Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


ez most azért fölnyomta az agyamat. évek óta játszom ott, főleg azért, mert a bah-nál úgy lehetett többesélyes fogadásokat tenni, ahogyan máshol nem (legalábbis én nem tudok erről). semmi értesítés, semmi magyarázat, hanem egyszerűen kiba*tak minket a hóra. mi van például azokkal a magyarokkal, akik vagy 7-8 éve mennek a porschéért, azóta megtették nap mint nap a tétjeiket - erre most őket is kivágják? ez rohadtul tisztességtelen eljárás.

Nekem a Betclicnél is van számlám, csak más lakcímmel :D
Most akkor két különböző Betclic számlám lesz ?
Ja, az expektes számlám is be fog kavarni?

Nem valószínű. Nyilván tisztában vannak azzal hogy ilyen előfordulhat most hogy 1 ember két számla. A lakcímre meg ha rákérdeznek azt kell mondani hogy költözés. Szerintem emiatt nem kell aggódni.


Más:

De rég pörgött így ez a topik :D :D

Idézetet írta: sleve Dátum március 30, 2015, 17:06:58
A pénz átkerült csak forintosították. Nem vagyok itt ismerős át lehet váltani a számlát €-ra?

Nekem nem került át és nem tudom át fog-e a későbbiekben, de megkérdezném hogy milyen árfolyamon váltották át neked?

Betclic semmi infot nem tud adni, beszéltem egy angol livechatessel bet at home on azt az infot adta hogy ha van számlám betclicnél akkor csak bankszámlára utalással elérhető a pénz, mivel minden magyar ügyfélnek le lett zárva a számlája, tehát hiába depozott ember skrillről oda nem tudnak már pénzt küldeni.Kértem infot a számlámon levő összegről erre az volt a válasz hogy arrol csak emailben kaphatok választ, amire persze 2 napig nem fognak válaszolni.Azért is gáz ez mert hétvégén elég sok mindent tettem és magam sem tudom hogy állok és le se tudom ellenőrizni, lehet a licenszadójuk is kapni fog egy szép levelet, ez nem megoldás igy...

Idézetet írta: firgabácsi Dátum március 30, 2015, 17:29:28
Nekem nem került át és nem tudom át fog-e a későbbiekben, de megkérdezném hogy milyen árfolyamon váltották át neked?

Még együttműködünk a bet-at-home-mal, így megpróbálom megtudni, hogy mi az eljárás ilyen ügyben, mármint, hogy mikor és hogyan kerül át a számlád.

Idézetet írta: zozz Dátum március 30, 2015, 17:31:37
Betclic semmi infot nem tud adni, beszéltem egy angol livechatessel bet at home on azt az infot adta hogy ha van számlám betclicnél akkor csak bankszámlára utalással elérhető a pénz, mivel minden magyar ügyfélnek le lett zárva a számlája, tehát hiába depozott ember skrillről oda nem tudnak már pénzt küldeni.Kértem infot a számlámon levő összegről erre az volt a válasz hogy arrol csak emailben kaphatok választ, amire persze 2 napig nem fognak válaszolni.Azért is gáz ez mert hétvégén elég sok mindent tettem és magam sem tudom hogy állok és le se tudom ellenőrizni, lehet a licenszadójuk is kapni fog egy szép levelet, ez nem megoldás igy...

Mondjuk ha kikerülitek a "magyar vonalat - IP-t", akkor sem tudtok bejelentkezni? Gondolok itt a Zenmate használatára.

Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 18:07:33
Mondjuk ha kikerülitek a "magyar vonalat - IP-t", akkor sem tudtok bejelentkezni? Gondolok itt a Zenmate használatára.

Nem engedi.

Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 18:07:33
Mondjuk ha kikerülitek a "magyar vonalat - IP-t", akkor sem tudtok bejelentkezni? Gondolok itt a Zenmate használatára.

Konkrétan azt az infot írta, hogy le lett zárva összes számla nem lehet hozzáférni sehonnan.

Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 18:06:15
Még együttműködünk a bet-at-home-mal, így megpróbálom megtudni, hogy mi az eljárás ilyen ügyben, mármint, hogy mikor és hogyan kerül át a számlád.

Ezt megköszönöm. Adjak hozzá valamilyen adatot neked?

Friss infó:

Az összes bet-at-home számla zárolva, amely alapvetően magyarországi lakcímmel összekapcsolható.

