stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 17, 2013, 23:16:08, stdavid
Üdv!  :cya:

Volt már itt 2 naplóm is, de azokat sajnos nagyon elhanyagoltam, így jobbnak láttam újat indítani.

Azért néhány szót magamról a fogadások terén.. A fő "profilom" az élő fogadások, legyenek akár az eltúlzott oddsok, value betek, keresztbefogadások. Így a naplómba leginkább csak az elemzéseim, és néhány mérkőzés előtti tippem kerül csak be.

Nem szeretem a kombikat, mára letisztult annyira a "játékom", hogy kizárólag szóló fogadásokat kötök, többnyire 1.7-1.8-as átlagoddson.

Hogy mikre fogadok? Leginkább focira, azon belül is magyar NB1, angol Premier League és természetesen a mainstream BL, válogatott meccsek. Emellett kosárlabda, leginkább NBA, illetve férfi tenisz.

Hogy mekkora téten játszok azt sose szoktam beírni, volt egy időszak mikor a tőke % -át írtam be, de ezt is hanyagolnám már.

Kedvelt irodáim közé tartozik a Bet365, a Betclic az Unibet.

A régi naplómban volt pár "törvényem", melyet módosítás nélkül átmásolnék:

1. A tét maximum a tőke 10% -a! A bankroll menedzsment úgy érzem az egésznek az alapja, lehet bármilyen jó találati arány, ész nélkül mindenki 0 -ra van ítélve.
2. Minimum 1.5 -ös odds! Vannak sikeres fogadók, sikeres stratégiák is az 1.1-1.3 -as oddsokra, én azonban sose éreztem túl kifizetődőnek, nagyon sokat kéne ahhoz fogadni, hogy ezek megtérüljenek, hiszen 1 bukott fogadást követően majdhogynem 10 -et kéne nyerni hiba nélkül, hogy csak megtérüljön ez.
3. Csak olyan eseményre fogadok, mellyel én magam is tisztában vagyok. Csak, mert meggyőző egy elemzés, vagy sokan ajánlanak egy fogadást, annak általában nem szoktam bedőlni. Inkább szeretek magamra hallgatni, magam utánanézni a dolgoknak. Az pedig alap, hogy olyan sportágakat, mérkőzéseket követek, mely érdekel és ebből adódóan tisztában vagyok az erőviszonyokkal!
4. Egy eseményen csak egy függő fogadás lehet! Ez leginkább a Live dolgoknál jöhet szóba, persze a sure bet az más. Itt leginkább arra gondolok, hogy például rakom egy csapat győzelmét és mellé még egy zsíros over -t is. Aztán ha bukik a megérzésem, akkor oda mindkét fogadás!
5. Ha sorrendben 3 vesztes fogadásom van akár legyen az Live, szelvények stb akkor kis pihenő! Ez leginkább a türelemről, önfegyelemről szól.
6. Fogadási kényszer legyőzése! Ne azért üljek le nézni egy mérkőzést, mert arra fogadni akarok, hanem a sportélményért! És ha van valamilyen megérzésem, akkor mobilról esetleg ránézek az oddsokra, semmi több!

Szeretném végre nem elhanyagolni a naplóírást, sajnos az előző kettő a végére elég átláthatatlan és igénytelen lett.. elsősorban azért vezetem majd, hogy magamnak átláthatóbbá tegyem a tippjeimet, de természetesen örömmel fogadok itt bárkit, ha hozzáfűznivalót, plusz információt talál a tippjeimhez, esetleg vitatkozna valamin.

Sok sikert mindenkinek! :beerchug:

#1 szeptember 20, 2013, 09:22:48, stdavid
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=7502

Zalaegerszegi TE - Nyíregyháza Spartacus
(Magyarország - NB 2) 2013.09.20 15:30
Tipp: DNB / 2
Odds: 1.66
Fogadóiroda: Unibet

Péntek délután 15.30 -kor az NB2 6. fordulójában a Zalaegerszeg fogadja a Nyíregyháza csapatát. Nevében ez akár egy NB1 -es összecsapásnak is elmehetne, azonban nemhogy NB2 -ben rendezik meg, de közel se lesz rangadó. Az én véleményem szerint ez egy "országos kettes", az oddsok 2.40 -ről némileg lecsúsztak, de még mindig érdemes behúzni a vendéget. Lássuk is miért.

