Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

A kiscsapat harca az összevásárolt brigáddal ;D


Egyre jobb ötletnek tűnik a Bayern végső győzelmére fogadni, 5,75-ért egész jól néz ki  8)

#107 február 12, 2018, 09:31:13, SPF Infó
Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18.



Február 13., kedd:

2018.02.13 20:45   Juventus - Tottenham   1.95   3.26   4.27

2018.02.13 20:45   FC Basel - Manchester City   9.10   5.02   1.35

Február 14., szerda:

2018.02.14 20:45   Real Madrid - Paris SG   2.43   3.61   2.75

2018.02.14 20:45   FC Porto - Liverpool   3.07   3.42   2.30


Szorzók a végső győztesre:

Manchester City    4.50
Bayern München   6.00
Paris SG  6.00
FC Barcelona   6.75
Real Madrid   9.00
Liverpool  15.00
Juventus   19.00
Manchester United    19.00
Tottenham  26.00
Chelsea   31.00
Roma    46.00
Sevilla   101.00
Shakhtar DonetskFC    101.00
Porto    126.00
Beşiktaş A.Ş.  201.00
Bázel    351.00


Tippek, vélemények!

Na egyenes kiesés, kicsit élénküljön meg a topik..  :D

Juve - Spurs

Totál tanácstalan vagyok, valszeg nem is rakok rá semmit, hacsak meg nem győz valaki valami jó tippel, a Juve az utolsó 16 meccsén 1 gólt kapott, de azért a Tottenham középső és támadó alakzata nem rossz, mindenhol undert olvasok, rakják a 0-1 gólt, nem tudom, nálam egy GG simán benne van, nem fogja mindig 0-ra hozni a meccseit a Juve sem...

Basel - Man City

Oké, klassziskülönbség a csapatok között, a vendégsiker nálam biztos, a hazai gól a kérdéses, mert egy GG+V-re egész jó az odds, de ha Guardiola úgy gondolja, akkor összerak egy olyan taktikát, amivel a Baselnél még labda sem nagyon lesz, és ők meg rúgnak 3-4 gólt, kiszámíthatatlan ez, egy hendi V tetszik ide legjobban, de ki tudja...??!

Az Unibetnél van egy elég brutális fogadási lehetőség: Sergio Aguero legalább 2 gólt szerez, Kevin De Bruyne közvetlenül szabadrúgásból szerez gólt, Bernardo Silva gólpasszt ad, Taulant Xhaka piros lapot kap ;D Ha jön 500-szoros pénz.

Akartam fogadni a Manchester City labdabirtoklására, de a Premier League meccseikhez húzták a határt ezzel a 68.5-lel, mintsem a Bajnokok Ligájához. A Juve-Spursre több statisztikai fogadást kínál az Unibet. Tetszik például 5-ös szorzóért, hogy a Tottenham fut többet lesre, néhány fillérrel meg is kínáltam, aztán lehet simán elszáll.

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2018, 19:42:44
Az Unibetnél van egy elég brutális fogadási lehetőség: Sergio Aguero legalább 2 gólt szerez, Kevin De Bruyne közvetlenül szabadrúgásból szerez gólt, Bernardo Silva gólpasszt ad, Taulant Xhaka piros lapot kap ;D Ha jön 500-szoros pénz.

Ja, ott vannak ilyen elvetemült ötletek :D

Juve meccsen jó lesz az a GG 2,04

Röpke 10 perc alatt "beárazták" a londoni csapatot. Jöhet majd a következő!  :)

Idézetet írta: csabax Dátum február 13, 2018, 21:01:59
Röpke 10 perc alatt "beárazták" a londoni csapatot. Jöhet majd a következő!  :)
közel sincs ez lefutva még :great:


Kár, hogy nincs ilyen statisztika, hogy Higuain lábában hány gól marad karrierje során. Nem kicsit lenne nagy szám :D


Idézetet írta: csabax Dátum február 13, 2018, 21:01:59
Röpke 10 perc alatt "beárazták" a londoni csapatot. Jöhet majd a következő!  :)

Itt egyedul Higuain arazta be sajat magat - ismet. Amikor a nagy helyzet utan kihagyta a buntetot is es ugy azzal a mozdulattal kb veget is ert a felido, biztos voltam benne hogy nem nyer a Juve. Ez a pali pont az ilyenek miatt nem nyert soha semmit es nem is fog, maig nem tudom megerteni es feldolgozni hogy az evtizedek ota okosan, esszel es a penzt megfogva epitkezo Juve hogy hozhatta ossze ezt az uzletet. Persze, egy Sassuolonak 3 ziccerbol 3-at ver 4-0 utan, ezen kivul biztos aranyos, vicces srac, ranezesre tuti jol csinalja meg a carbonarat es az ossobucot is, de talan ennyi penzert tobbet varna el az ember. Vissza kell kuldeni a Napoliba, hogy elintezze a Juve bajnoki cimet...

Egyebkent csak sztem hasonlit Cilicre es Benzemara? Nemcsak abban hogy orok luzerek, de az arcvonasaik is. Amikor pl kihagyta a tizit, az a vilagtalan tekintet mindnel megvan  ;D

Ezeket a freebeteket mindig a szogletekre rakom 2.0 odds felett, es meg soha nem buktam. Most a rohadekok 5 perc alatt beramoltak 3-at, ugyhogy keresnem kellett mas opciot. Nem is tudtam hogy van ilyen, amilyen tuskes meccs, a tobbi 10 percekben is johet.

Rocchi miatt bevállaltam mérkőzés előtt a 11-est... 3-as oddsért.  :D Kösz Rocchi, egy angol ezt nem fújja be! :-) Élőhöz még 1 gól kell!  :) Ha Orsato is befúj egy 11-est mámor lesz!  ;) Ja és 3,25-ért adták a gg-t az 1. félidőre!  :beerchug:

Nem a 11-esre gondolva, de a bírók minden fillér fizetést megérdemelnek. Annyira jó ütemben, ügyesen dobálják magukat most már a játékosok, hogy piszok nehéz lehet a valós szabálytalanságokat kiszúrni. Neymar brazilosan túljátssza, de például Modric nagy kedvencem lett ebben. Mindig pont jókor esik ;D