Sportingbet - Nyerj naponta 125.000 HUF-ot

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Mit kell tenned?

- Tegyél meg egy 4-es gyűjtőfogadást a Sportingbet által ajánlott sporteseményekre
- Minimum tét: 2.500 HUF
- Ha fogadásod nyertes, akkor nyersz 125.000 HUF-ot.

Eseménynaptár

Részvételi Feltételek:

"A promóció 2011. június 1-től 2011. július 31-ig tart (,,Promóciós Időszak").
A promócióban csak azok a gyűjtőfogadások vesznek részt, melyek a megtétel napján lezárásra kerülnek (00:00 és 23:59 között, BST).
Csak a pontosan 4 tételből álló gyűjtőfogadások vesznek részt a promócióban.
A gyűjtőfogadásonkénti minimum tét 2.500 Ft.
Csak egyszerű gyűjtőfogadások vesznek részt. A kombinált fogadások (pl. ,,lucky 15") nem vesznek részt a promócióban.
A törölt (érvénytelenített) tételek nem számítanak, azaz a törölt tételek nélkül is 4 érvényes tételnek kell lennie a fogadásban.
Csak a promócióban megjelölt eseményekre tett fogadások vesznek részt.
A 125.000 Ft-os ingyenes fogadásra való jogosultság feltétele, hogy a megtett gyűjtőfogadás nyertes legyen.
A fődíj 125.000 Ft ingyenes fogadás, melyet a teljes fogadás lezárása után 72 órával írunk jóvá számláján. A promócióban naponta egy díjat lehet nyerni. Abban az esetben, ha egynél több győztes van az adott napon, a nyereményt egyenlő részre osztva kapják meg.
Az ingyenes fogadásoknál csak a nyeremény íródik jóvá, a tét nem.
Minden ügyfelünk egy, a promócióban résztvevő gyűjtőfogadást tehet meg naponta ( 0:00 BST és 23:59 BST között). Abban az esetben, ha Ön több, a promóció szabályainak megfelelő gyűjtőfogadást tesz meg, akkor az első lezárt fogadás számít a promócióba.
A promóciót szabadidős jellegű játékosaink számára kínáljuk. Bármely számla, melyről feltételezhető, hogy nem szabadidős jellegű, vagy a promóció természetét más módon sérti, azonnali kizárásra  kerül.
Amennyiben egy mérkőzést elhalasztanak, félbeszakítanak vagy felfüggesztenek, a megtett tippek érvénytelenek.
A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy a promócióban való részvételt megvonja bizonyos számlatulajdonosoktól (beleértve offline affiliate partnereket.
A Sportingbet dolgozói, illetve egyéb cégek dolgozói, amelyek a versenyhez köthetőek, nem vehetnek részt a promócióban.
A versenyben való részvétellel egyidőben Ön garantálja, hogy az adatai valósak, helyesek és teljesek. Bármely pontatlanul megadott adat kizárást eredményez.
A versenyben való részvétellel egyidőben Ön hozzájárul ahhoz, hogy a főnyeremény (vagy az Önre eső rész) megnyerése esetén nyilvánosan részt vesz a Sportingbet által szervezett interjúban és fotózáson, akár Sportingbet logóval ellátott terméket visel.
Kizárólag 18 éven felüliek vehetnek részt a promócióba.
Az Internet Opportunity Entertainment (Sports) Limited ("IOE") általános szabályzata érvényes, mely megtalálható hu.sportingbet.com/t/info/informacio_szabalyok.aspx cím.
Az IOE fenntartja a jogot, hogy törölje vagy visszavonja ezt a promóciót, vagy a feltételein bármikor változtasson előzetes bejelentés nélkül.
A promócióban az IOE az egyedüli döntőbíró. Döntése végleges és kötelező.
Csak azok a résztvevők kaphatják meg a díjakat, akik a játékban jogosultak részt venni.
Ha bármi kérdése van a promócióval kapcsolatban, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk az [email protected] címen."


Ha szeretnél részt venni ebben a promócióban, akkor kattints IDE.

Sziasztok!

Megpróbáltam a promót és lehet befürödtem vele! Pénteken kaptam az emailt és negyed órám volt a Nadalék meccséig úgyhogy gyorsan kellett cselekednem.Ha jól emlékszem 8 meccset ajánlott fel az iroda péntekre,hamar kiválasztottam négyet és már csak szurkolnom kellett.Időközben rájöttem hogy a federer-djokovic meccset nem biztos hogy befejezik a sötétedés miatt,márpedig a részv.felt. 2-es pontja azt írja hogy:2.A promócióban csak azok a gyűjtőfogadások vesznek részt, melyek a megtétel napján lezárásra kerülnek (00:00 és 23:59 között, BST).De Federer szürkületben épphogy befejezte,viszont a kínálatukban még szerepelt foci:angol-svájc és portugál-norvég amit nem is pénteken játszottak,hanem szombaton.A lényeg hogy az általuk felkínált eseményekből kiválasztva eltaláltam mind a négyet és talán nagyobb összegeű ingyenes fogadást is nyerhetnék a meglepetések miatt,de egyenlőre várom az ügyfélszolgálat levelét. Egyébként tegnap már csak 4 meccset ajánlottak,tehát nem volt választasi lehetőség,csak ez a 4 meccs,ebből az egyik a nadal-federer,amit csak ma játszanak. Úgyhogy érdekes a promo,mert csak az ő általuk kiválasztott meccsekből választhatsz,viszont az ellenkezik a részvételi felt. kettes pontjával.

