Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mivel volt kérés, ezért közzé teszem az egyenlőre MGA-tól kapott választ:

Dear Mr. YYYYYYYYY,
 
I have made contact with the Representative of Bet-At-Home Ltd. (bet-at-home.com) on your behalf about the matter you raised, information has been requested with regards to the incident you refer to.

As soon as information becomes available to the Authority you will be notified accordingly.

Regards,

XXXX
Support Administrative Assistant
A Suite 1, Level 3, TG Complex Brewery Street Mriehel Birkirkara BKR 3000
E [email protected].mt     W www.mga.org.mt


Természetesen foglalkozniuk kell a bejelentéssel, de hogy mit állapítanak meg az majd kérdéses. Amennyiben többet tudok meg, akkor azt is közzé teszem.

Jelentem engem ma bet-at-home kifizetett bankszámlára. Elég gyorsan, azt ismerjük el, három napon belül attól számítva hogy megadtam a banki adatokat. Persze magán az egész sztorin ez nem sokat változtat, mármint ahogy ezt az egészet levezényelték mert az nem volt korrekt.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum április 02, 2015, 16:53:41
Jelentem engem ma bet-at-home kifizetett bankszámlára. Elég gyorsan, azt ismerjük el, három napon belül attól számítva hogy megadtam a banki adatokat. Persze magán az egész sztorin ez nem sokat változtat, mármint ahogy ezt az egészet levezényelték mert az nem volt korrekt.

Ma reggel engem is rendben kifizettek, nem egész 2 napon belül. :ok:
(a kivonulás módja nekem sem tetszett...)

Most jött:

Lépjen Ön is akcióba, kezdjen el nyerni a Betclic oldalán!

Regisztráljon most és:

    a bet-at-home számláján lévő minden összeg átkerül az új Betclic számlájára;
    a Betclic számláján azonnal jóváírunk 3000 Ft készpénzt;
    30 000 Ft pénzvisszafizetésre lesz jogosult első fogadása után, ha nem nyerne.

Hiába írtam a magyar ügyfélszolgálatnak levelet, nem válaszolnak már napok óta. Másnak se?

Idézetet írta: 26juventino Dátum április 02, 2015, 20:15:06
Hiába írtam a magyar ügyfélszolgálatnak levelet, nem válaszolnak már napok óta. Másnak se?
gondolom ápr. 1-el bezárták a magyar részleet, nem?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum április 02, 2015, 20:23:45
gondolom ápr. 1-el bezárták a magyar részleet, nem?

Akkor miért írja a honlap, hogy "E-mail bet-at-home"?

Idézetet írta: 26juventino Dátum április 02, 2015, 20:15:06
Hiába írtam a magyar ügyfélszolgálatnak levelet, nem válaszolnak már napok óta. Másnak se?

Nekem válaszoltak, és ma ki is fizettek. De egy napba került, szóval írtam hétfőn, válaszoltak kedden, ma meg megérkezett a pénz bankszámlára.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum április 02, 2015, 19:10:07
Most jött:

Lépjen Ön is akcióba, kezdjen el nyerni a Betclic oldalán!

Regisztráljon most és:

    a bet-at-home számláján lévő minden összeg átkerül az új Betclic számlájára;
    a Betclic számláján azonnal jóváírunk 3000 Ft készpénzt;
    30 000 Ft pénzvisszafizetésre lesz jogosult első fogadása után, ha nem nyerne.
.

3k hanyszor kell forgatni?

Idézetet írta: 26juventino Dátum április 02, 2015, 20:15:06
Hiába írtam a magyar ügyfélszolgálatnak levelet, nem válaszolnak már napok óta. Másnak se?

Kedves!

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk 2015. március 31. és április 2. között nem lesz elérhető. Amennyiben kérdése merülne fel, vagy segítségre lenne szüksége, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az angol vagy a német nyelvű ügyfélszolgálatunkkal a [email protected], illetve a service.de@bet-at-home.com e-mail címen keresztül. Köszönjük megértését! Az esetleges kellemetlenségek miatt elnézését kérjük!
Üdvözlettel:

A bet-at-home.com csapata
[email protected]
https://www.bet-at-home.com

Nekem ezt az automata üzenetet küldték tegnap este, nem is válaszoltak azóta, de a kifizetés rendben megjött ma reggel.
(31-én elküldtem a magyar címükre a bankszámlám adatait: IBAN+BIC kód)

Én is.

Idézetet írta: akosh76 Dátum március 30, 2015, 22:18:33
Kedves érdekeltek!

Én 7 év után ezen "korrekt" húzás után kiesek a Porsce 911 játékból.

Kicsit körüljártam a kérdést, és úgy határoztam jogi útra terelem a dolgot.
(Mondhatják egyesek, hogy nem tudom lenyelni a békát... hát, nem nagyon).

Nem érdekel a játékszabályzatuk, mert nem azt sértettem meg a bet-at-home, hanem a játékosok között tett indokolatlan különbséget azzal, hogy kizárt. Ennek viszont jogi következményei lehetnek egy máltai székhelyű uniós társaságnak. Több emailt küldtem ma nekik, nem érdekelte őket - majd a jogi következmények érdekelni fogják.

Aki hasonlóan járt mint én, privátban írjon emailt.

Na ez az igazi parasztság:

Fogytán az idő! Ha az ügyfél Tibor D. (15***021) bejelentkezik a bet-at-home.com számlájára 23:59-ig (CET) , 2450.00 euró jutalomban részesül! Ha a felhasználó nem jelentkezik be, az összeg 50 euróval emelkedik és a holnapi nap nyertese 2500.00 eurót kap.
A nap nyertese: 04.04.2015 Tibor D. (15***021), Magyarország Profit összege: 2450.00 EUR nincs beváltva

Haha, amikor 'persona non grata' lettunk itt par napja kivettem a konyvjelzoim kozul ennek a promonak az aloldalat (a napi listat), mert meg proxyval sem lehetne ervenyesiteni a nyeremenyt, de titokban gondoltam ra, hogy ezek utan tuti elkezdenek jonni a magyar nyertesek nevei. Nem csalodtam. Nevetseges & szanalmas.
Mondjuk sokan szerethetik az oldalt, hiszen az osszeg mar otvenedik napja gyulik. Nagy lehet a latogatottsaguk.

Maximum havonta 1 magyar kisorsolt volt, de olyanra is emlékszem, hogy 4 hónapig nem láttam a piros-fehér-zöld zászlót...

Idézetet írta: Salvio Dátum április 04, 2015, 03:35:17
Na ez az igazi parasztság:

Fogytán az idő! Ha az ügyfél Tibor D. (15***021) bejelentkezik a bet-at-home.com számlájára 23:59-ig (CET) , 2450.00 euró jutalomban részesül! Ha a felhasználó nem jelentkezik be, az összeg 50 euróval emelkedik és a holnapi nap nyertese 2500.00 eurót kap.
A nap nyertese: 04.04.2015 Tibor D. (15***021), Magyarország Profit összege: 2450.00 EUR nincs beváltva

Ezek után mit várjon az ember az általuk ajánlott betclictől??   :noway: