SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: miragehun Dátum augusztus 18, 2011, 11:57:49
A hétvégi Forma1 nem kesz a kupa kínálatában?

Köszi a választ.

Benne van.  ;)

Moneybookers Infó:

Megkérünk minden játékost, hogy az Azonosítók oldalon javítsa ki a Moneybookersos mezőt a következő képen:

"E-mail cím/Valódi név"

Ez azért szükséges, mert a Moneybookers megváltoztatta a pénzküldési metódust, s mostanság meg kell adni a valós nevet is.

Köszönjük, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Üdv!

Számít milyen összeggel fogadtam az adott hónapban a bwin-nél??
Csak olyan fotót tudtam feltölteni amin egy  0.15 Ft fogadás van. ;D ;D ;D

Jó az, csak legyen valami aktivitás a számládon.

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem-miért kell bwin-röl fogadást bizonyitó kép amikor a Moneybookers-es számlára megy a nyeremény, nem bwin számlára? Többek között azért kérdem mert engem a bwin-röl kitiltottak egy életre >:( Üdv!

Idézetet írta: horzol Dátum szeptember 13, 2011, 16:52:50
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem-miért kell bwin-röl fogadást bizonyitó kép amikor a Moneybookers-es számlára megy a nyeremény, nem bwin számlára? Többek között azért kérdem mert engem a bwin-röl kitiltottak egy életre >:( Üdv!

Azért, mert indirekt módon a Bwin a szponzor, csak ők nem tudják intézni a számlafeltöltést.

Köszi a választ. Indirekt mód, ezt úgy értelmezem, hogy átutalják neked a Moneybookers-os számládra a nyereményalapot amit te továbbutalsz a nyerteseknek. Nevetséges már az is , hogy nem tudják intézni  a számlafeltöltést. Dehát bwin ott semmi nem megy zökkenőmentesen, irtózok attol az irodátol!

Idézetet írta: horzol Dátum szeptember 14, 2011, 11:26:42
Köszi a választ. Indirekt mód, ezt úgy értelmezem, hogy átutalják neked a Moneybookers-os számládra a nyereményalapot amit te továbbutalsz a nyerteseknek. Nevetséges már az is , hogy nem tudják intézni  a számlafeltöltést. Dehát bwin ott semmi nem megy zökkenőmentesen, irtózok attol az irodátol!

Jol ertelmezed.

Idézetet írta: dlajos Dátum szeptember 04, 2011, 19:40:42
Üdv!

Számít milyen összeggel fogadtam az adott hónapban a bwin-nél??
Csak olyan fotót tudtam feltölteni amin egy  0.15 Ft fogadás van. ;D ;D ;D

Hogy lehet 0,15 Ft-ért fogadni, mikor a minimumtét 120 Ft?? (vagy csak nálam?)

"Mire lenne szükség? Mit hiányoltok?
Ami tőlünk telik azt megtesszük, hogy jó legyen számotokra!" - Milán

Nem tudom nagy kérés-e, de 15-e után nem lehetne áthúzni azokat, akik nem töltöttek fel bwin képet? Az elmúlt fordulóban a 24. hely; azelőtt pedig a 25. hely is jó lett a top16-ra. Szerintem minden képet feltöltőnek nagy segítség lenne, ha tisztában lenne a valós helyezésével. Köszönöm!

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 16, 2011, 08:44:10
Hogy lehet 0,15 Ft-ért fogadni, mikor a minimumtét 120 Ft?? (vagy csak nálam?)

Erre megnéztem én is, volt 0.85 Ft a számlámon és tudtam fogadni vele. ;D

Idézetet írta: Etoo Dátum szeptember 16, 2011, 09:23:40
Erre megnéztem én is, volt 0.85 Ft a számlámon és tudtam fogadni vele. ;D

Toltam egy all-int 0,06 Ft-al :D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 16, 2011, 09:22:26
"Mire lenne szükség? Mit hiányoltok?
Ami tőlünk telik azt megtesszük, hogy jó legyen számotokra!" - Milán

Nem tudom nagy kérés-e, de 15-e után nem lehetne áthúzni azokat, akik nem töltöttek fel bwin képet? Az elmúlt fordulóban a 24. hely; azelőtt pedig a 25. hely is jó lett a top16-ra. Szerintem minden képet feltöltőnek nagy segítség lenne, ha tisztában lenne a valós helyezésével. Köszönöm!

Ennek énis örülnék. :)

Lehet a minimum tét alatt is beküldeni tippet, ha az all-in.

köszi vmlinuz :)
Akk megpróbálok rollt építeni 80fillérből.. am már van 3,40Ftom :)