stone naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stone Dátum február 11, 2018, 15:37:38
Nem volt most időm felkészülni így egyszerű indok miatt választottam a mai meccset.
Morocco » Botola Pro » Rapide Oued Zem - FAR Rabat
Túl magas a hazai győzelemre az odds, eléggé változó formában játszanak.A vendégek idegenben az utolsó 5 mérkőzésükön nem kaptaki,igaz nem is nyertek csak 1x.
Valahogy ezt is olyan x gyanusnak találom de most a a hazaiaknak adom a +0.25 gólt az odds 1.77.
Jó volt az elképzelés és kár volt a végén megfordítíni a tippet.Nem is tudom miért vártam hogy a hazai 3.10-es odds reális lehet egy döntetlenre.Ez max.2.50-2.70-ig fordul elő sűrűbben.Figyelnem kell erre az elkövetkezendő időszakban,és hallgatni jobban a megérzéseimre.
Jó példa lehet a hazai győzelemre a tegnapi stratégiás fogdásom:Argentina » Superliga » Godoy Cruz - Belgrano AH-0.25  1  1.75, ennél a meccsnél 2.00 volt a hazai odds és jött is 2-1-re bár szerintem még a hazai győzelemre ez az odds is magas,talán a legmegbízhatóbbak ilyen esetekben az 1.80 és 1.95 közöttiek.
Ennyi most elég volt bemelegítésnek,igyekszem mostmár a 2.00 feletti oddsokat erőltetni,ahhoz jó meccset kiválasztani ill. a meccsek lejönnek csak a döntéssel van még bajom.

Sikerült egy tegnapihoz hasonló meccset találnom mára is.
Argentina » Primera B Metropolitana » Sacachispas - Acassuso
Azért voksolok a vendég -0.25 mellett mert már 15 mérkőzés óta veretlenek.Ráadásul ezeket az eredményeket a középosztálytól fentebb tartózkodó együttesekkel szemben érte el ami magában is ösztönző lehet.A hazaiak otthon is nagyon gyenge teljesítményen vannak túl.
Tipp: AH-0.25  2   2.02 tét 1 egység

Idézetet írta: stone Dátum február 12, 2018, 15:48:54
Sikerült egy tegnapihoz hasonló meccset találnom mára is.
Argentina » Primera B Metropolitana » Sacachispas - Acassuso
Azért voksolok a vendég -0.25 mellett mert már 15 mérkőzés óta veretlenek.Ráadásul ezeket az eredményeket a középosztálytól fentebb tartózkodó együttesekkel szemben érte el ami magában is ösztönző lehet.A hazaiak otthon is nagyon gyenge teljesítményen vannak túl.
Tipp: AH-0.25  2   2.02 tét 1 egység
Úgy indult a meccs ahogy kellett,a 37.percben már 2 góllal  vezetett a vendégcsapat.Jött a hidegzuhany és ebből az állásból megfordították a meccset a hazaiak.Soha nem tudtam megérteni az ilyen fordulatokat és mindig elgondolkodom rajta,vajon mi történhetett?  Vége  3-2

Következő meccs:
England » League One » Charlton - Bradford
A hazaiak 2 meccsel kevesebbet játszottak mint mai ellenfelük,ennek ellenére közvtlen högöttük állnak a tabellán.Ugyan utolsó 2 meccsükön csak 1 döntetlenre futotta de éppen ezért kell most hazai pályán minimum 1 góllal nyerniük.Ebben az esetben kielőznék ellenfelüket.Gólarányuk is jobb.A vendégek 5 utolsó meccsük elég gyatrára sikerült,4 vereség és 1 döntetlen.Remélem nem most lendülnek formába.
Tipp:AH-0,5  1   2.06   tét 2 egység

Idézetet írta: stone Dátum február 13, 2018, 19:20:19
Következő meccs:
England » League One » Charlton - Bradford
A hazaiak 2 meccsel kevesebbet játszottak mint mai ellenfelük,ennek ellenére közvtlen högöttük állnak a tabellán.Ugyan utolsó 2 meccsükön csak 1 döntetlenre futotta de éppen ezért kell most hazai pályán minimum 1 góllal nyerniük.Ebben az esetben kielőznék ellenfelüket.Gólarányuk is jobb.A vendégek 5 utolsó meccsük elég gyatrára sikerült,4 vereség és 1 döntetlen.Remélem nem most lendülnek formába.
Tipp:AH-0,5  1   2.06   tét 2 egység
Félidei vezetésüket a 80.percben elveszítették. Vége 1-1 lett.

