SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ragadozo93 Dátum január 27, 2012, 16:45:40
Szia!
Először is köszönöm a válaszodat, de természetesen olvastam a szabályzatot!
"Naponta egy játékos maximum 3 tippet tehet"
Ezen kívül mást nem találtam, arra vonatkozóan, hogy hány fogadást lehet tenni. Ezért is tartottam furcsának, hogy valakinek több tippje van egy napra! Nem értem, hogy ez hogy lehet, mert nekem automatikusan nem is engedett negyedik tippet tenni egy adott napon!

Ezt a rész is olvastad a szabályzatban?

"Részvételi feltételek:

    A rájátszásba a selejtező kör TOP16 játékosa kerül
    A rájátszásban párharcok alakulnak ki, s az a játékos jut tovább aki jobban teljesít
    A nyolcaddöntők, illetve a negyeddöntők 3 napot tartanak, s minimum 5 tippet kell tenni
    Az elődöntők és a döntő 2-2 napot tart, s minimum 3 tippre van szükség"

Közben ránéztem a tippjeidre, a negyeddöntőben négy tippet tettél eddig, szóval mehet a többi is. Az alapszakaszban nem tudsz 3-nál több tippet tenni. ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 27, 2012, 16:53:24
Ezt a rész is olvastad a szabályzatban?

"Részvételi feltételek:

    A rájátszásba a selejtező kör TOP16 játékosa kerül
    A rájátszásban párharcok alakulnak ki, s az a játékos jut tovább aki jobban teljesít
    A nyolcaddöntők, illetve a negyeddöntők 3 napot tartanak, s minimum 5 tippet kell tenni
    Az elődöntők és a döntő 2-2 napot tart, s minimum 3 tippre van szükség"

Közben ránéztem a tippjeidre, a negyeddöntőben négy tippet tettél eddig, szóval mehet a többi is. Az alapszakaszban nem tudsz 3-nál több tippet tenni. ;)

Szerintem az idézett részleted sem válaszolja meg a kérdésemet. Igen, a 3 nap alatt kell 5 tippet tenni, ennél többet nem mond. Hogy egy napra van-e korlátozás, erről nem szól, csak az, amit az előzőben idéztem.
Egyébként megvan az 5 tippem, csak egy még függőben van, szerintem azt nem vetted észre. :))
Negyeddöntő
Egyenleg: 1450 pont
Függő tippek: 1
Nyertes tippek: 1
Vesztes tippek: 3
Összesen: 5

Na mindegy, mindenesetre még kell javítanom kicsit, rakok még, mert hátrányban vagyok, aztán majd meglátjuk, hogy enged-e esetleg többet rakni, mint 3 tipp. Köszi a választ azért! ;)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum január 27, 2012, 17:06:52
Szerintem az idézett részleted sem válaszolja meg a kérdésemet. Igen, a 3 nap alatt kell 5 tippet tenni, ennél többet nem mond. Hogy egy napra van-e korlátozás, erről nem szól, csak az, amit az előzőben idéztem.
Egyébként megvan az 5 tippem, csak egy még függőben van, szerintem azt nem vetted észre. :))
Negyeddöntő
Egyenleg: 1450 pont
Függő tippek: 1
Nyertes tippek: 1
Vesztes tippek: 3
Összesen: 5

Na mindegy, mindenesetre még kell javítanom kicsit, rakok még, mert hátrányban vagyok, aztán majd meglátjuk, hogy enged-e esetleg többet rakni, mint 3 tipp. Köszi a választ azért! ;)

Közben kiderült RedMunchen2010-nek köszönhetően, hogy az tévesztett meg téged Pisti tippjeivel kapcsolatban, hogy te a beküldési időpontot látod, viszont pl. a két tenisz tipp, amit Pisti 25-én beküldött, az nem 25.-re, hanem 26-ra érvényes!  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 27, 2012, 17:12:24
Közben kiderült RedMunchen2010-nek köszönhetően, hogy az tévesztett meg téged Pisti tippjeivel kapcsolatban, hogy te a beküldési időpontot látod, viszont pl. a két tenisz tipp, amit Pisti 25-én beküldött, az nem 25.-re, hanem 26-ra érvényes!  ;)

Köszi szépen! Ha már ez megoldódott, akkor kérdezek mást:
Van egy függő tippem, amit már lejátszottak! Frissítik még ma a függő tippeket, amik már lementek?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum január 27, 2012, 17:17:24
Köszi szépen! Ha már ez megoldódott, akkor kérdezek mást:
Van egy függő tippem, amit már lejátszottak! Frissítik még ma a függő tippeket, amik már lementek?

Szerintem frissítve vannak.  :D

Szerintem is...rögtön észrevettem :D KÖSZI!!

Egy napra vonatkozóan 3 tippet rakhatsz, viszont előzetesen megteheted a tippjeidet is, ezért látszik úgy, mintha többieknek több lenne, mint 3.

A mérkőzések időpontja a mérvadó.

Idézetet írta: Milan Dátum január 27, 2012, 17:57:11
Egy napra vonatkozóan 3 tippet rakhatsz, viszont előzetesen megteheted a tippjeidet is, ezért látszik úgy, mintha többieknek több lenne, mint 3.

A mérkőzések időpontja a mérvadó.

Így már értem, köszi szépen!

2012 Februártól érvényes törvény:

1. Az SPF Kupában a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!

2. A fogadást bizonyító képen látszania kell úgy a megfogadott eseménynek, mint a felhasználóneveteknek (azonosító számotoknak). Természetesen a számlaegyenleget ki lehet törölni.

Technikai kérdésekkel nyugodtan bombázhattok, hogy hogyan lehet megoldani azt, hogy egy képen legyen a fogadás és a felhasználónév is!

Az fortunawin azonosító az mit takar? a bejelentkezési nevet. vagy az oldalon is látszó nevemet ami a bejelentkezve után található a jobb felső sarokban?

Idézetet írta: Milan Dátum február 02, 2012, 09:51:55
2012 Februártól érvényes törvény:

1. Az SPF Kupában a nyertesek csak akkor részesülnek a nyereményükben, illetve tölthetnek ki helyosztó szelvényeket ha a fogadást bizonyító képen a megfogadott esemény korábbi, mint az illető hónap 15-dike!

De a fogadásnak az tárgyhavinak kell lennie ugye? ;D

Idézetet írta: Winger Dátum február 05, 2012, 08:45:47
De a fogadásnak az tárgyhavinak kell lennie ugye? ;D

Természetesen.  ;)

Idézetet írta: zsozsesgreta Dátum február 04, 2012, 22:29:19
Az fortunawin azonosító az mit takar? a bejelentkezési nevet. vagy az oldalon is látszó nevemet ami a bejelentkezve után található a jobb felső sarokban?

Azt a nevet amivel bejelentkezel a Fortunawinhez.

Üdv. Uraim!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Fortunawin mikor írja jóvá a januári spf bónuszt?

Köszönöm!  :ok:
:cya: