flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Pár sorban rólam: több mint 10 éve foglalkozom sportfogadással, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Anno Tippmix, később online fogadás. Azon belül leginkább focis vagyok, de jöhet tenisz, kosár-, kézilabda, fogadtam én már olyan sportokra is, amiről azt sem tudom, eszik-e vagy isszák, de a mindenevőség nem jellemző rám.
Szeretek élőben fogadni, voltak nagy nyereményeim, nagy veszteségeim, emellett egy időben éjszakáról éjszakára nagyüzemben pókereztem. Hosszú távon a cash game nem jött be, mert ha keresni akar vele az ember, túl sok időt kell vele tölteni, a sportfogadással ellentétben nem lehet olyan hirtelen nagyokat nyerni (tudom, vannak többrésztvevős allinek, de sokat kell mákolni, könnyű elveszteni mások hülyesége miatt a nehezen megkeresett pénzt), manapság inkább hobbiból kisebb versenyeken indulok (freerollokon is voltak 3-500 dolláros nyereményeim).

Visszatérve a naplóhoz és a sportfogadáshoz, leszögezem, hogy ez inkább csak egy kísérlet. Nem fogtok olvasni tőlem mélyre ható elemzéseket, a hosszú évek alatt rájöttem, hogy írhat az ember oldalakat, meg bízhat állandóan az országos egyesekben, kötelező győzelmekben, a csapatok erre igyekeznek mindig rácáfolni. Inkább az a baj, hogy jellemző rám a borzasztóan rossz bankroll-fegyelem. Ha a tippjeimet megosztom, önmagamat kényszerítem majd, hogy kicsit komolyabban átgondoljam a tippjeimet, aszerint tegyek téteket, úgy verjem el a pénzt.

Jelenleg 102,2 $ az egyenlegem a bet365-nél, így a tétek elsőre óvatosabbak lesznek, de ha valahogy belejönnék, majd emelkedni fognak azok is. Most megkezdődtek a jobb focibajnokságok, fogok tenni szisztémás szelvényeket, eredményeket tartalmazó vagy over-under kötéseket is. A kupameccsek sosem érdekelnek (csak európai szinten, de ott annál jobban), inkább bajnokik és válogatott meccsek.

Elsőre röviden ennyi, nyugodtan szóljatok bele a naplóba, ha valami tetszik vagy nem tetszik, mindenesetre remélem, hasznos tagja leszek a fórumnak, nem úgy, mint eddig ;-)

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 03, 2010, 13:07:32


Inkább az a baj, hogy jellemző rám a borzasztóan rossz bankroll-fegyelem. Ha a tippjeimet megosztom, önmagamat kényszerítem majd, hogy kicsit komolyabban átgondoljam a tippjeimet, aszerint tegyek téteket, úgy verjem el a pénzt.



Ezeket a sorokat olvasva, rájöttem, hogy mi "rokonok" vagyunk  :D Sok sikert a naplóhoz, önfegyelmet és sok zöldet kívánok!  :ok:

Köszi  :cya:

Egy adalék: most is megy élőben egy Central Coast-Melbourne Victory focimeccs.
60. perc körül 2-0-s hazai vezetésnél a hazai győzelem 1,071-es oddson áll. Nemrég valószínűleg sima all-int toltam volna rá, most inkább visszafogom magam. Pedig 7 % kamat nem volna olyan rossz ilyen pici bankhoz  ;)

Hétvégén nem nagyon voltam gépközelben, kicsit élőztem az EB-selejtezők közben, ott feljebb ment a bankrollom, meg élőztem picit szombaton is, ott meg visszaestem. így ugyanott vagyok, ahol voltam, 107 $

A következő EB-selejtezőkön próbálkozok 1-2 gyenge tippel. Gyenge: kis oddsok, közepes esély, kevesebb kockázat. (Élőben sokkal több nagy oddsot vállalok be, esélye ugyanannyi, tétek kicsik).

Csehország-Litvánia H 1,30
Málta-Lettország V 1,80
Dánia-Izland H 1,30
Hollandia-Finnország H 1,12
Törökország-Belgium 1X 1,12
Bosznia-Franciaország X2 1,44

Ezt 6/4-ben és 6/5-ben megpróbálom, plusz kb. 2-t kiválasztok közülük, és kötésben 10-20 $ téttel megrakom.