Brazil » Campeonato Paulista » Ferroviaria - Santo Andre   AH0  2  2.17 tét 4 egység
Mindkét csapat sorozatban játsza a döntetleneket egymás elleni meccsük is az volt 1-1.Abban bízok hogy ez most megtörik és vendégek nyernek 1 góllal.Under 2.5  is 1.66.
............................................................................
Nézzük ezentúl a napi népszerű meccset is.
Osnabrueck-Karlsruher SC  tét  1  egység
Elég sokan fogadnak ma erre a meccsre is és javarészt AH/FT kimenetelre.Nekem AH0  2  2.02 jön le ebből a meccsből.
Mindkét meccsnél döntetlen esetén a tét visszajár.

Idézetet írta: stone Dátum február 14, 2018, 17:22:04
Brazil » Campeonato Paulista » Ferroviaria - Santo Andre   AH0  2  2.17 tét 4 egység
Mindkét csapat sorozatban játsza a döntetleneket egymás elleni meccsük is az volt 1-1.Abban bízok hogy ez most megtörik és vendégek nyernek 1 góllal.Under 2.5  is 1.66.
............................................................................
Nézzük ezentúl a napi népszerű meccset is.
Osnabrueck-Karlsruher SC  tét  1  egység
Elég sokan fogadnak ma erre a meccsre is és javarészt AH/FT kimenetelre.Nekem AH0  2  2.02 jön le ebből a meccsből.
Mindkét meccsnél döntetlen esetén a tét visszajár.
Most sem jött össze a vendéggyőzelem,2-1 lett a mecs.Egyszer azért csak fordul a kocka vagy pedig ezeket a beccseket meglepetés oldalról is figyelni kell.Mindenesetre egyenlőre a kiválasztott meccsek vagy döntetlenre végződtek vagy valamelyik csapat 1 góllal nyert.
............................................................
A mésik meccs döntelen lett,így a tét visszajár.

#1492 február 15, 2018, 16:16:50, stone
Egypt » Premier League » Al Nasr - Petrojet
Ezen a meccsen is 1 gól dönti majd el a végeredményt,szerintem.Valamennyivel a vendégcsapat jobb teljesítményt tudott felmutatni az idén mint ellenfele,bár idegenben elég vérszegény a teljesítményük.Választhatnék simább,biztosabb meccseket de az még ráér,előbb ezekben kellene valami jót keresni.
Tipp:AH-0.25   2   2.06 tét marad 4 egység
Mai népszerű:Europe » Europa League » Partizan - Plzen
Ez sem ígérkezik túl egyszerű esetnek,a rendszer AH/FT-t kér.Igazán nem lesz egyszerű dolga egyik csapatnak sem ha az erőviszonyokat nézzük.Nagyon x gyanus ez a meccs,félidei döntetlenre is ez tűnik jónak,2.04-ért.
Mivel főképp a vendéggyőzelmeket erőlteném itt is azt várnék.Legrosszabb esetben x lesz ezért a tippem:
AH0   2  2.05, tegnap itt a pénzemnél maradtam így a mai tét 1 egység

Idézetet írta: stone Dátum február 15, 2018, 16:14:29
Egypt » Premier League » Al Nasr - Petrojet
Ezen a meccsen is 1 gól dönti majd el a végeredményt,szerintem.Valamennyivel a vendégcsapat jobb teljesítményt tudott felmutatni az idén mint ellenfele,bár idegenben elég vérszegény a teljesítményük.Választhatnék simább,biztosabb meccseket de az még ráér,előbb ezekben kellene valami jót keresni.
Tipp:AH-0.25   2   2.06 tét marad 4 egység
Mai népszerű:Europe » Europa League » Partizan - Plzen
Ez sem ígérkezik túl egyszerű esetnek,a rendszer AH/FT-t kér.Igazán nem lesz egyszerű dolga egyik csapatnak sem ha az erőviszonyokat nézzük.Nagyon x gyanus ez a meccs,félidei döntetlenre is ez tűnik jónak,2.04-ért.
Mivel főképp a vendéggyőzelmeket erőlteném itt is azt várnék.Legrosszabb esetben x lesz ezért a tippem:
AH0   2  2.05, tegnap itt a pénzemnél maradtam így a mai tét 1 egység
Ez az Egyiptomi meccs most az elképzelésem szerint alakult és 0-1 lett a vége.Az óvatosságomnak köszönhetően azonban még így is mínuszban vagyok mert erre a meccsre már nem dupláztam meg a tétet.Így marad még 2-3 egység mínusz.Mivel ezek a meccsek alapból 3 esélyesek és nem biztos a végkifejlet és ez a meccs sem jön akkor már tekintélyes hátrányba kerültem volna.
........................................................................................
A tegnapi népszerű is úgy alakult ahogy azt gondoltam,a félidei x jó volt de a vége is x maradt (0-0,1-1) így a végeredmény csak tétvisszafizetést hozott.

