Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gombvillam Dátum március 31, 2015, 11:42:38
Azért akadnak itt érthetetlen döntések a Bet-at-home-nál.

Az egész érthetetlen, bár így utólag nagyon is érthető. Ha automatikusan mindenkinek átkerül a Betclichez mindene, pénze, függő fogadásai azon ők semmit nem nyernek, így viszont cigánykodhat mindenki a pénzéért amit majd meglátjuk ugye, hogy megkapunk-e vagy nem, szerintem nem lesz egyszerű menet, bár ma megkaptam az "egyen e-mailt" én is, hogy adja meg bankszámlaszámát stb. ahova utalhatjuk, na majd meglátjuk jön-e összeg, na meg mennyi és mikor.
És aztán ki tudja mennyi pénz marad ott náluk, mi lesz az amit kifizetnek, mi lesz az amit nem, ki lesz az aki 2-3-4e Ft-okat bent hagy örökre. Nagyon jól kitalálták ezt a maguk szempontjából, hogy senki ne tudjon rá készülni, nehogy mindenki kivegye a pénzét. Nekik így volt jó, pontosan tudták hogy nem tisztességes amit csinálnak, ne legyenek illúzióink:-)

#496 március 31, 2015, 15:31:39, dynand
Idézetet írta: akosh76 Dátum március 30, 2015, 22:18:33
Kedves érdekeltek!

Én 7 év után ezen "korrekt" húzás után kiesek a Porsce 911 játékból.

Kicsit körüljártam a kérdést, és úgy határoztam jogi útra terelem a dolgot.
(Mondhatják egyesek, hogy nem tudom lenyelni a békát... hát, nem nagyon).

Nem érdekel a játékszabályzatuk, mert nem azt sértettem meg a bet-at-home, hanem a játékosok között tett indokolatlan különbséget azzal, hogy kizárt. Ennek viszont jogi következményei lehetnek egy máltai székhelyű uniós társaságnak. Több emailt küldtem ma nekik, nem érdekelte őket - majd a jogi következmények érdekelni fogják.

Aki hasonlóan járt mint én, privátban írjon emailt.

"A bet-at-home.com fenntartja a jogot és az időpontot, hogy indoklás nélkül visszavonja a bet-at-home.com tippversenyt és egy a bet-at-home.com által megadott esetleges új kezdési időpontot határozzon meg.
A bet-at-home.com fenntartja a jogot, hogy a részvételi feltételeket bármikor indoklás nélkül megváltoztassa."

Ha kiperelted belőlük az új 911-est ne felejts majd írni ide hogy sikerrel jártál  ;D

"Nem érdekel a játékszabályzatuk" ez elég baj mert őket meg igen  :)

Idézetet írta: dynand Dátum március 31, 2015, 15:22:27

...A bet-at-home.com fenntartja a jogot, hogy a részvételi feltételeket bármikor indoklás nélkül megváltoztassa."...



Ennyi.

Ezzel a mondattal kb. minden iroda bevédi magát.


"Zárolt számlájának egyenlege 0 euró. A fogadási számlájára beváltott 7 eurós utalvány törlésre került rendszerünkben, ugyanis az utalvány összegét nem forgatta meg 3-szor. Megértését köszönjük."

:P   :'(


"Minden jót kívánunk Önnek, és ha egyéb kérdése merülne fel bármivel kapcsolatban, kérjük, jelezze felénk."

Most én is kívánjak valamit? hehe

Idézetet írta: dynand Dátum március 31, 2015, 15:22:27
Ha kiperelted belőlük az új 911-est ne felejts majd írni ide hogy sikerrel jártál  ;D

"Nem érdekel a játékszabályzatuk" ez elég baj mert őket meg igen  :)

Nyilván, ha le van írva úgy is van :) :) :) :)  vagy esetleg nem, mivel ha jogellenes bármit leírhatsz, attól még nem lesz jogszerű... csak egy pillanatra gondolkozunk el ezen  :P

Nagy tisztelettel mondom, az hogy, ezzel a mondattal úgy gondolták ki van védve a jogkövetkezmény, nyilván az ő álláspontjuk. Egy másik pedig az indokolatlan különbségtétel. A Máltai polgári jogban tilos bármilyen olyan magatartás pl. ami a nyerési esélyek egyoldalú megváltoztatását szolgálja. Hangsúlyoztam, a máltai bíróság mondja ki a döntésében majd azt, hogy jogsértőek voltak vagy sem.

Azt sem állítottam, hogy 911-est perelném ki belölük, méltányos kártérítés viszont álláspontom szerint megillethet, ha kiderül, jogsértőek voltak.

Aki figyelmesen elolvasott, láthatta, elsőként a máltai szerencsejáték felügyelet mondja ki, jogsértően jártak-e el, vagy sem, mivel ott rögtön panasszal éltem. Ennek tükrében van lehetőség azt mérlegelni, érdemes-e perelni.

Az ilyen nyereményjátékokban nem biztos, hogy az LGA a felelős hatóság. Majd a válaszukat mindenképp ird meg a fórumra.

Én kaptam újabb emailt most ami alapján elindították a kifizetést megadott bankszámlaszámra. Konkrét összeget is írtak ami stimmel. Meglátjuk.

Az autós játékban tegnap 10 magyar volt, ma már csak 2...  :-\

#504 március 31, 2015, 18:27:38, Sziszka123
Kíváncsi vagyok én is mennyi lesz az annyi. Volt egy futó 100% bónuszom ami 2/3 részt ki volt már pörgetve. Csak az a rossz érzésem van hogy ezt ők nem nagyon fogják figyelembe venni. De abba azért bízok hogy a nyereményt legalább odaadják nem csak a befizetést.  ???

szerk.:

Ez egyre jobb lesz :bash:

"Köszönjük, hogy elküldte nekünk a banki adatokat.

Amint 2015. április 14-én kiértékelésre kerül a cRaZy Bet fogadása, kérjük, vegye fel velünk újra a kapcsolatot a fogadási számla egyenlegének kifizetése érdekében.

Előre is köszönjük, és várjuk jelentkezését."

Ez mi már? Zárolva a számla de azért a fogadás lezárását megvárják? Mégse akarnak annyira fizetni >:(

"A bet-at-home számláján fel nem használt bónuszok törlésre kerülnek, és nem lesznek átvezetve a Betclic számlára. Azonban örömmel közöljük, hogy üdvözlő bónusz várja a Betclic számláján, amelyről néhány napon belül részletes információt küldünk."


#506 április 01, 2015, 14:56:55, imax
Mennyi bónuszt adnak? Én biztos nem kapok, mert már van betclic számlám :(

Idézetet írta: imax Dátum április 01, 2015, 14:46:18
Mennyi bónuszt adnak? Én biztos nem kapok, mert már van betclic számlám :(

Reménykedj, hogy majd a betclic is osztogat kuponokat.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 01, 2015, 06:40:32
"A bet-at-home számláján fel nem használt bónuszok törlésre kerülnek, és nem lesznek átvezetve a Betclic számlára. Azonban örömmel közöljük, hogy üdvözlő bónusz várja a Betclic számláján, amelyről néhány napon belül részletes információt küldünk."

Igen, tényleg vár 3000 kemény magyar forint ott  :D

most rendet raktam és találtam két kupont.. 5euro, 2euro? a betclicen nem tudom már felhasználni, ugye?