Újra itt... ::)

A napló elejei 100 dolláros bankrollt még akkoriban sikerült lenulláznom... (mily meglepő...)

Azóta voltak gyenge próbálkozásaim, kevés sikerrel, párszor elment pár ezres itt-ott (bwinen adtak 1250 bónuszt, meg befizettem 2-3-szor 2-3000 Ft-okat SB-re). Jó ideje már nem űzöm a sportfogadásokat, max. az eredményeket követem.

Most a bet-at-home megdobott egy jó ajánlattal, 100 eurós befizetésre ugyanannyit adnak ajándékba. Azaz adtak, s ezzel le is lövöm a poént: én kihasználtam ezt az ajánlatot, ismét befizettem egy nagyobb összeget, így most kerek 200 euróról indulva megpróbálok valamit összehozni. Igyekszem keveset élőzni, hétvégente napközben úgyis keveset vagyok gép előtt, így marad a megfontoltabb, előrelátóbb tippelés.
A 200 euró kevés egy normális szisztémához, de annak se vagyok ellensége. Egyébként is 1000 dollárnyi összeget kell 1,70 oddson megforgatnom. 1-1 tippre nem szándékozom 10 eurónál többet tenni.

Röviden ennyi, hamarosan tippekkel is jelentkezem.

Tegnap nyertem egy picit, de nem írtam be előre,így nem osztom meg.
Holnap egész nap nem leszek gép előtt,csak este, így feladok pár szelvényt.

Ez egy sima kombi, 1,45 euróval. (nem nagyon bízom benne)

Hamburger SV - FSV Mainz 05 (Tipp)      1    1,85    
FK Mlada Boleslav - FC Zbrojovka Brno (Tipp)      1    1,50
Blackpool FC - Chelsea FC (Tipp)      2    1,30       
AC Fiorentina - Calcio Catania (Tipp)      1    1,65    
FC Basel - FC Zürich (Tipp)      1    1,70        
Larisa Ael - Panathinaikos (Tipp)      2    1,80     
Lierse SK - AS Eupen (Tipp)      1    1,85        
SK Rapid Wien - SV Josko Fenster Ried (Tipp)      1    1,70

system 6/5:

Hamburger SV - FSV Mainz 05 (under/over 2.5) (Under/Over)      2    1,80        
UD Levante - RCD Espanyol Barcelona (under/over 2.5) (Under/Over)      2    2,00     
Racing de Santander - Real Madrid (under/over 2.5) (Under/Over)      2    1,75     
FC Utrecht - Roda JC Kerkrade (under/over 2.5) (Under/Over)      2    1,75        
Besiktas JK - Trabzonspor (under/over 2.5) (Under/Over)      2    1,75     
SK Rapid Wien - SV Josko Fenster Ried (under/over 2.5) (Under/Over)      2    1,80

Egyelőre.

A kombifogadásom 7 lejátszott meccséből 4 jött be, megint nem én leszek, aki a top10 nyertesek közt szerepel az oldalon.  8) (igaz, a szorzók sem voltak túl nagyok).

A systemnél 6 tippből a fele legalább bejött.

Új alapokra kell helyeznem a fogadásaimat.  :angel:

#7 március 10, 2011, 14:04:04, flamman
Mára:

Roma-Sahtar over2,5 -> 1,70 odds.

Tetszik a BAH-pókerterem is. Már nagyon régen játszottam itt (értelmes limiten), de tegnap sportfogadáson elvesztett 70 euró helyett nyertem 110-et pókeren (NL20 és NL25). Kár, hogy nincs már bónuszom náluk, csak FPP-ket adnak, amit meg úgy látom, 100 €-s versenynevezésre lehet csak használni.

Roll: kerek 450 € (492-ről estem vissza, ma is volt gyenge élő-tippem)

Lássuk, miből élünk:

Barcelona-Real Sociedad over
Woking-Luton over
Manchester City-Wigan over
Salzburg-Mattersburg over
Pasching-Innsbruck over
Wisla Krakow-Lechia Gdansk over
Bielefeld-Leverkusen over
Bari-Palermo under
Dundee FC-Inverness over
Gaziantepspor-Corum over

Ez mind mára, odds nélkül.