Újabb lehetelen meccs:France » Ligue 2 » Sochaux - Le Havre
Nem jellemzőek a gólzáporos mérkőzések ma sem lesz másképp.A tegnapi meccs is 1 gólon múlott talán itt is hasonló eredmény születhet.Ezeknél a franciáknál nem lehet kiszámítani az eseményeket és a + 0.25 vendég nem üti meg az 1.80-as szintet sem ezért még óvatosabbanak kell lennem.Megint csak a vendéggyőzelmet erőltetném ezért a biztonsági tipp:
AH0  2  2.17. tét 1 egység.
........................................................................................
Napi népszerű: Romania » Liga 1 » Voluntari - CS U. Craiova
Talán belefér az 1 gólos vendéggyőzelem a hazai csapat gólképtelensége miatt.
Legnépszerűbb a fix kimenetel gondolom itt most ez vendégsikerre vonatkozik. Erre az odds 1.80
Tippem:AH-0.75  2  2.19  tét  1 egység

Idézetet írta: stone Dátum február 16, 2018, 17:47:32
Újabb lehetelen meccs:France » Ligue 2 » Sochaux - Le Havre
Nem jellemzőek a gólzáporos mérkőzések ma sem lesz másképp.A tegnapi meccs is 1 gólon múlott talán itt is hasonló eredmény születhet.Ezeknél a franciáknál nem lehet kiszámítani az eseményeket és a + 0.25 vendég nem üti meg az 1.80-as szintet sem ezért még óvatosabbanak kell lennem.Megint csak a vendéggyőzelmet erőltetném ezért a biztonsági tipp:
AH0  2  2.17. tét 1 egység.
........................................................................................
Napi népszerű: Romania » Liga 1 » Voluntari - CS U. Craiova
Talán belefér az 1 gólos vendéggyőzelem a hazai csapat gólképtelensége miatt.
Legnépszerűbb a fix kimenetel gondolom itt most ez vendégsikerre vonatkozik. Erre az odds 1.80
Tippem:AH-0.75  2  2.19  tét  1 egység
Az 1.meccs jól indult,a 18.percben már 0-2 volt.Aztán megint úgy jártam mint nemrég,a végére a hazaiak megfordították az állást.Ezen a meccsen is 1 gól döntött.Eredmény 3-2.
A 2. meccs jó lett eredmény 0-1.

Mai nehéz:Argentina » Superliga » Temperley - Independiente
Talán egyetlen gól születni fog ezen a meccsen és azt a vendégektől várom.
Tipp:AH-0.25 2  2.06
.....................................................................................
Népszerű: France » Ligue 1 » Troyes - Metz
AH/FT-t kér, a vendégeknél egy csapatra való sérült van ezért a szokástól eltérően hazai tipp lesz.
-0.5   1   2.32
.....................................................................................
Kísérleti jelleggel indul napi 2 állítólag papírforma meccs.
Brazil » Campeonato Mineiro » Cruzeiro - Villa Nova MG  -1.0   1   1.95
Netherlands » Eredivisie » PSV - Heerenveen  -1.5  1   1.96

Idézetet írta: stone Dátum február 17, 2018, 18:14:23
Mai nehéz:Argentina » Superliga » Temperley - Independiente
Talán egyetlen gól születni fog ezen a meccsen és azt a vendégektől várom.
Tipp:AH-0.25 2  2.06
.....................................................................................
Népszerű: France » Ligue 1 » Troyes - Metz
AH/FT-t kér, a vendégeknél egy csapatra való sérült van ezért a szokástól eltérően hazai tipp lesz.
-0.5   1   2.32
.....................................................................................
Kísérleti jelleggel indul napi 2 állítólag papírforma meccs.
Brazil » Campeonato Mineiro » Cruzeiro - Villa Nova MG  -1.0   1   1.95
Netherlands » Eredivisie » PSV - Heerenveen  -1.5  1   1.96
Az 1.meccsen az az 1 gól sem született meg 0-0 lett így a tét fele visszajár.
A napi népszrű jó lett 1-0 a vége.
Elsőre úgy tűnik a papírforma sem egyszerűbb mint az általam választott meccsek.
Az 1.ugyan 1-0 lett de így is csak a tét jött vissza,a 2.   2-0 után 2-2 ezzel be is bukott.
Talán majd a mai napon ez is sikeresebb lesz.