A Zalaegerszeg tavaly mindössze a 4. helyet szerezte meg a Keleti csoportban, így legnagyobb örömük az lehetett, hogy megmenekültek a bennmaradásért való osztályozóktól. Az új NB2-es szezonra egyértelmű célkitűzésük a feljutás volt, és a szakma is azon 5-6 csapat közé sorolta őket, melyeknek reális esélyük lehet a feljutásra. Nos ez eddig alaposan borulni látszik. Pedig a játékoskeret mondhatni erősödött. A tavalyi csapatból visszavonult a klub legendája Kocsárdi, távozott Budovinszky és Seye. Érkezett viszont a tehetséges irányító Kulcsár Krisztián és a rutinos Vayer Gábor is. Mindezek ellenére a ZTE az 5 meccsen elért 5 pontjukkal egyelőre a kiesés ellen harcol a bajnokság 12. helyén. A legutóbbi fordulóban a szintén gyengélkedő Vasas elleni sima 2-0 -ás vereségüket követően Simon Antal vezetőedzőt menesztették, helyére Lendvai Miklós a klub korábbi játékosa került ideiglenesen. Azonban úgy gondolom, hogy nem az ő szerepével volt a gond. Évek óta lehet problémákat hallani, a siralmas kiesés éve óta Egerszegről. Legújabb botrányuk az Ajka elleni MK meccset érinti, mikor is egy albán pék, a vendégre tett magas oddsos szelvényét "bundás" címkével feltöltötte egy közösségi portálra a mérkőzés előtt, a hozzászólásokból pedig egyértelműen kivehető volt, hogy Pavicseviccsel, az egerszegiek támadójával konzultálhatott előtte...

A Nyíregyháza a tavalyi siralmas Nyugati csoportos 5. helyezését követően mondhatni tisztogatásba kezdett. Távozott a kiöregedő Bodnár László és Bárányos Zsolt, érkezett viszont Bajzát Péter, Szilágyi Péter, Rubus Tamás, Szokol Zsolt és még több tehetséges, fiatal magyar játékos. És eddig úgy néz ki remek munkát végeztek a nyáron. A Nyíregyházánál (is) egyértelmű célkitűzés volt a feljutás és nem alaptalanul. 5 meccsen 5 győzelem, 100% -os eredménysor. És több 3-4 gólos siker, Békéscsabán emberhátrányban nyertek 3-2 -re, míg legutóbb Tatabányán "csak" 2-1 -es sikerre futotta már. Bajzát Péter ráadásul bombaformában játszik.

Csak viszonyításképpen: azt a Vasast, melytől 2-0 -ra kikapott a ZTE, a Nyíregyháza 4-0 -ra verte. Azt a Dunaújvárost, melytől 3-0 -ra kikapott a ZTE, a nyíregyháza szintén 4-0 -ra verte. Az az Ajka, mely bajnokin 2-2 -t játszott idegenben a ZTE -vel, majd az elhíresült kupameccsen elverte őket, azt a Nyíregyháza könnyedén, 3-0 -ra verte idegenben. És azért némi sebtapasz a ZTE -nek: A Békéscsabát otthon 3-1 -re verte a ZTE (ez az egyetlen győzelmük), melyet a Nyíregyháza mindösszesen csak 3-2 -re idegenben, igaz emberhátrányban.

Úgy gondolom, hogy gyakorlatilag osztálykülönbség van a 2 gárda között. A ZTE -nél komolyabb nagytakarítás szükséges, akár felsőbb szinteken is, hogy végre megoldódjon az egerszegi foci helyzete. Még ha Lendvai Miklós fel is tudná rázni a csapatukat, kétlem, hogy pont egy ilyen bombaformában lévő Nyíregyháza ellen sikerülne ez. A vendég csapat viszont tovább roboghat az NB1 felé, és gyakorlatilag végleg kilőhetnék a ZTE -t a feljutásra esélyes csapatok közül.