Barcelona-Real Sociedad over
Woking-Luton over
Manchester City-Wigan over

Salzburg-Mattersburg over
Pasching-Innsbruck over
Wisla Krakow-Lechia Gdansk over

Bielefeld-Leverkusen over
Bari-Palermo under

Dundee FC-Inverness over
Gaziantepspor-Corum over

6/10: 60 %

#10 szeptember 26, 2013, 09:54:24, flamman
Napoli-Sassuolo over
Newcastle-Leeds over
Elche-Real Madrid over 3,5
Sturm Graz-Neustadt over

Genk-Tubize over
Panathinaikos-Ergotelis over

AZ Alkmaar-Sparta Rotterdam over
Helsingborg-Malmö over
Maribor-Velenje over
Dinamo Kijev-Metalurg Donyeck over

Nagyon ügyes vagyok  :crazy:

5/10: 50%

össz: 11/20: 55%

Zürich-Aarau
Norrkoping-Halmstad
Kayserispor-Pazarspor
Lilleström-Molde
Feyenoord-Dordrecht
Heerenveen-Twente
Iraklis-Xanthi
Hifk-FC Pohu
Aalborg-Esbjerg
Inter-Fiorentina

mind over

Zürich-Aarau
Norrkoping-Halmstad
Kayserispor-Pazarspor
Lilleström-Molde
Feyenoord-Dordrecht
Heerenveen-Twente

Iraklis-Xanthi
Hifk-FC Pohu
Aalborg-Esbjerg
Inter-Fiorentina


9/10: 90 % Ügyes.

Össz: 20/30: 67%

#13 szeptember 27, 2013, 22:42:29, flamman
Mára:

Paks-Mezőkövesd
Valldolid-Malaga
Parndorf-Kapfenberg
Antwerp-Wirton
Viborg-Vestjaelland

Lahti-Jaro
Maastricht-Emmen
Cork City-UC Dublin
Bursaspor-Akisar belediye

Connash-Bangor

mind over

Hétvégén nem leszek itthon, ezért szombatra:

Manchester United-West Brom       
Kecskeméti TE-Győri ETO
Leverkusen-HSV Hannover
AC Milan-Sampdoria
Real Madrid-Atletico Madrid
Millwall-Leeds
Carlisle-Notts County
Sturm Graz-Innsbruck   
Genk-Mechelen
Olimpik Sarajevo-NK Vitez
Goias-Fluminense
Apollon-Alki Larnaca
Portadown-Glentoran
Panionios-Olympiakos
Utrecht-Roda
Ajax-G.A. Eagles
Kashiwa-Albirex Niigata    
Legia Warszawa-Slask Wroclaw
Ventspils-Spartaks    
Oberhausen-Siegen       
Lanciano-Bari under    
Kilmarnock-Celtic   
Queen's Park-Annan   
Grasshoppers-St. Gallen    
Velenje-Celje

Bari under, többi over

Vasárnap:

Stoke-Norwich       
Debreceni VSC-MTK Budapest       
Werder Bremen-Nürnberg   
Catania-Chievo    
AS Roma-Bologna   
Coventry-Brentford       
Salzburg-Neustadt    
Anorthosis-Doxa    
Aalborg-Aarhus    
Silkeborg-Koge       
Jeonbuk-Suwon       
Turku PS-Myllykoski PA       
Oulu-Ilves       
Aris-Panetolikos    
Twente-Groningen    
FC Oss-Dordrecht    
Lech Poznan-Widzew Lodz    
Cruz Azul-Leon      
Kongsvinger-Hodd    
Barcelona B-Mallorca    
Young Boys-Zürich   
Assyriska FF-GAIS    
Crvena Zvezda-Spartak Zlatibor Voda    
Trabzonspor-Konyaspor    
Vorskla-Dinamo Kijev

Mind over

#14 december 02, 2013, 12:01:34, flamman
Na ezek kb. egy (vagy több) nagy nulla volt.

Csaljunk.

Kezdjük elölről :)

Mára:

Graafschaap-Emmen over 2,5
Wolfsburg-Hamburg over
Honvéd-Kecskemét over

Elazigspor-Bursaspor over
Horn-First Wien over