Tipster Liga Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: davixxx Dátum május 31, 2018, 16:52:06
Nem inkább 2.5 gól fölé és 3.5 gól alá?:)
Egyetlen esetben lehet nyertes mindkét tipp és akkor vehetjük úgy, hogy ugyanarra az eseményre tettél két nyertes tippet. Kihasználtad, hogy az egyik odds 1.98, a másik meg 2.02.
A saját esélyeid is rontod és ez tulajdonképpen arbolás. Szóval nem lehet tenni ilyen típusú tippeket.

Módosult a szabályzat a tenisz mérkőzések esetében:

Teniszben ha feladás történik, akár a mérkőzés kezdete előtt is, a mérkőzés győztesére tett tippek érvényesek. Ha ilyen mérkőzésen van befejezett játszma, akkor az adott játszma győztesére és az over /under-re tett tippek érvényesek.
Minden más tipp törölve lesz és helyette újat kell tenni.


A változtatás a ma 15:23 után tett tippekre érvényes.

Természetesen ha valaki visszalép, akkor a visszalépés után már nem lehet ellene tippet tenni, tehát nem kerül jogosulatlan előnybe senki.

Az alábbi fogadási fajta érvényes a versenyben és lehet tippet választani innen?
Első gól. Ha nem esik gól, a tét visszajár.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 07, 2018, 07:31:36
Az alábbi fogadási fajta érvényes a versenyben és lehet tippet választani innen?
Első gól. Ha nem esik gól, a tét visszajár.
Nem, mert itt értelmetlen. Ha nincs gól, akkor vesztes a tipp.

Sziasztok!
Lenne egy észrevételem.
Szerintem nem kellene engedni a fogadáskészítő lehetőséget. Mivel lényegében ezek kombi tippek és ha jól tudom ebbe a játékba ez nem megengedett.
Azért van a 4 kategória hogy mindböl legyen egy tippünk  és ne 2-3 kissebb oddsból legyen meg a legnagyobb kategóriás tipp
Biztos lesznek akiknek ez az ötlet nem fog tetszeni de ha lehet róla szó akkor már akár a következö fordulótol ne lehessen használni a fogadáskészítőt

Idézetet írta: babuci91 Dátum október 30, 2018, 09:00:24
Sziasztok!
Lenne egy észrevételem.
Szerintem nem kellene engedni a fogadáskészítő lehetőséget. Mivel lényegében ezek kombi tippek és ha jól tudom ebbe a játékba ez nem megengedett.
Azért van a 4 kategória hogy mindböl legyen egy tippünk  és ne 2-3 kissebb oddsból legyen meg a legnagyobb kategóriás tipp
Biztos lesznek akiknek ez az ötlet nem fog tetszeni de ha lehet róla szó akkor már akár a következö fordulótol ne lehessen használni a fogadáskészítőt
Szerintem is igazad van, habar egy 3feletti oddsz (kombiban) eltalalasa semmivel sem konnyebb, mint barmely 3 feletti szorzo simma esemenyen, ha konnyebb lenne te is ezt csinalnad. Viszont az mas kerdes ,h ezt visszanezni h tenyleg megvolt-e a min oddsz kovetelmeny , az majdhogynem lehetetlen. De jobban jarna mindenki ha sajat tippjeivel foglalkozna, es nem massal. Ha ez megtortenne akkor mar nem is lennenk magyarok  ;D    :cya:

Átolvastam a szabályzatot, de nem találtam olyan előirást, amely konrétan meghatározná azt, hogy kombi vagy single fogadást kell illetve lehet megtenni. Az is tény, hogy a szabályzat meghatározásaiból az olvasható ki, mintha csak single tippekről lenne szó.  Azzal egyetértek, hogy a fogadáskészitő használatával megtett tippek  többnyire a kombi kategóriába esnek, de van olyan is, hogy az odds értékhatára alapján érdemes single tippként is használni (pl. gól, vagy szöglet számának választéka nagyobb, mint a normál ajánlat).
Ezért az a véleményem,hogy válasszuk külön a fogadáskészitő tippeket single és kombi kategóriákra és úgy vitassuk meg az esetleges módosítást.

Még egy észrevétel a témával kapcsolatban: A sima vagy single tippek között is van olyan ami tulajdonképpen kombi fogadásként is értelmezhető és nem a fogadáskészítőben van. (eredmény+gólok száma 2,5 felett/alatt, mindkét csapat gólt szerez+gólok száma 2,5 felett/alatt)

Idézetet írta: Winger Dátum október 30, 2018, 10:29:46
Még egy észrevétel a témával kapcsolatban: A sima vagy single tippek között is van olyan ami tulajdonképpen kombi fogadásként is értelmezhető és nem a fogadáskészítőben van. (eredmény+gólok száma 2,5 felett/alatt, mindkét csapat gólt szerez+gólok száma 2,5 felett/alatt)

Pontosan ezt akartam írni. Bár én ritkán használom a tipsterben ezt, (beten meg még ritkábban, mert nem engedi még 2-es kötésbe sem tenni ezeket... :bash:) igazából ugyanolyan tipp, mint az összes többi szerintem, csak a tippet megjátszó esélyei csökkennek azáltal, hogy nem egy esemény kell ahhoz, hogy a tippje zöldüljön :D


Nekem inkább az lenne érdemes módosítás, hogy ne 4-es legyen a felső odds határ, hanem mondjuk 5, oké ne lehessen 30-as oddsos ht/ft tippet rakni (bár miért ne? ::)), de azért egy 4,5-es jó gg+H férjen még bele ;D

Minél kevesebb tiltást szeretnék a szabályzatban.

Wingernek és pesharknak is igaza van, egy fogadáskészítő csak az esélyét csökkenti a találatnak.  Ügy mint a DNB. Nem néztem utána, de kb. 50-50 a jó és rossz tippek aránya így.

Ebben a 4 évszakban nem lesz változtatás, leghamarabb 2019 március 1-től lehet esetleg csak single tipp. Szeretném megvárni az 1 évet és összegezni a tapasztalatokat.

Nagyobb odds sem lesz addig, de változhatnak a kategóriák és akár több kategória is lehet. (Ennek nem túl sok esélye van, jobb szeretnék több játékostól 4 tippet, mint kevesebbtől ötöt.)