A vendég odds rendkívül csábító, így beérem egy biztosabb DNB -vel, mely még mindig jól fizet, melyért a tv előtt is izgulhatunk, hiszen élőben közvetíti a Duna. Tippem 1-3.

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 20, 2013, 09:18:53
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=7502

Zalaegerszegi TE - Nyíregyháza Spartacus
(Magyarország - NB 2) 2013.09.20 15:30
Tipp: DNB / 2
Odds: 1.66
Fogadóiroda: Unibet

Péntek délután 15.30 -kor az NB2 6. fordulójában a Zalaegerszeg fogadja a Nyíregyháza csapatát. Nevében ez akár egy NB1 -es összecsapásnak is elmehetne, azonban nemhogy NB2 -ben rendezik meg, de közel se lesz rangadó. Az én véleményem szerint ez egy "országos kettes", az oddsok 2.40 -ről némileg lecsúsztak, de még mindig érdemes behúzni a vendéget. Lássuk is miért.

A Zalaegerszeg tavaly mindössze a 4. helyet szerezte meg a Keleti csoportban, így legnagyobb örömük az lehetett, hogy megmenekültek a bennmaradásért való osztályozóktól. Az új NB2-es szezonra egyértelmű célkitűzésük a feljutás volt, és a szakma is azon 5-6 csapat közé sorolta őket, melyeknek reális esélyük lehet a feljutásra. Nos ez eddig alaposan borulni látszik. Pedig a játékoskeret mondhatni erősödött. A tavalyi csapatból visszavonult a klub legendája Kocsárdi, távozott Budovinszky és Seye. Érkezett viszont a tehetséges irányító Kulcsár Krisztián és a rutinos Vayer Gábor is. Mindezek ellenére a ZTE az 5 meccsen elért 5 pontjukkal egyelőre a kiesés ellen harcol a bajnokság 12. helyén. A legutóbbi fordulóban a szintén gyengélkedő Vasas elleni sima 2-0 -ás vereségüket követően Simon Antal vezetőedzőt menesztették, helyére Lendvai Miklós a klub korábbi játékosa került ideiglenesen. Azonban úgy gondolom, hogy nem az ő szerepével volt a gond. Évek óta lehet problémákat hallani, a siralmas kiesés éve óta Egerszegről. Legújabb botrányuk az Ajka elleni MK meccset érinti, mikor is egy albán pék, a vendégre tett magas oddsos szelvényét "bundás" címkével feltöltötte egy közösségi portálra a mérkőzés előtt, a hozzászólásokból pedig egyértelműen kivehető volt, hogy Pavicseviccsel, az egerszegiek támadójával konzultálhatott előtte...

A Nyíregyháza a tavalyi siralmas Nyugati csoportos 5. helyezését követően mondhatni tisztogatásba kezdett. Távozott a kiöregedő Bodnár László és Bárányos Zsolt, érkezett viszont Bajzát Péter, Szilágyi Péter, Rubus Tamás, Szokol Zsolt és még több tehetséges, fiatal magyar játékos. És eddig úgy néz ki remek munkát végeztek a nyáron. A Nyíregyházánál (is) egyértelmű célkitűzés volt a feljutás és nem alaptalanul. 5 meccsen 5 győzelem, 100% -os eredménysor. És több 3-4 gólos siker, Békéscsabán emberhátrányban nyertek 3-2 -re, míg legutóbb Tatabányán "csak" 2-1 -es sikerre futotta már. Bajzát Péter ráadásul bombaformában játszik.

