Mert játék az élet..nemde?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 08, 2010, 18:16:54, hardcore
Üdv a naplóm olvasóinak,

gondoltam vezetek egy naplót én is, mert miért ne. Azt nem garantálom, hogy rendszeresen írok ide, de megpróbálok rá időt szakítani. Rólam annyit, hogy kb 6 éve fogadok jelenlegi állás szerint pluszos játékos vagyok, reméljük még hosszabb távon is így lesz. Jelenleg a bet-at-home oldalán fogadok. A bankrollom állása 130 euro.

Akkor lássuk a mai tippeket:

     Hollandia - Magyarország (Tipp)                       1     1,15   :ok:       
    Ghána - Lettország (Tipp)                              1    1,55     :ok:   
    KK Cibona VIP Zagreb - KK Zadar (Tipp)      1    1,25    :ok:   
        Recco - RN Savona (Tipp)                              1   1,25    :ok:   
    Gyori Eto FC II - Gyirmot SE (Tipp)              2    1,20 :redchug: :redchug: :redchug:       
    Oroszország - USA (Tipp)                              1   1,25  :ok:

Tét: 10 euro
Össz. Odds:4,18
Nyerési esély: 41,78 euro    

Rázós:
(ebben a hóban eddig 20/18 találat mlb-ben)

     St. Louis Cardinals - Milwaukee Brewers (Tipp)       1     1,65   :great:        
    Baltimore Orioles - Boston Red Sox (Tipp)              2    1,45      :great:   
    Chicago White Sox - Cleveland Indians (Tipp)      2    2,40      :great:   
    Philadelphia Phillies - San Diego Padres (Tipp)      1    1,70     :great:   
    Kansas City Royals - Detroit Tigers (Tipp)              1    2,30  :bash: :crazy: :crazy:   

Tét: 0,92 euro
Össz. Odds:22,45
Nyerési esély: 20,66    

 :cya:

Sok sikert a naplódhoz, és természetesen a fogadásaidhoz is.  :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 05, 2010, 12:03:42
:cya:

Sok sikert a naplódhoz, és természetesen a fogadásaidhoz is.  :)


köszi, neked is good luck!:D

#3 június 08, 2010, 18:17:24, hardcore
tegnapi két nyerő: (remélem jó a link)


Talán egy sportfogadó számára az a legbosszantóbb, ha egy meccsen megy el a szelvénye. Hát, ha nekem bejött volna eddigi sportfogadós karrierem során az egymeccses bukások, akkor lehet hogy már milliomos lennék:D Elég érdekes volt, hogy az EtoII hátrányból második félidőben négyet vágott, még viccelődtem is magamba, hogy mi lenne ha vágna négyet az EtoII, hát elég rendesen a falra festettem az ördögöt:D A baseball fogadásoknál nem csodálkozom a Kansas vereségén.

#5 június 06, 2010, 10:48:01, hardcore
íme a mai tippek, lusta vagyok beírogatni, ezért screenshotizok. Tét 10 euro. Bankroll: 120 euro.
Két necces meccs van a Milano ill. a Boston vajon harmadszorra is győz-é vagy sem?:D



#8 június 08, 2010, 18:18:57, hardcore
bullshit egy tegnapi napom volt >:( a két kérdéses meccs nem jött SŐT még a Brescia is kikapott otthon :fakk2: aztán raktam egy MLB szelvényt hajnali meccsekre persze h egy meccsen megy el :crazy:

És lássuk a mai tippeket, amik a tenisz jegyében fognak megtestesülni:D a Tanzánia-Brazília meccs kivételével :topbet_125: :yeah: Bízom a tenisz tippjeimben :great: ha vkinek van hozzáfűzni valója az bátran kommenteljen!
tét 18 euro. Bank 100 euro.

#10 június 08, 2010, 18:19:17, hardcore
valaki mondja már meg mit csinált Ferrero? :crazy: :crazy: 2:0-ra szétalázták. Brazília jó 0:2 félidőben simán lejön -1 hendikeppel, és Kudryavtsev is nyert 2:0-ra megint az a fránya 1 meccs :fakk:
A jó hír h van egy jóm is. Gasquet 2:0.

#11 június 08, 2010, 18:19:38, hardcore
mai uccsó fogadásom. bank: 110 euro :2guns:

a hónapban lement az első százas kör, ami kerek 80/20 tipparánnyal végződött, tehát 80%-kal tippeltem jól. Viszont 16 szelvényből csak négy lett nyertes >:( ez a négy nyertes 172,18 euro profitot hozott. Az elképesztő, hogy 8 szelvény ment el egy mérkőzésen :fakk: ami 306,54 euro tiszta hasznot hozott VOLNA.  és akkor lássuk a mai délelött/délutáni tippeket. Bank 90 euro.

kivettem az eddigi screenshotikat, mert nem volt rajta kicenzúrázva a fogadási sz.számom. Jókor vettem észre :great: mai utolsó két fogadásom. bank: 50 euro

ismét jelentkezem, a szelvényemhez no komment, mármint az mlb-hez. Van ,hogy néha kockáztatni kell, mert aki nem mer az nem is nyer, délutánra úgyis kiderül. De ha bejött volna az mlb-s szelvényem akkor 120 eurot toltam volna ezekre a tennis meccsekre. Sharapova (2), Wickmayer (3), és a francia Rezai (4) top kiemeltek. Ez egy tegnapi tudatosan előre elhatározott lépés volt, aztán majd kiderül mennyire jó lépés. Jelenlegi bankroll 0.