A betclichez való költöztetéskor a bet-at-home-ról az egyenleg csak akkor kerül át ha korábban nem volt betclices számlád, vagyis most regisztrálsz először hozzájuk.
Amennyiben volt betclices számlád, akkor a bet-at-home-nál "marad" az egyenleg, s a bet-at-home ügyfélszolgálattal kell felvenni a kapcsolatot, s velük egyeztetni, hogy a benn maradt összeget milyen bankszámlára utalják ki. Gondolom, hogy csak bankszámlára fognak kiutalni, de lehet, hogy tévedek.

Egyébként hamarosan elkészül a betclicen egy FAQ, az egész migrációval kapcsolatban.

Az ügyfélszolgálat a következő címen elérhető: service.hu@bet-at-home.com
Tipp: a gyorsabb ügyintézés érdekében már az első levélbe írjátok be a bet-at-home-os felhasználóneveteket.

Idézetet írta: nathan15 Dátum március 30, 2015, 17:23:04
ez most azért fölnyomta az agyamat. évek óta játszom ott, főleg azért, mert a bah-nál úgy lehetett többesélyes fogadásokat tenni, ahogyan máshol nem (legalábbis én nem tudok erről). semmi értesítés, semmi magyarázat, hanem egyszerűen kiba*tak minket a hóra. mi van például azokkal a magyarokkal, akik vagy 7-8 éve mennek a porschéért, azóta megtették nap mint nap a tétjeiket - erre most őket is kivágják? ez rohadtul tisztességtelen eljárás.

Ez üzleti döntés, s sajnos benne van a pakliban. A kecskeméti Mercedes gyár is elköltözhet egyik napról a másikra, s az alkalmazottak ugyanúgy "mennek a hóra".

Nem éri meg nekik itt bohóckodni. Köszönd meg ezt a mostani kormánynak, s a rágcsáló vajnának. Magyarország, én így nem szeretlek.  ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 30, 2015, 17:24:09
Nekem a Betclicnél is van számlám, csak más lakcímmel :D
Most akkor két különböző Betclic számlám lesz ?
Ja, az expektes számlám is be fog kavarni?

Szerintem, ha nem akarsz a továbbiakban "gondokat", akkor szerintem kérd, hogy csak egyik számlád maradjon, mert a mostani migrációval gyakorlatilag létrehoztál egy új betclices számlát.

Nekem nem volt betclices számlám. A BAH-on volt 25 €-m, pár adat megadása után a BAH-on lévő 25 € átkerült a betclichez. Kiírta, hogy kereken 300 Ft-ot ér egy Euró, tehát a 25 € elvileg forintosítás után 7500 lett volna. Aztán mikor bejött az egyenleg betclicen, akkor 7500 helyett 10500 Ft volt az egyenleg. Meglepődtem, olyan, mintha első befizetésre kaptam volna 50%-ot...
Fura dolgok, mert ahogy olvasom, itt sokan csak nagy utánajárás után látják a pénzüket, én még 50%-ot is kaptam. Igaz, korábban nem volt betclices számlám...

Tiszta vicc az egész, ezt a 25 € elvesztését valahogy túléltem volna, de akinek sok pénze volt a BAH-on, most nem lehet túl jó kedve.

Idézetet írta: hossa81 Dátum március 30, 2015, 19:29:06
Nekem nem volt betclices számlám. A BAH-on volt 25 €-m, pár adat megadása után a BAH-on lévő 25 € átkerült a betclichez. Kiírta, hogy kereken 300 Ft-ot ér egy Euró, tehát a 25 € elvileg forintosítás után 7500 lett volna. Aztán mikor bejött az egyenleg betclicen, akkor 7500 helyett 10500 Ft volt az egyenleg. Meglepődtem, olyan, mintha első befizetésre kaptam volna 50%-ot...
Fura dolgok, mert ahogy olvasom, itt sokan csak nagy utánajárás után látják a pénzüket, én még 50%-ot is kaptam. Igaz, korábban nem volt betclices számlám...

Tiszta vicc az egész, ezt a 25 € elvesztését valahogy túléltem volna, de akinek sok pénze volt a BAH-on, most nem lehet túl jó kedve.

Semmilyen pénz nincs elveszve. Kifizetik a bent rekedt pénzt. Pár hozzászólással előbb írtam is, hogy hogyan.