Csak viszonyításképpen: azt a Vasast, melytől 2-0 -ra kikapott a ZTE, a Nyíregyháza 4-0 -ra verte. Azt a Dunaújvárost, melytől 3-0 -ra kikapott a ZTE, a nyíregyháza szintén 4-0 -ra verte. Az az Ajka, mely bajnokin 2-2 -t játszott idegenben a ZTE -vel, majd az elhíresült kupameccsen elverte őket, azt a Nyíregyháza könnyedén, 3-0 -ra verte idegenben. És azért némi sebtapasz a ZTE -nek: A Békéscsabát otthon 3-1 -re verte a ZTE (ez az egyetlen győzelmük), melyet a Nyíregyháza mindösszesen csak 3-2 -re idegenben, igaz emberhátrányban.

Úgy gondolom, hogy gyakorlatilag osztálykülönbség van a 2 gárda között. A ZTE -nél komolyabb nagytakarítás szükséges, akár felsőbb szinteken is, hogy végre megoldódjon az egerszegi foci helyzete. Még ha Lendvai Miklós fel is tudná rázni a csapatukat, kétlem, hogy pont egy ilyen bombaformában lévő Nyíregyháza ellen sikerülne ez. A vendég csapat viszont tovább roboghat az NB1 felé, és gyakorlatilag végleg kilőhetnék a ZTE -t a feljutásra esélyes csapatok közül.

A vendég odds rendkívül csábító, így beérem egy biztosabb DNB -vel, mely még mindig jól fizet, melyért a tv előtt is izgulhatunk, hiszen élőben közvetíti a Duna. Tippem 1-3.

Eredmény: 1 - 4

:great:

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 20, 2013, 09:18:53
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=7502

Zalaegerszegi TE - Nyíregyháza Spartacus
(Magyarország - NB 2) 2013.09.20 15:30
Tipp: DNB / 2
Odds: 1.66
Fogadóiroda: Unibet

Péntek délután 15.30 -kor az NB2 6. fordulójában a Zalaegerszeg fogadja a Nyíregyháza csapatát. Nevében ez akár egy NB1 -es összecsapásnak is elmehetne, azonban nemhogy NB2 -ben rendezik meg, de közel se lesz rangadó. Az én véleményem szerint ez egy "országos kettes", az oddsok 2.40 -ről némileg lecsúsztak, de még mindig érdemes behúzni a vendéget. Lássuk is miért.

A Zalaegerszeg tavaly mindössze a 4. helyet szerezte meg a Keleti csoportban, így legnagyobb örömük az lehetett, hogy megmenekültek a bennmaradásért való osztályozóktól. Az új NB2-es szezonra egyértelmű célkitűzésük a feljutás volt, és a szakma is azon 5-6 csapat közé sorolta őket, melyeknek reális esélyük lehet a feljutásra. Nos ez eddig alaposan borulni látszik. Pedig a játékoskeret mondhatni erősödött. A tavalyi csapatból visszavonult a klub legendája Kocsárdi, távozott Budovinszky és Seye. Érkezett viszont a tehetséges irányító Kulcsár Krisztián és a rutinos Vayer Gábor is. Mindezek ellenére a ZTE az 5 meccsen elért 5 pontjukkal egyelőre a kiesés ellen harcol a bajnokság 12. helyén. A legutóbbi fordulóban a szintén gyengélkedő Vasas elleni sima 2-0 -ás vereségüket követően Simon Antal vezetőedzőt menesztették, helyére Lendvai Miklós a klub korábbi játékosa került ideiglenesen. Azonban úgy gondolom, hogy nem az ő szerepével volt a gond. Évek óta lehet problémákat hallani, a siralmas kiesés éve óta Egerszegről. Legújabb botrányuk az Ajka elleni MK meccset érinti, mikor is egy albán pék, a vendégre tett magas oddsos szelvényét "bundás" címkével feltöltötte egy közösségi portálra a mérkőzés előtt, a hozzászólásokból pedig egyértelműen kivehető volt, hogy Pavicseviccsel, az egerszegiek támadójával konzultálhatott előtte...

