SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már csak egy pár nap, s kezdődik a rájátszás. Mindent bele!  :beerchug:

Selejtező (2015.02.01 01:00:00 - 2015.02.19 00:59:59)

Ne felejtsétek, hogy csak azon személyek jutnak a rájátszásba, akiknek van minimum 7 tippjük.

Sziasztok , Nem akarok tolakodó lenni , de szeretném megkérdezni , hogy a Februári Kupa nyeremények mikor kerülnek majd ki utalásra ? , mert ha a héten akkor nem fizetnék most feleslegesen . Előre is köszi


Minden bizonnyal Milan a héten vmikor eredményt hirdet minden játékban. Ezután 72órán belül küldi a skrilles pénzt de általában még aznap v 24órán belül. Szal szerintem a héten megkapod :)

98773 sz. Érd-Dunaújváros meccs törölve lett, pedig ez péntekre (18.00) volt kiírva, én pénteken 16.00-kor fogadtam rá és a teljes meccset megismételték, tehát ez abban az időpontban lett  megtartva, ahogy az ajánlatban szerepelt és eszerint a fogadás nyertes kellene legyen.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 12, 2015, 09:30:40
98773 sz. Érd-Dunaújváros meccs törölve lett, pedig ez péntekre (18.00) volt kiírva, én pénteken 16.00-kor fogadtam rá és a teljes meccset megismételték, tehát ez abban az időpontban lett  megtartva, ahogy az ajánlatban szerepelt és eszerint a fogadás nyertes kellene legyen.
NŐI KÉZILABDA NB I
A HARMADIK HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
ÉRD–DUNAÚJVÁROS KKA 26–18 (12–7)
Érd Aréna, 1300 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki



Tiszteletem. A Bouchard-Bencic tippem miért érvénytelen? A tenisz szabályzatban ha jól látom az áll (2.pont) hogy ha a meccs feladással végződik akkor az nyert aki továbbjutott. Kérem ennek nézzetek utánna. Köszönöm előre is

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 25, 2015, 16:29:39
Tiszteletem. A Bouchard-Bencic tippem miért érvénytelen? A tenisz szabályzatban ha jól látom az áll (2.pont) hogy ha a meccs feladással végződik akkor az nyert aki továbbjutott. Kérem ennek nézzetek utánna. Köszönöm előre is

Javítva.  :beerchug:

Bekerultem a nyolcaddontobe
Mikor leszek feltoltve?

Idézetet írta: steaua Dátum július 22, 2015, 10:53:01
Bekerultem a nyolcaddontobe
Mikor leszek feltoltve?

Fel vagy töltve.  :ok:


bekerultem a nyolcaddontobe
valaki feltud toltni kerem?

a tegnapi 3 jo tippjeim nincsenek aktivalozva, igy nem enged h ma tegyek ujjakat
valaki aktivalja ha megkerrem?

Idézetet írta: steaua Dátum szeptember 03, 2015, 11:22:20
a tegnapi 3 jo tippjeim nincsenek aktivalozva, igy nem enged h ma tegyek ujjakat
valaki aktivalja ha megkerrem?

Feldolgoztam őket. Lehet tovább tippelni.