Mai nehéz: Bolivia » Liga de Futbol Prof » The Strongest - Bolivar
Megszavazok egy 0.25-ös hátrányt a vendégeknek,sok mindenkivel ellentétben.Ahogy elnézegettem főleg hazai győzelmet várnak legtöbben.
Tipp AH-0.25  2  2.20
..........................................................
Népszerű:England » Championship » Norwich - Ipswich AH/FT-t kér
A hazaiak csak a több dötetlennel állnak a vendégek mögött,igaz a vendégek nem sok sikert arattak a Norwich otthonában de bízok a döntelenben emiatt +0.25 a vendégeknek 2.64-ért jó fogás lenne.
...................................................................................
Papír:
Italy » Serie A » AC Milan - Sampdoria 1.61-4.00-5.50
Itt látszik hogy nem jó a hozzáállásom a meccsekhez.Az oddsok sima hazait sejttetnek én meg döntetlent látok inkább.
Hallgatok a tömegre és legyen hazai 1.61-ért.Ez a papír egyébként is nekem tét nélküli,csak kísérleti fázisban fut.
Italy » Serie A » Napoli - Spal
Ez még egyszerűbbnek tűnik mint az előbbi.Igazából mindkét csapat győzelmi kényszer alatt fog focizni csak más okból.
A hazaiak ha nyernek megőrzik vezető pozíciójukat de döntelen esetén ez már veszélybe kerülhet.A vendégeknek zárkózni kellene,de épp most? Kiderül.
1.14-8.00-23.00 Ennél jobb papírformát nem találtam.
-2.50   1   2.09


Idézetet írta: stone Dátum február 18, 2018, 11:46:42
Mai nehéz: Bolivia » Liga de Futbol Prof » The Strongest - Bolivar
Megszavazok egy 0.25-ös hátrányt a vendégeknek,sok mindenkivel ellentétben.Ahogy elnézegettem főleg hazai győzelmet várnak legtöbben.
Tipp AH-0.25  2  2.20
..........................................................
Népszerű:England » Championship » Norwich - Ipswich AH/FT-t kér
A hazaiak csak a több dötetlennel állnak a vendégek mögött,igaz a vendégek nem sok sikert arattak a Norwich otthonában de bízok a döntelenben emiatt +0.25 a vendégeknek 2.64-ért jó fogás lenne.
...................................................................................
Papír:
Italy » Serie A » AC Milan - Sampdoria 1.61-4.00-5.50
Itt látszik hogy nem jó a hozzáállásom a meccsekhez.Az oddsok sima hazait sejttetnek én meg döntetlent látok inkább.
Hallgatok a tömegre és legyen hazai 1.61-ért.Ez a papír egyébként is nekem tét nélküli,csak kísérleti fázisban fut.
Italy » Serie A » Napoli - Spal
Ez még egyszerűbbnek tűnik mint az előbbi.Igazából mindkét csapat győzelmi kényszer alatt fog focizni csak más okból.
A hazaiak ha nyernek megőrzik vezető pozíciójukat de döntelen esetén ez már veszélybe kerülhet.A vendégeknek zárkózni kellene,de épp most? Kiderül.
1.14-8.00-23.00 Ennél jobb papírformát nem találtam.
-2.50   1   2.09
A nehéz meccesen a nagytöbbségnek lett igaza és a Bolivar sikere elmaradt, 2-0 lett a vége.
Némileg vígasztal a népszerű meccs kimenetele 1-1 lett így a 2.64 jól sült el.
A papírforforma meccsek is felemásra sikeredtek de olyan kicsik a hazai oddsok hogy ebből nem tudnék semmi jót kihozni hoszútávon,azért az 1.14-es oddsért 1 gól nem meggyőző.
Hagyom is  ezt a fajta tippelgetést leveszem a tippek közül.