A Nyíregyháza a tavalyi siralmas Nyugati csoportos 5. helyezését követően mondhatni tisztogatásba kezdett. Távozott a kiöregedő Bodnár László és Bárányos Zsolt, érkezett viszont Bajzát Péter, Szilágyi Péter, Rubus Tamás, Szokol Zsolt és még több tehetséges, fiatal magyar játékos. És eddig úgy néz ki remek munkát végeztek a nyáron. A Nyíregyházánál (is) egyértelmű célkitűzés volt a feljutás és nem alaptalanul. 5 meccsen 5 győzelem, 100% -os eredménysor. És több 3-4 gólos siker, Békéscsabán emberhátrányban nyertek 3-2 -re, míg legutóbb Tatabányán "csak" 2-1 -es sikerre futotta már. Bajzát Péter ráadásul bombaformában játszik.

Csak viszonyításképpen: azt a Vasast, melytől 2-0 -ra kikapott a ZTE, a Nyíregyháza 4-0 -ra verte. Azt a Dunaújvárost, melytől 3-0 -ra kikapott a ZTE, a nyíregyháza szintén 4-0 -ra verte. Az az Ajka, mely bajnokin 2-2 -t játszott idegenben a ZTE -vel, majd az elhíresült kupameccsen elverte őket, azt a Nyíregyháza könnyedén, 3-0 -ra verte idegenben. És azért némi sebtapasz a ZTE -nek: A Békéscsabát otthon 3-1 -re verte a ZTE (ez az egyetlen győzelmük), melyet a Nyíregyháza mindösszesen csak 3-2 -re idegenben, igaz emberhátrányban.

Úgy gondolom, hogy gyakorlatilag osztálykülönbség van a 2 gárda között. A ZTE -nél komolyabb nagytakarítás szükséges, akár felsőbb szinteken is, hogy végre megoldódjon az egerszegi foci helyzete. Még ha Lendvai Miklós fel is tudná rázni a csapatukat, kétlem, hogy pont egy ilyen bombaformában lévő Nyíregyháza ellen sikerülne ez. A vendég csapat viszont tovább roboghat az NB1 felé, és gyakorlatilag végleg kilőhetnék a ZTE -t a feljutásra esélyes csapatok közül.

A vendég odds rendkívül csábító, így beérem egy biztosabb DNB -vel, mely még mindig jól fizet, melyért a tv előtt is izgulhatunk, hiszen élőben közvetíti a Duna. Tippem 1-3.
Jó tipp volt játszottam is! Köszi

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 23, 2013, 12:18:53
Bajnokok Ligája 2013/14 (1.Forduló):

1.hely: stdavid - 10€ Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert!  :beerchug:

Szervizben van a gépem, ezért nem tudtam írni ide, de azért ennek itt a helye :)

A héten csak lightosan, mobilról tudtam fogadni, mivel szervizben van a gépem, valószínűleg a hét folyamán tudok érte menni. Addig elemzéseket az SfGuruba biztosan nem tudok írni :noway:

Mindenesetre a héten elég jó eredménnyel zártam, leginkább a szombati napnak köszönhetően, a héten összesen x3.11 -szereztem a kezdő tőkémet :great: Ki is vettem némi pénzt, most kevesebből vágok neki a mostani hétnek.

Fortuna Dusseldorf - Greuther Furth
(Németország - Bundesliga II.) 2013.10.07 20:15
Tipp: DNB / 2
Odds: 1.95
Fogadóiroda: Betclic

Most elemzés nélkül, de ez az egyetlen mai mérkőzés előtti tippem. A bajnokság egyik legjobb formájában lévő gárda, mely a Bundesligába való azonnali visszakerülésért küzd, egy alsóházi csapathoz látogat. Alapvetően nem értem az oddsokat, a Fürthöt láttam már párszor az Eurosport2 -ön a szezonban, Stieber vezérletével egész jó focit tolnak ezen a szinten, sztem most is ők az esélyesek, tényleg nem értem a kb egál oddsokat :)

#7 október 08, 2013, 21:33:52, stdavid
Idézetet írta: stdavid Dátum október 07, 2013, 18:55:47
Fortuna Dusseldorf - Greuther Furth
(Németország - Bundesliga II.) 2013.10.07 20:15
Tipp: DNB / 2
Odds: 1.95
Fogadóiroda: Betclic

