SfScore - Szeptember 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Szeptember 2019

Nyeremény: 5€ Skrillen/szelvény!

Szeptemberi Naptár:

1.Szelvény: Szeptember 1.
2.Szelvény: Szeptember 5.
3.Szelvény: Szeptember 6.
4.Szelvény: Szeptember 9.
5.Szelvény: Szeptember 14.
6.Szelvény: Szeptember 15.
7.Szelvény: Szeptember 21.
8.Szelvény: Szeptember 22.
9.Szelvény: Szeptember 28.
10.Szelvény: Szeptember 29.


SfScore Értesítő

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről akkor ajánljuk, hogy kérj értesítést.

Hogyan? A profil oldaladon, Beállítások doboz keretén belül van egy olyan, hogy Játékok értesítései. Ott kérheted az értesítőt, vagy akár le is iratkozhatsz róla.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerült Szeptember hónap első SfScore szelvénye (Szeptember 01.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:


Felkerültek Szeptember hónap új SfScore szelvényei (Szeptember 05. és 06.)! Sok sikert a játékhoz!
  :beerchug:

Sziasztok!

Csak érdeklődöm, hogy jól értelmezem a dolgokat a szeptember 1-ei SfScore eredménnyel kapcsolatban. Még nem volt ilyen holtversenyes szitum.

Ha jól sejtem, az alábbi pont alapján én nyertem:

"d. Utolsó tipp nyertes (zöld)/vesztes?"

Igaz!?  :)

Na nem mintha olyan véresen sok múlna rajta, de na... a dicsőség az dicsőség...  ;D ;D :beerchug:

#4 szeptember 03, 2019, 08:57:16, zsivany20
Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 03, 2019, 08:45:50
Sziasztok!

Csak érdeklődöm, hogy jól értelmezem a dolgokat a szeptember 1-ei SfScore eredménnyel kapcsolatban. Még nem volt ilyen holtversenyes szitum.

Ha jól sejtem, az alábbi pont alapján én nyertem:

"d. Utolsó tipp nyertes (zöld)/vesztes?"

Igaz!?  :)

Na nem mintha olyan véresen sok múlna rajta, de na... a dicsőség az dicsőség...  ;D ;D :beerchug:

Sorry, visszaszívtam....  most látom, hogy hárman vagyunk, és a harmadik résztvevővel ebben is holtverseny van... így akkor sorsolás dönt...  :icon_smile:

*Update, közben látom, hogy az Aug 31-ei szelvénynél is holtversenyben vagyok első... és az is sorsolásos... komoly hétvége...  ;D :beerchug:


Felkerült Szeptember hónap új SfScore szelvénye (Szeptember 09.)! Sok sikert a játékhoz! :beerchug:

Szeptember 01.: zsivany20 - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 05.: Hébehóba - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 06.: tiboriusz - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 09.: fdorka1 - 5 EUR Skrillen keresztül

Gratulálunk.  :beerchug:

Felkerültek Szeptember hónap új SfScore szelvényei (Szeptember 14. és 15.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Szeptember 14.: tharom2 - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 15.: more75 - 5 EUR Skrillen keresztül

Gratulálunk.  :ok:

Felkerültek Szeptember hónap új SfScore szelvényei (Szeptember 21. és 22.)! Sok sikert a játékhoz!   :beerchug:

Szeptember 21.: Assassin - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 22.: 1kapus - 5 EUR Skrillen keresztül

Gratulálunk.  :beerchug:

Felkerültek Szeptember hónap utolsó SfScore szelvényei (Szeptember 28. és 29.)! Sok sikert a játékhoz!   :beerchug:

Szeptember 28.: Sierra - 5 EUR Skrillen keresztül

Szeptember 29.: Rocco83 - 5 EUR Skrillen keresztül

Gratulálunk.  :beerchug: