SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 28, 2011, 14:17:03
Az elődöntőben napi hány tipp adható le? 3 ugyanúgy ahogy a selejtezőben vagy itt már amennyi jólesik? Előre is köszi a választ!

Maximum 3 tipp.

Mostantól figyelmeztet a rendszer, ha még nem töltöttél fel fogadást igazoló képet.

Ma még a "Selejtezőhöz" számítanak a tippek?
Nem találtam egyértelmű dátumot,csak azt,hogy általában 20 nap a selejtező.
Köszi a választ előre is!

Idézetet írta: runin Dátum július 20, 2011, 16:12:18
Ma még a "Selejtezőhöz" számítanak a tippek?
Nem találtam egyértelmű dátumot,csak azt,hogy általában 20 nap a selejtező.
Köszi a választ előre is!

http://www.sportfogadas.org/kupa.php

Egyenleg alatt kettővel a válasz.  ;)

Köszi csacsa44:ok:

A mai tippeket ennek függvényében tegyétek meg!  :)


A rájátszás párosítása mikor lesz meg?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum július 22, 2011, 13:32:04
A rájátszás párosítása mikor lesz meg?  ???

Nem szóltam..

A napi 3 tipp nem kell, hogy a "fogadás" napjára vonatkozzon, ugye?
Tehát csak a tipp megtételének dátuma számít, azaz ha ma tippelek egy holnapi meccsre, az nem érinti a holnapi 3 tippemet, ha jól értem...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 23, 2011, 18:29:57
A napi 3 tipp nem kell, hogy a "fogadás" napjára vonatkozzon, ugye?
Tehát csak a tipp megtételének dátuma számít, azaz ha ma tippelek egy holnapi meccsre, az nem érinti a holnapi 3 tippemet, ha jól értem...
Nem a tipp megtételének a dátuma számít, hanem a megtippelt esemény dátuma számít és e szerint értendő a napi 3 tipp. Egy nap CET szerint 02:00-tól másnap 01:59-ig tart.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 23, 2011, 18:42:27
Nem a tipp megtételének a dátuma számít, hanem a megtippelt esemény dátuma számít és e szerint értendő a napi 3 tipp. Egy nap CET szerint 02:00-tól másnap 01:59-ig tart.

Köszi!

A Tippjátéknál tudtam, hogy így van, csak itt belezavarodtam az ellenfél tippjeit nézve...

Szia

Érdeklődnék, hogy a 14-én 23 órakor lejátszott Egyiptom - Új Zéland kézi meccs mikor lesz kiértékelve?

Idézetet írta: cellcup Dátum augusztus 15, 2011, 09:55:33
Szia

Érdeklődnék, hogy a 14-én 23 órakor lejátszott Egyiptom - Új Zéland kézi meccs mikor lesz kiértékelve?
Szia!
Ha küldesz egy linket, hogy hol találom a hiteles, pontos végeredményt, akkor azonnal!
bwin eredményei között nem találtam, más irodáknál nem is szerepelt ez a meccs a kínálatban.


Köszi! Ez volt az.  :ok:

A hétvégi Forma1 nem kesz a kupa kínálatában?

Köszi a választ.