Most elemzés nélkül, de ez az egyetlen mai mérkőzés előtti tippem. A bajnokság egyik legjobb formájában lévő gárda, mely a Bundesligába való azonnali visszakerülésért küzd, egy alsóházi csapathoz látogat. Alapvetően nem értem az oddsokat, a Fürthöt láttam már párszor az Eurosport2 -ön a szezonban, Stieber vezérletével egész jó focit tolnak ezen a szinten, sztem most is ők az esélyesek, tényleg nem értem a kb egál oddsokat :)

Eredmény: 2 - 1

:noway:
Te jó ég, hogy kaptak ezek ki.. az első félidőben ugye megvan a vezetés, de jó 2-3 góllal mehettek volna, momentuma nem volt a hazai csapatnak. A 2.félidőben volt egy 3 perces rövidzárlat, azalatt lőttek 2 gólt a hazaiak.. de azon túl továbbra is végig mezőnyfölényben a vendégek, 2 üreskapus helyzetet biztosan láttam tőlük a vége felé, elképesztő..
Így azért fájó, de ez 10ből 8szor vendégsiker lett volna, így látva utólag se bántam meg ezt a tippet, ez egyszerűen hatalmas pech volt.

San Jose Sharks - New York Rangers
(NHL) 2013.10.09 04:30
Tipp: San Jose Sharks nyer
Odds: 1.60
Fogadóiroda: Betclic

Alapvetően saját ötletelés, majd némi utánajárás után megerősítve, végül itt a chaten is hasonló véleményekkel találkoztam. Ezt se küldtem be SfGuruba, szal csak 1-2 sor:
2 körüli odds a sima végeredmény, így hosszabbítással együtt az 1.60 is elég baráti szerintem. A Rangerstől a szezon első felére sok jót nem lehet várni, új edző, formálódó csapat, alapvetően most még pofozógépek lesznek szerintem is, amíg pedig ilyen jó oddson lehet veretni őket, addig veretni is kell. Amúgy pedig a Sharks az ellenfél, a főcsoport, vagy akár a liga egyik legerősebb gárdája, ha vki nem tudná :) De a tippem fő érve az maga a Rangers - és az "veretésük".

Szolnoki Olaj - MZT Skopje
(Kosárlabda - Adria Liga) 2013.10.08 18:00
Tipp: Szolnoki Olaj nyer
Odds: 1.55
Fogadóiroda: Betclic

Egy átalakult Szolnok fogadja első hazai Adria Liga meccsén a Skopje gárdáját, tavaly is ütötték őket otthon, alapvetően ennek a meccsnek egy kötelező győzelemnek kéne lennie, az 1. forduló kissé csalódást okozott. Ezt most illene javítani, hazai pályán sztem meg lesz. Az odds kissé alacsony, így a hendit nem biztos, hogy bemerném vállalni.

Félidőben egész jó játékkal vezet a Szolnok :) Remekül védekeznek, kifejezetten a palánk alatt dominálnak meglepően simán, a lepattanók aránya vmi félelmetes :) Így tovább!

Idézetet írta: stdavid Dátum október 08, 2013, 18:02:58
Szolnoki Olaj - MZT Skopje
(Kosárlabda - Adria Liga) 2013.10.08 18:00
Tipp: Szolnoki Olaj nyer
Odds: 1.55
Fogadóiroda: Betclic

Egy átalakult Szolnok fogadja első hazai Adria Liga meccsén a Skopje gárdáját, tavaly is ütötték őket otthon, alapvetően ennek a meccsnek egy kötelező győzelemnek kéne lennie, az 1. forduló kissé csalódást okozott. Ezt most illene javítani, hazai pályán sztem meg lesz. Az odds kissé alacsony, így a hendit nem biztos, hogy bemerném vállalni.

