Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megtöröm a csendet egy tippmixszel, de ez csak egyszeri alkalom:


Potya 2000 Ft-tal újraindulok, megpróbálom kihúzni az USO/kosár vb-ig.

Tenisz:

Robredo-Mahut  1  1,28
Isner-Klahn  1  1,16
Shapatava-Kucova  2  1,40
Halep-Rybarikova  1  1,12

1000--->2362,50

Sportgiochi365 :D

Győr, Győr, Veszprém, ukránok, törökök 36-on belül maradnak

1000--->4790

Williams/Williams-Makaova/Vesnina  H  1,31
Angola-Mexikó  V  1,85
(0-42,5)USA-Új-Zéland  H  1,80
Finnország-Dominikai Köztársaság  H  1,50

500--->3270

Tippmix

Argentína(+6)-Görögország  1  1,90
Litvánia-Szlovénia under 154  1,90
Finnország-Új-Zéland under 151,5  1,90

A görög meccsen nem idegesítettem magam, jóval a vége előtt ment a cashout. Aztán meg szurkolhattam a görögöknek, mert Argentína váratlanul szorossá tette e meccset, szerencsére 8-cal csak kikaptak.

:D Off, de szerintem ez akkora momentum volt, hogy muszáj itt megosztanom, itt marad emlékbe:

https://www.youtube.com/watch?v=zDucvQYlWj4

Szlovénia-Dominikai Közt. over 146,5  1,90

A szlovénok iszonyat rosszul dobtak a litvánok ellen, szerintem szándékosan leadták, hogy jobb sorsolásuk legyen. Dominika ellen nem ismernek majd kegyelmet, ugyanakkor az ellenfél is ponterősen szokott játszani.


Franciaország-Horvátország over 148,5  1,90

Gyenge a horvátok védekezése, a rangadókon mindig sokpontos meccseket játszanak, gondoljunk csak az Argentína elleni meccsükre, vagy a záró fordulóra a csoportmeccseken.

Pau Gasol 19,5 pont felett Szenegál ellen  @2,10

Tét: 1000

Az utolsó negyedben egy percet sem játszott, ezen ment el...

Ömer Asik over 10,5 vs Szlovénia  1,83

Mega Vizura-Partizan over 156,5  1,83

CAI Zaragoza-Laboral Kutxa  2  2,00

Gicquel/Herbert vs. Inglot/Mergea  2  1,57

Chelsea (-1,5) vs. Schalke  1  1,72

Neptunas (-14,5) vs. Dnipro  1  1,85


A Neptunas 1 ponton múlott, a Sz*rsea pedig teljesen érthetetlen volt.

FK Karabakh-St.Etienne  2  2,30

Partizan-Tottenham  2  2,00



Neptunas-Zalgiris  1  2,60

Nancy-Dijon  1  2,20

Alba Berlin-Cedevita  1  2,00


Skyliners Frankfurt - Leuven Bears (+9,5)  2  1,85    :ok: 78-70, a 3. negyedbeli 28-7, és a 4. negyedben 15 pont hátránynál már-már reménytelen volt a helyzet, szerencsére a végén kiengedett a Frankfurt.  :)

Fülöp-szigetek (-14,5) - India  1  1,85

Wigan - Ipswich  1  2,05

Laboral Kutxa - Barcelona  1  3,50


Európai mércével nézve nagyon jó játékosokat igazoltak a baszkok, a fontosabb távozókat (Pleiss, Nocioni) szerintem jól pótolták, ráadásul a saját pályájukon rendezik a szuperkupát. Ezen az oddson simán meg lehet próbálni.

*Valamint Marco Crespi az új edző, aki éveken keresztül az egekben tartotta az évről évre gyengülő Sienát, és a szétrabolt csapatával is majdnem megtráfálta a Milanót a bajnoki döntőben.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 26, 2014, 18:11:33
Laboral Kutxa - Barcelona  1  3,50


Európai mércével nézve nagyon jó játékosokat igazoltak a baszkok, a fontosabb távozókat (Pleiss, Nocioni) szerintem jól pótolták, ráadásul a saját pályájukon rendezik a szuperkupát. Ezen az oddson simán meg lehet próbálni.

*Valamint Marco Crespi az új edző, aki éveken keresztül az egekben tartotta az évről évre gyengülő Sienát, és a szétrabolt csapatával is majdnem megtráfálta a Milanót a bajnoki döntőben.



Na ezt rendesen benéztem, félidőben -20... Nem baj, bizakodó vagyok a csapattal és a szezonnal kapcsoltaban. A csapat 3/4-e és az edző is kicserélődött, természetes, hogy még nem állt össze a játék. Shengelia is még sérüléssel bajlódik. Jó kis idény lesz ez, a Maccabi is meccsről meccsre javult "tavaly", aztán látta mindenki, mi lett a vége. Ez a csapat a szezon végére esélyes lehet egy bajnoki döntőre, talán egy Euroliga negyeddöntő sem lesz elérhetetlen.

ALBA Berlin-CSZKA Moszkva  1  3,25

Mégha egy barátságos meccs is volt, engem az ALBA akkor is meggyőzött a Spurs megverésével.Jók az amerikai légiósaik. A CSZKA nem pótolta senkivel Krsticet (Korobkov nem tekinthető pótlásnak), Kaunnak szinte végig kell játszani, mert Hines sem az a szint a 198 centijével. Pargo helyett jött De Colo, Micov helyett Markoishvili, hűha...


Ettől függetlenül lehet, hogy Jackson és Teodosic megeszik őket, de én bízok a berliniekben.