Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Sziasztok!

Következő a problémám:
Nyitottam SKRILL számlát, befizettem MasterCarddal, nyitottam PokerStars.ES fiókot, be akartam fizetni SKRILL-ről, ami  nem megy. Ilyen kérdés/beállítás, hogy gambling vagy non-gambling célra lesz e használva a SKRILL, sehol nem volt, mégsem engedélyezett a gambling... :( A bank egyébként Unicredit. Mit tehetek? Fontos, hogy működjön a SKRILL-Stars közti tranzakció!
Screenshotok:
SKRILL egyenleget ezen a felületen töltöttem fel a bankkártyával:



Ez látható, mikor a spanyol Starsra szeretnék befizetni:


Idézetet írta: Ecallpinshap Dátum január 05, 2019, 11:39:05
Sziasztok!

Következő a problémám:
Nyitottam SKRILL számlát, befizettem MasterCarddal, nyitottam PokerStars.ES fiókot, be akartam fizetni SKRILL-ről, ami  nem megy. Ilyen kérdés/beállítás, hogy gambling vagy non-gambling célra lesz e használva a SKRILL, sehol nem volt, mégsem engedélyezett a gambling... :( A bank egyébként Unicredit. Mit tehetek? Fontos, hogy működjön a SKRILL-Stars közti tranzakció!
Screenshotok:
SKRILL egyenleget ezen a felületen töltöttem fel a bankkártyával:



Ez látható, mikor a spanyol Starsra szeretnék befizetni:



A Skrill felületén van lehetőséged Bitcoint venni a "CRYPTO" fül alatt. Vegyél amennyit enged, majd add el ugyanott. Kicsit ráfizetős ugyan, de megoldja a problémádat.

Kösz, én besz..rok ha ezzel a trükkel tényleg "átverem" :D 100%, hogy működik?

Idézetet írta: Ecallpinshap Dátum január 05, 2019, 13:10:29
Kösz, én besz..rok ha ezzel a trükkel tényleg "átverem" :D 100%, hogy működik?

Már többször javasolva volt. Próba, cseresznye.  ;D

Kösz srácok, akkor rá is rántok   :great:

Idézetet írta: Ecallpinshap Dátum január 05, 2019, 13:18:25
Kösz srácok, akkor rá is rántok   :great:
Húha, ennyire azért ne nyílj meg nekünk, maradjon a négy fal között  ;D

#3186 január 08, 2019, 11:20:29, SPF Admin
Skrill változások 2019 Március 13-tól:


1. Skrill Service Fees

The following change shall apply to the service fee referenced in the Skrill Account Terms of Use:

Your Skrill Account is free for personal use as long as you login or make a transaction at least every 12 months. If you don't do this, a monthly service fee of EUR 5.00 (or equivalent) will be deducted monthly from the funds in your Account.

Konkrétan egy év során legalább egyszer be kell lépned a Skrilles számládra, annak érdekében, hogy ne vonjanak le 5 eurós kezelési költséget. Nyilván ez a változás nem érinti azokat akik rendszeresen használják a számlájukat.

2. Termination or suspension of your Skrill Account

We may now at any time suspend or terminate your Skrill Account without notice if we have reason to believe that another Skrill or NETELLER account held by you has been used for any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.

Mosásra csak a mosógépet használd, meg egy kis mosóport, esetleg öblítőt.   ;D

Elég belépni vagy pénzt is mozgatni kell a költségek elkerüléséért?

Idézetet írta: p22 Dátum január 08, 2019, 11:59:23
Elég belépni vagy pénzt is mozgatni kell a költségek elkerüléséért?

Elég belépni.

Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,ha Skrillre pénteken kora reggel küldtem pénzt,akkor annak a mai napon rajta kellene lenni a számlán?A bankom még  pénteken ,miután  elküldtem,1-2 óra  múlva  teljesítette  is az utalást.Illetve lehet hogy hülyeség volt,de ezt utólag vettem észre,hogy devizában utaltam.Viszont akkor ha nem fogadták el a devizát,akkor nem kellett volna már visszautalni a pénzt?

Idézetet írta: six Dátum január 08, 2019, 19:24:09
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,ha Skrillre pénteken kora reggel küldtem pénzt,akkor annak a mai napon rajta kellene lenni a számlán?A bankom még  pénteken ,miután  elküldtem,1-2 óra  múlva  teljesítette  is az utalást.Illetve lehet hogy hülyeség volt,de ezt utólag vettem észre,hogy devizában utaltam.Viszont akkor ha nem fogadták el a devizát,akkor nem kellett volna már visszautalni a pénzt?

A Skrilles számlád milyen pénznemben van? Az lehet, hogy neked azt írták, hogy teljesítették az utalást, de ez még nem 100%. Ha például péntek délután utaltál, akkor az a nap már kiesik, így a tegnap este még csak a második munkanap végénél tartottál. Bizonyos esetekben 2-5 munkanap.

Eurós a Skrilles számlám.Péntek kora reggel utaltam.Utólag jöttem rá,hogy lehet hülyeség volt euróba indítani az utalást.Mert elvileg forintban kellene indítani az utalást.De mindegy mert most várakoznom kell így is úgy is,majd kiderül.

Sziasztok! Skrill kiutalás bankszámlára mennyi idő mostanában? Köszi!

Idézetet írta: Superhero Dátum január 10, 2019, 14:07:09
Sziasztok! Skrill kiutalás bankszámlára mennyi idő mostanában? Köszi!

Helló. Én pár napja egyik reggel igényeltem, másnap a bankszámlámon volt.

Hali!

Skrillről fizettem be bet365-re pár napja, tegnap volt is egy kifizetésem betről Skrillre. Most ezzel az összeggel szeretnék újra befizetni bet365-re, erre azt jelzi, hogy az egyenlegem nem használhatom gamblingre.. Ez hogy lehet? Hát a bet365-től jött alapból a pénz, amit amúgy is Skrillről fizettem be oda.
Vki találkozott hasonlóval? Vip support még nem jelzett vissza..