sportinbet kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helló!

A sportingbetes kifizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem.  "Ha kifizetést igényel az első hitel- vagy bankkártyával történő számlafeltöltést követő 30 napon belül, érvényesítenie kell adatait.
A másik lehetőség, hogy a kifizetést a 30 nap letelte után igényli. "  Tehát nem kell mindenképpen elküldenem a személyes dokumentumaim másolatát ha várok?  Az eslő feltöltésem óta már több hónap telt el. Ma elküldtem egy kifizetési igénylést, és azt írták a tranzakció sikeres.Akkor már nem fognak kötözködni? elvileg 2-4 napot írnak.

Köszönöm a válaszokat.
Üdv: Bulika84

Aha, ez pontosan így van, ha jól tudom.

Ha nem kértek semmit, akkor azt jelenti, hogy minden rendben, s a pénzösszeg megjön majd a számládra.

Oké köszönöm :great:  Várom a lét

És kb mennyi idő amire megérkezik? :o

Mondjuk azt nem értem h befizetés azonnal akkor a ki mér nem? :idiot2:

Idézetet írta: smithifiu Dátum december 30, 2007, 10:22:33
Mondjuk azt nem értem h befizetés azonnal akkor a ki mér nem? :idiot2:

Azért már biztonsági szempontból sem lenne valami ajánlott, ha úgy dobáloznának a nyereményekkel, s olyan gyorsan menne a kifizetés.

Szerintem a 2-5 munkanap elfogadható.

Ünnepek nélkül is 6 nap am meg már v 9....... >:(

Én is igényeltem kifizetést, még nem telt le a 30 nap, de azt írta ki, hogy a tranzakció sikeres. Akkor most mi van?

Idézetet írta: mugen23 Dátum január 10, 2008, 11:44:44
Én is igényeltem kifizetést, még nem telt le a 30 nap, de azt írta ki, hogy a tranzakció sikeres. Akkor most mi van?

Mikor igényelted a kifizetést?

Idézetet írta: Milan Dátum január 10, 2008, 13:01:00
Idézetet írta: mugen23 Dátum január 10, 2008, 11:44:44
Én is igényeltem kifizetést, még nem telt le a 30 nap, de azt írta ki, hogy a tranzakció sikeres. Akkor most mi van?

Mikor igényelted a kifizetést?

Csak 3 nap telt el az első befizetés és az igénylés között. Túl nagy volt a nyeremény + a kísértés ;D

Idézetet írta: mugen23 Dátum január 10, 2008, 13:13:00
Idézetet írta: Milan Dátum január 10, 2008, 13:01:00
Idézetet írta: mugen23 Dátum január 10, 2008, 11:44:44
Én is igényeltem kifizetést, még nem telt le a 30 nap, de azt írta ki, hogy a tranzakció sikeres. Akkor most mi van?

Mikor igényelted a kifizetést?

Csak 3 nap telt el az első befizetés és az igénylés között. Túl nagy volt a nyeremény + a kísértés ;D

Általában 3 és 5 munkanap között érkezik meg az összeg.

Hello Sporttársak! ;)
Itt még új vagyok,de a sportingbeten már 4-5 hónapja nyomatom. (Pá-pá tippmixes korszak :D )
Az én tapsztalatom az,hogy ha számlás kifizetést igénylek,akkor pl. ha hétfőn reggel 9-10 ig igénylek,akkor másnap már megérkezik,nekem ez eddig szinte mindig így volt! Otp-s vagyok amúgy.
A bankkártyás kifizetést eddig egyszer próbáltam ki,de ahogy a tájékoztatóban is le van írva náluk az 4-6 nap kb...persze az OTP is csak a 6. napon írta jóvá a számlámra...
Nekem ezek a tapsztalataim. :)

Sportingbetről most kértem ki először MB-re! Mennyi idő míg jóvá írják??

Idézetet írta: tibi181818 Dátum május 08, 2008, 12:10:11
Sportingbetről most kértem ki először MB-re! Mennyi idő míg jóvá írják??

1-2 munkanap.