Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

csak én érzek némi fantáziát egy mai dortmund győzelemben?nem érzem reálisnak ezt a magas szorzót
ráadásul mióta nem nyertek egyáltalán meccset

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 06, 2017, 12:43:30
a Napoli elsősorban a védekezésre helyezkedik be
Szerintem ez egyáltalán nem lesz így!
Már csak azért sem fektetik majd a védekezésre a hangsúlyt az olaszok, mert ez számukra az öngyilkosságot jelenti!
A Napolinak annyira nincs semmi veszítenivalója, hogy még a döntetlen sem jó eredmény számára, hanem kizárólag csakis az olaszok győzelme jelentheti azt, hogy reménykedhetnek. Például abban reménykedhetnek, hogy a már továbbjutott Manchester City nem fogja félvállról venni az idegenbeli mérkőzését és legyőzi a donyeckieket.

Kiegészítés az előbbi hozzászóláshoz:

Ha győz és továbbjut a Napoli, akkor a következő pénzdíjra jogosult:
- csoportkörbe jutás: 12,7 millió euró
- győzelem a csoportkörben: 3 x 1,5 millió euró = 4,5 millió euró
- a legjobb 16 közé jutás: 6 millió euró
Azaz összesen: 23.2 milló euró

Ha vereséget szenved és nem jut tovább a Napoli, akkor a következő pénzdíjra jogosult:
- csoportkörbe jutás: 12,7 millió euró
- győzelem a csoportkörben: 2 x 1,5 millió euró = 3 millió euró
Azaz összesen: 15.7 milló euró

23.2 milló euró - 15.7 milló euró = 7.5 milló euró.
Tehát az olaszok számára 7.5 milló euró a tét.

Szerintem pedig nem kevés az a 7.5 milló euró. Főleg annak tudatában, hogy például egy mai hír szerint már nem Dzsudzsák, hanem a 4.5 millió eurót érő Nikolics a legértékesebb magyar focista. És ugyebár a legértékesebb magyar focista ára sokkal kevesebb, mint amennyi pénz csak ma a tét a Napoli számára.

Pool - Szpartak iksz felidoben 51x szorzo  :ok:

Ronaldonak a bajnokikon is le kene jatszani a BL-himnuszt, mintha ket jatekos jatszana a ket sorozatban  :redchug:

#94 december 06, 2017, 21:20:28, alexthebest
Csabax, attol hogy esetleg nyer a Napoli attol meg siman elmehet a tovabbjutas, nem az o kezukben van. Vezet is a Sahtar, szoval gyozelem eseten is szamolj csak 1,5 millaval. Az meg ezen a szinten semmit sem er. Felesleges itt kihajtani magukat, amikor Sarri 12-13 jatekossal jatssza a szezont, kezdenek kifulladni, es amugy is hetvegen kaptak egy kijozanito pofont. Megerdemelt kijozanito pofont  ;D

* erre ott a holland gol  ;D
** na meg a 2. szatyor  ;D ;D

A nyolcaddöntős csapatok:


Chelsea, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Tottenham Hotspur
Real Madrid, FC Barcelona, Sevilla
AS Roma, Juventus
FC Basel
Paris Saint-Germain
Bayern München
Besiktas
FC Porto
Sahtar Donyeck


Sorsolás hétfőn Nyonban.

Idézetet írta: ereghard Dátum december 06, 2017, 18:11:29
csak én érzek némi fantáziát egy mai dortmund győzelemben?nem érzem reálisnak ezt a magas szorzót
ráadásul mióta nem nyertek egyáltalán meccset

Ezen kívül mindenhol jött a meglepetés    :bash:


Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 09, 2017, 18:49:17
https://draw.inker.fun/#/cl/ko

Porto- Paris
Bayern - Beşiktaş
Real Madrid - Roma
Shakhtar - Tottenham
Sevilla - Man United
Basel - Liverpool
Juventus - Man City
Chelsea - Barcelona  ;D

Utolso ketton kivul nem nagy durranasok jottek ki nekem :D

Jo kis cucc, benne van a pakliban par brutal nagy meccs.

(peshark, ezzel az avatarral nem leszel itt nepszeru  :D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 09, 2017, 19:18:21
Jo kis cucc, benne van a pakliban par brutal nagy meccs.

(peshark, ezzel az avatarral nem leszel itt nepszeru  :D)

Nyugi, 4 nap és módosul a darts vb miatt  :P ;D

Finom lesz ez a BL. A Chelsea - Barca borítékolható volt, kíváncsi leszek, mire mennek a katalánok Contéval. A Real Madrid - PSG is tetszik. Neymar és Emery végre megmutathatja, hogy mire képesek. A Real is végre komoly ellenfelet kapott a nyolcaddöntőben (2012-13-ban volt ilyen útóljára).

A Juventus -Tottenham is jónak ígérkezik, érdekes lesz, hogy mennyire áldozzák be az angolok a BL-ért a bajnokságot. A Liverpool, Roma és Bayern továbbjutását biztosra veszem, ahogyan a City-ét is. Sevilla - MU még izgalmas is lehetne, de ahogyan beárazta hétvégén a Madrid őket, így lehet Mourinho tovább buszoztatja a klubját.

Real megvette a sorsolast  ;D Jo lenne ha februarban mar a PSG meg a Real is jo formaban lenne, emlekezetes lehetne. Mint a Chelsea-Barcak, jo hogy ok osszejottek megint (papir volt, 2.25 volt bet365on sorsolas elott), Ronnie amit bokabol betett Carvalho mellett, az mai napig kitorolhetetlen. Amugy ilyen sorsolassal az angolokkal iden tortenelmet akarnak iratni?
Szivesen tippelnek, de tok felesleges meg  ;D

#103 december 11, 2017, 13:41:31, Pozzato
Én azért örülök a Chelsea - Barcának, mert egyrészről hagyomány, másrészről pedig a Barcánál két opció van:
- vagy már az elején jók és végigverik Európát
- vagy egy merő szenvedés az egész és vagy a negyed, vagy az elődöntőben belefutnak egy nagy zakóba.

Akkor inkább derüljön ki rögtön, hogy mennyit ér Valverde. Mondjuk elnézve azt, ahogyan beárazta Allegrit, lehet egy kis bizakodással várni a párharcot.

Meglepődtem azért egy kicsit a Real párosításán, nem ehhez szoktunk hozzá, hanem egy Besiktas szintű ellenfélhez. Mondjuk, ha Zidane össze tudja kapni a csapatot és nem lesznek sérültek, akkor izgalmas párharcra van kilátás.

Remélem a Barca meg a PSG jut tovább, de csak azért, hogy ismét találkozzanak  :)