Itt a válaszlevél!

Kedves ĂśgyfelĂĽnk!

Köszönjük megkeresését.

Ezúton tájékoztatjuk, hogy sajnos ......... számú fogadása nem vesz részt a Nyárisportok promócióban, mivel a promóció feltételei szerint csak az olyan fogadások vesznek részt, melyek a megtétel napján lezárásra keülnek. Megértését köszönjük.

Amennyiben további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal.


Üdvözlettel,
Sportingbet Ügyfélszolgálat

CS Operations - Sportingbet PLC

Na ennyit a sportingbetről!!!! Nézzétek meg a mai meccseket a kínálatban,az összeset holnap játsszák,tehát nehogy fogadjatok ezekre,mert ugyanezt a választ kapjátok,hiába is találjátok el mind a 4 meccset mint én.

Ez kicsit érdekes...
Akkor így értelme kb. semmi,mert ha nem nézed,h mikor játsszák,akkor felesleges az egész.

Bár ilyenkor persze a fogadó a hibás,h részvételi feltételek xy pontja,meg máskor nézzen utána :)

Hát igen. A részvételi feltételek hetes pontja szerint csak az ő általuk felkínált eseményekből választhatsz,viszont a kettes pont szerint csak azok a szelvények vannak játékban amik a fogadás napján végetérnek. Ti ezt értitek???
A mai felkínált meccsek mind holnap lesznek. Könnyű így prómokat nyomni,ha átvágjuk vele a fogadókat.


Idézetet írta: snooker Dátum június 06, 2011, 12:53:23
Mai beszélgetésem.

Ez a "Elnézést a kellemetlenségekért" kicsit túl sokszor hangzik el :)
Egyébként ezzel sokat nem lehet csinálni... Hiába ők hibáznak,a fogadó mindig csak másodlagos lesz.

Ahhoz képest,h írtad,már pénteken is ez volt,s ma is, nem kapkodják el a hiba kijavítását.Jól kivitelezett promó  :-\

Az online fogadóirodáknak van valami felügyeleti szerve?

Ez nem kicsi átverésnek néz ki...
A mai kínálatban holnapi meccsek szerepelnek, viszont csak azok a fogadások vesznek részt a promóban amelyek a fogadás megtételének napján befejeződnek?  ;D
És ez technikai hiba amit ki tudja meddig kell kiküszöbölni?
A csali az, hogy 4 teljesen eltalálhatónak "tűnő" meccs van felkínálva és az ember könnyen belemegy a kombiba.
A sportingbetre ez a hozzáállás tudtommal eddig nem volt jellemző...

Én azt se értem, hogy hogy jutot el valaki odáig, hogy megnézze a napi kínálatot.  :D

Már eleve ez hazugság: "- Ha fogadásod nyertes, akkor nyersz 125.000 HUF-ot."

Mivel a Szabályzat így szól: "A promócióban naponta egy díjat lehet nyerni. Abban az esetben, ha egynél több győztes van az adott napon, a nyereményt egyenlő részre osztva kapják meg."

Szerintetek naponta hány nyertes 4-es kombi lenne így? Már persze ha lenne fogadható esemény  ;D

Idézetet írta: MilanEnci Dátum június 06, 2011, 16:49:43
Én azt se értem, hogy hogy jutot el valaki odáig, hogy megnézze a napi kínálatot.  :D

Már eleve ez hazugság: "- Ha fogadásod nyertes, akkor nyersz 125.000 HUF-ot."

Mivel a Szabályzat így szól: "A promócióban naponta egy díjat lehet nyerni. Abban az esetben, ha egynél több győztes van az adott napon, a nyereményt egyenlő részre osztva kapják meg."

Szerintetek naponta hány nyertes 4-es kombi lenne így? Már persze ha lenne fogadható esemény  ;D
Ezzel tisztában voltam,azért is próbáltam meg az elején hogy hátha kevesebben játszanak,és nagyobb lesz a megnyerhető összeg. Költsék gyógyszerre!!!

Ez már tényleg vicc, úgy tűnik le akarják járatni magukat, bár promókban soha nem voltak a topon. Nem tudom milyen okosok vannak a háttérben  :crazy:

snooker:

Azért ha vmire jutsz,mert gondolom még bepróbálkozol Náluk,akkor írd a fejleményeket :)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 07, 2011, 15:45:14
snooker:

Azért ha vmire jutsz,mert gondolom még bepróbálkozol Náluk,akkor írd a fejleményeket :)

Tipp?
Szerinted mivel próbálkozzak?

Ha bárkinek van ötlete,hogy mivel lehetne próbálkozni akkor írjátok meg. Amennyiben csoda történne és valamivel kiengesztelnének akkor a kivehető lové 10%-át mb-en átküldöm a jó tanácsadónak.