Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum január 17, 2019, 02:56:17
Hali!

Skrillről fizettem be bet365-re pár napja, tegnap volt is egy kifizetésem betről Skrillre. Most ezzel az összeggel szeretnék újra befizetni bet365-re, erre azt jelzi, hogy az egyenlegem nem használhatom gamblingre.. Ez hogy lehet? Hát a bet365-től jött alapból a pénz, amit amúgy is Skrillről fizettem be oda.
Vki találkozott hasonlóval? Vip support még nem jelzett vissza..

Hasonló problémám van 2-3 napja, csak nekem nem ezt írja ki, hogy gambling-re nem használhatom hanem valami más marhaságot, érvénytelen/régi jelszó, ilyesmi. Mindig ugyanaz a hibaüzenet, több irodához is megpróbáltam most befizetni mert előbb azt hittem csak egynél jön elő. Sőt, Netellerre sem enged átutalni pénzt, akkor is ugyanez az üzenet.
Írtam nekik, de hát Skrill ügyfélszolgálat....mindenki ismeri, örülhetsz ha válaszolnak valamit, mondjuk 2 hét múlva.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 17, 2019, 17:53:59
Hasonló problémám van 2-3 napja, csak nekem nem ezt írja ki, hogy gambling-re nem használhatom hanem valami más marhaságot, érvénytelen/régi jelszó, ilyesmi. Mindig ugyanaz a hibaüzenet, több irodához is megpróbáltam most befizetni mert előbb azt hittem csak egynél jön elő. Sőt, Netellerre sem enged átutalni pénzt, akkor is ugyanez az üzenet.
Írtam nekik, de hát Skrill ügyfélszolgálat....mindenki ismeri, örülhetsz ha válaszolnak valamit, mondjuk 2 hét múlva.

undortó komolyan hogy mindenki le akarja szopni az ember pénzét ebben a köcsög világban. már azt várom mikor csinálja meg az iroda hogy elveszi valami mondvacsinált indokkal az ember befizetett egyenlegét... lefogadom hogy ilyen is lesz a jövőben

Idézetet írta: stdavid Dátum január 17, 2019, 02:56:17
Hali!

Skrillről fizettem be bet365-re pár napja, tegnap volt is egy kifizetésem betről Skrillre. Most ezzel az összeggel szeretnék újra befizetni bet365-re, erre azt jelzi, hogy az egyenlegem nem használhatom gamblingre.. Ez hogy lehet? Hát a bet365-től jött alapból a pénz, amit amúgy is Skrillről fizettem be oda.
Vki találkozott hasonlóval? Vip support még nem jelzett vissza..

A kíváncsiság kedvéért kipróbáltam amit írtál, mert pár napja én is utaltam ki a bet365-ről. Semmi problémám nem volt, a szokásos módon ment minden.

Ilyen problémám még nekem se volt, pedig sztem lassan 10 éves a fiókom és gyakran fizetek ki és be. :redchug:

Időközben a probléma "megoldódott". Na persze nem a Skrilltől jeleztek vissza.. volt még pár napja egy kártyás pénzfelvételem, amit mostanra számoltak el. Ez se így működött eddig, de csak ez lehet a logikus magyarázat, amíg nem került ez fel a tranzakciók közé, addig kvázi zárolták az egyenleget? ::)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 18, 2019, 14:21:01
Ilyen problémám még nekem se volt, pedig sztem lassan 10 éves a fiókom és gyakran fizetek ki és be. :redchug:

Időközben a probléma "megoldódott". Na persze nem a Skrilltől jeleztek vissza.. volt még pár napja egy kártyás pénzfelvételem, amit mostanra számoltak el. Ez se így működött eddig, de csak ez lehet a logikus magyarázat, amíg nem került ez fel a tranzakciók közé, addig kvázi zárolták az egyenleget? ::)

Igen, zárolták.

Ugyan ez a problémám jelenleg nekem is. A múlt héten utaltam ki egy nagyobb összeget, de maradt még az egyenlegen. Erre most az 1xbetnél szeretnék nyitni egy új számlát, de nem lehet. Azt írja, hogy az egyenlege nem használható gambling-re. Írtam nekik, de mire ezek reagálnak az barack is leérik...

Én napi szinten utalok le pénzt Skrillre illetve onnan irodákba.Semmilyen gondom nincs vele.  :great:

#3202 február 01, 2019, 17:59:52, Superhero
Idézetet írta: runin Dátum január 31, 2019, 12:20:35
Én napi szinten utalok le pénzt Skrillre illetve onnan irodákba.Semmilyen gondom nincs vele.  :great:

Ma volt utalásos kifizetés? Tegnap du. kértem ki a confirmation email megjött de a processed nem és a pénz sem.

1726kor jott az email.

Idézetet írta: Superhero Dátum február 01, 2019, 17:08:36
Ma volt utalásos kifizetés? Tegnap du. kértem ki a confirmation email megjött de a processed nem és a pénz sem.

1726kor jott az email.

Honnan hova utaltál? SB-ről 1 nap, amíg Sportingbet volt,addig 2 óra alatt Skrillen volt a pénz. Bet365 2-4 óra alatt át szokta dobni.

Idézetet írta: runin Dátum február 02, 2019, 07:48:45
Honnan hova utaltál? SB-ről 1 nap, amíg Sportingbet volt,addig 2 óra alatt Skrillen volt a pénz. Bet365 2-4 óra alatt át szokta dobni.

Skrillről utaltam a saját bankszámlára.
1xbet 1-10 perc amíg kifizet skrillre 😉

Idézetet írta: Superhero Dátum február 04, 2019, 07:55:32
Skrillről utaltam a saját bankszámlára.
1xbet 1-10 perc amíg kifizet skrillre 😉

Folyószámlára nyílván 1-3 munkanap,banktól is függ.
Én csak Skrillt használom szerencsejátékra. Van hozzá dombornyomott MC,azzal lehet vásárolni,pénzt felvenni,stb..  ;)

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni hogy euros skrill számlám is lehet?
Nyitottam egy skrill fiokot de ott csak 0 forintot látok.
Át lehet ezt állitani eurosra?Van euros bankszámlám onnan utalnék eurot skkrillre.Jo lenne ha euro is érkezne a skrillre nem konvertálgatná át forintra.Mert euroban tenném majd meg a téteimet.
Lehetséges?
Köszönöm

Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van skrilles számlámon 37499 Ft viszont amikor befizetek bet365-re azt írha hogy a Balance 28725. Ezt tudja valaki miért van ez?

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 12, 2019, 21:04:07
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van skrilles számlámon 37499 Ft viszont amikor befizetek bet365-re azt írha hogy a Balance 28725. Ezt tudja valaki miért van ez?

Lehetséges, hogy az egyenleg többi része "non-gambling", mármint nem használhatod szerencsejáték szolgáltatóknál.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 12, 2019, 23:35:29
Lehetséges, hogy az egyenleg többi része "non-gambling", mármint nem használhatod szerencsejáték szolgáltatóknál.
Értem köszi, bár hogy ez most mitől lett így azt nem tudom. Az elmúlt 1,5 évben nem tapasztaltam még ilyet és nem töltöttem fel másképpen sem a skrilles pénztárcámat, na de mindegy.