Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum november 29, 2018, 11:43:21
Hello
Nekem ez a gondom nem enged befizetni
Másnak is volt ilyen?
Én is jártam már így. Ez nekem az után jött elő hogy újra engedélyezték a termek a közvetlen bankszámláról való feltöltést és a skrillre feltöltést bankszámláról. Ha simán a számláról fiezettem be a skrillre akkor azt a pénzt nem engedte befizetni semmilyen irodához. viszont nekem Rafis számlám van és ha rapid transferrel töltöttem fel a skrill egyenleget akkor gond nélkül be tudtam vele fizetni bárhová. Viszont ma ugyanígy töltöttem volna fel pénzt a skrillre a bankom le is vonta a pénzt de a skrillre meg nem érkezett meg. tudja valaki mi leheta  gond? Írtam a skrill supportnak de gyors választ nem várok sajna.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum november 29, 2018, 14:44:40
Nekem az lenne a gondom hogy a bankszámlámról befizettem 13 dollárt a skrillre de az összeg nem íródott jóvá viszont a bankom levonta  apénzt. Mi lehet a gond?

Mikor indítottad a befizetést a Skrilledre a bankszámládról?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 29, 2018, 15:44:28
Mikor indítottad a befizetést a Skrilledre a bankszámládról?

13:30-kor de rögtön meg szokott történni. Küldi smsben a beírandó kódot. Beírom feldolgozza és kb 10 mp és a skrill számlán a pénz.

érdekes ami lekertem pénzt mashonnan skrillre azt engedte befizetni de amit mas kuldott szemelyesen azt nem

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum november 29, 2018, 11:43:21
Hello
Nekem ez a gondom nem enged befizetni
Másnak is volt ilyen?
azt irtak hogy ezt amit vki kuldott szemelyesen csak kuldeni tudom masnak....

Légyszives segítsetek mar milyrn email cimen lehet őket elérni amin tudok reklamálni? mert 4 napja írtam nekik és válasura sem méltatnak. a [email protected] cimre irtam nekik.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum december 03, 2018, 09:26:21
Légyszives segítsetek mar milyrn email cimen lehet őket elérni amin tudok reklamálni? mert 4 napja írtam nekik és válasura sem méltatnak. a [email protected] cimre irtam nekik.

Itt próbáltad (WEB)?

https://www.skrill.com/en/support#/path/1048967012/Contact-us.htm

Vagy: +44 203 308 2520

Sziasztok.Ti tapasztaltatok már olyat,hogy hitelesített skrill számlán nem tudtok egy irodához befizetni vagy pénzt küldeni másik skrill felhasználónak?Nálam ez a helyzet."Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill customer service for assistance."Ezzel az üzenettel blokkolja a skrill összes tranzakciómat.Megkérdeztem tőlük,hogy mi lehet a gond,azt írták töröljem a cookie-kat,próbáljak másik böngészőt stb stb.Próbáltam több készüléket,különböző ip-címmel,de ugyanez a helyzet.Valaki tapasztalt már ilyet?Köszönöm a segítséget.


Tudja valaki,hogy mi a szar van a skrill-el?13 napja várok hogy hitelesítsék az euros skrill számlámat!November 26-án csináltam meg az online verifikációt.Azóta email-en is elküldtem nekik a személyit,de semmi.Elképesztő.6 emailt küldtem nekik azóta,egyszer válaszoltak,hogy rengeteg a dolguk,pár nap és végeznek.De ennek másfél hete és azóta egy email-re se válaszoltak.Online se lehet már kérdést beadni náluk.Felmentem a twitter és a facebook oldalukra és a friss posztjaikhoz tucatjával érkeznek a panaszos levelek,hogy nem hitelesítik a számlákat és csúsznak a kifizetésekkel.Valaki 3 hete vár már.Mi folyik velük????

Idézetet írta: Maestro90 Dátum december 09, 2018, 18:40:08
Tudja valaki,hogy mi a szar van a skrill-el?13 napja várok hogy hitelesítsék az euros skrill számlámat!November 26-án csináltam meg az online verifikációt.Azóta email-en is elküldtem nekik a személyit,de semmi.Elképesztő.6 emailt küldtem nekik azóta,egyszer válaszoltak,hogy rengeteg a dolguk,pár nap és végeznek.De ennek másfél hete és azóta egy email-re se válaszoltak.Online se lehet már kérdést beadni náluk.Felmentem a twitter és a facebook oldalukra és a friss posztjaikhoz tucatjával érkeznek a panaszos levelek,hogy nem hitelesítik a számlákat és csúsznak a kifizetésekkel.Valaki 3 hete vár már.Mi folyik velük????

Jelenleg nem használom, de kérlek írd már be ide, hogy mi a történet folytatása, mert érdekel... Meg ha esetleg tudsz valami konkrétabbat, hogy mi van velük. Köszi!  :o



Látom már lehet küldeni másnak ingyen pénzt a bankszámlájára...??? Jól értelmezem?

Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 18, 2018, 10:26:08
Látom már lehet küldeni másnak ingyen pénzt a bankszámlájára...??? Jól értelmezem?

Vagy nem  :laugh:... Számláról számlára lehet és magyarból nem lehet magyarba ...

Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,hogy Skrillre azaz a Raiffeisen számlára mert ugye oda kell utalni,az mennyire probléma ha én devizában,euróban  indítottam el az utalást?Mármint hogy úgy érkezzen a Skrill, Raiffeisen-es számlára? Köszönöm