Eredmény: 81 - 69

:great:

Idézetet írta: stdavid Dátum október 08, 2013, 17:40:20
San Jose Sharks - New York Rangers
(NHL) 2013.10.09 04:30
Tipp: San Jose Sharks nyer
Odds: 1.60
Fogadóiroda: Betclic

Alapvetően saját ötletelés, majd némi utánajárás után megerősítve, végül itt a chaten is hasonló véleményekkel találkoztam. Ezt se küldtem be SfGuruba, szal csak 1-2 sor:
2 körüli odds a sima végeredmény, így hosszabbítással együtt az 1.60 is elég baráti szerintem. A Rangerstől a szezon első felére sok jót nem lehet várni, új edző, formálódó csapat, alapvetően most még pofozógépek lesznek szerintem is, amíg pedig ilyen jó oddson lehet veretni őket, addig veretni is kell. Amúgy pedig a Sharks az ellenfél, a főcsoport, vagy akár a liga egyik legerősebb gárdája, ha vki nem tudná :) De a tippem fő érve az maga a Rangers - és az "veretésük".

Eredmény: 9 - 2

:great:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=7757

Vasas - Diósgyőri VTK
(Magyarország - Ligakupa) 2013.10.09 16:00
Tipp: Handicap (2 esélyes)(Határ -1) / 2
Odds: 1.85
Fogadóiroda: Bet365

A hét közepén, még a válogatott mérkőzések előtt megrendezik a Ligakupa 3. fordulóját. Szünetel így a NB1, azonban az NB2 az nem. És ez itt a tipp kulcsa. Ugyanis a "A" csoportban szerda délután 16:00 -kor a másodosztályú Vasas fogadja az elsőosztályú Diósgyőr csapatát.

Az NB2 nem szünetel, szombaton 17:00 -kor a Vasas otthon fogadja a Gyirmót gárdáját, amely ráadásul jelenleg komolyabb játékerőt képvisel a Vasasnál, így egészen biztos, hogy vagy tartalékol a Ligakupában a hazai együttes, vagy nagyon takarékon teszik oda magukat. És ez egy, az NB2-ben is vergődő gárda esetében nem sok jót jelenthet egy DVTK ellen. A Vasas 3 meccses győzelmi sorozatban volt a legutóbbi fordulóig, azonban a hétvégén a Balmazújváros otthonában vereséget szenvedtek, így jelenleg a nem túl előkelő 11. helyen várhatják 8 fordulót követően a folytatást. Úgy gondolom, hogy a német szakvezetésről, "szakmai" munkáról, a nyári játékosmozgásokról felesleges hosszabb sorokat írni, aki nem követi az NB2 -őt az is látja, hogy valami nagyon bűzlik Angyalföldön.

A Diósgyőr Sivic mesterrel szárnyal, bombaformában vannak az NB1 -ben, talán nekik pont rosszul jött a válogatott szünet. Az ő esetükben nincs ok a tartalékolásra, tovább gyakorolhatják az új szakember elképzeléseit, melyre remek terep lehet a Ligakupa, és az ellenfél is alkalmas lehet erre. Még ha tartalékosan is lép fel a Diósgyőr, valószínűleg rendkívül motiváltak lehetnek a mellőzött játékosok, hiszen komoly versenyhelyzet van a csapatba kerülésért. Aki pedig egy Diósgyőrben "csak" a padon szerepel, az biztosan húzóember lehetne egy jelenlegi Vasasban. Így logikusan következik szerintem a sima vendéggyőzelem.

Az eddigi Ligakupa meccseken a Vasas 3:1 -re kikapott az MTK -tól, majd 1:0 -ra verte a Kisvárdát. A Diósgyőr pedig 1:1 -et játszott a Kisvárdával, majd 3:1 -re verte az MTK -t.

Összességében egy nagyon sima vendéggyőzelmet várok, a Vasast abszolút hidegen hagyja ez a sorozat, és ha egy NB2 -es középcsapat nem vesz komolyan egy ilyen összecsapást, abból sok jó nem fog kisülni..

Tippem: 1-3 -as vendégsiker.

Jó lehet a tipp!
A nyíregyházi csapat vezetősége is kijelentette,hogy a liga kupa,mint olyan,csak a 3.számú lesz a számukra!
Legfontosabb a bajnokság,magyar kupa!