1-es szériát! Elmentek 13-8-ra, aztán a kulcsjátékosuk, Luzumova lesérült. Mire Luzumova megint játékra kész állapotba került, a németek 10 perc alatt ledolgozták a hátrányt, és visszajöttek egálig. Viszont amíg volt Luzumova, aki tudott kreálni, irányítani, összerántani két embert, a csehek futószalagon dobták a gólokat! 18 perc alatt dobtak 12-őt, ami elég brutális!
Ha ott Luzumova nem sérül le, valószínűleg teljesen más meccset látunk.

A 2. félidőben eltelt 25 perc, hogy Jerabkován és Luzumován kívül más gólt lőjön, Jerabkova meg nem dolgozott jó hatékonysággal, így nyertek a németek.

Viszont a csehek gyors játékot toltak, nem csalták az időt fal előtti adogatással. Próbáltak direkt támadásokat vezetni, az első hullmból lőni, akár van helyzet, akár nincs. Így kevés labdát adtak el, de kevésé voltak minőségi lövőhelyzetek. A spanyolok valószínűleg nem fognak gyorsítani, már csak azért sem, mert kettőt cserélnek védekezés és támadás között, ha van rá mód. Viszont ellenünk nem volt, mert gyorsítottuk a játékot, és ezt kell csinálni a németeknek is. Vélhetően megnézték videón a spanyol-magyart, és ők is 'rohanni' fognak. Ebben amúgy jók, fiatal, agilis csapat, Schmelzerrel, a beállóval egyszerűen a csehek nem tudtak mit kezdeni. 7/7-et lőtt, harcolt ki büntetőket, Bölk nagyon agressíven támadta a falat, a 2. félidőben Smits villant párszor, és adott nagy passzokat, szóval jól tolták a németek. De mégis ott van a kérdőjel, hogy ha 8-13-nál Luzumova nem sérül le, akkor mondjuk simán benne van, hogy a félidőben 5-6 góllal a csehek vezetnek.

Szóval érdekes, én is a németeket mondanám, de mint tipp, és ha fogadni kéne, valamiért én is inkább a gólokra mennék. A spanyolok minket sem bírtak limitálni, ebből kiindulva Bölkék ellen is lesz gondjuk bőven. Ugyanakkor mi ha valahol, akkor kapus poszton sokkal jobbak vagyunk a németeknél, és azért valahogy 26-ot ellenünk is összebohóckodtak a spanyolok.


#102 december 07, 2018, 19:28:34, csak1tomi
Szerintem Spanyolok nyernek ma, de mindenki német wint pakolta. Kíváncsi leszek, szerintem jó meccs lesz
Ez meg olyan tuti hogy már nagyon tuti szóval tuti elmegy:
Over 48.5     1.4

Jó spanyolok kikapnak az tuti 23perc után mondom. Támadójáték nulla, német kapus fog mindent. A védelem meg dupla nulla, ott mennek át a németek ahol nem akarnak, 2 kereszt fal szétnyílik zicccer gól. Átlövés gól, beálló megkapja a labdát gól.

holnapi nap off, a zavargások miatt, de a foci bajnokságban is pár meccset halasztanak

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 07, 2018, 18:44:51
holnapi nap off, a zavargások miatt, de a foci bajnokságban is pár meccset halasztanak
Pöcsért nem tudnak máshol zavarogni, mikor az ember végre ráérne megnézni nyugodtan. Mondjuk lesz Schalke-BVB meg Chelsea - City, de focit mindig tudunk nézni  :D