Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én inkább ezt írtam volna:

Köszönjük, hogy vannak olyanok, akik veszik a fáradtságot és elolvassák a szabályzatot. Főleg, ha más fórumtársuknak jelzik ezt azért, hogy legközelebb ne essenek bele ebbe a hibába.

Nem volt szó semmi hibázásról, nem is érinti az aznapi végeredményt. Pusztán csak jeleztem Assassinek a dolgot.

Ui: Mellesleg az anyjukat szót "eny jével" írják.

#316 augusztus 25, 2019, 13:16:23, SPF Admin
Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 25, 2019, 12:47:52
Én inkább ezt írtam volna:

Köszönjük, hogy vannak olyanok, akik veszik a fáradtságot és elolvassák a szabályzatot. Főleg, ha más fórumtársuknak jelzik ezt azért, hogy legközelebb ne essenek bele ebbe a hibába.

Nem volt szó semmi hibázásról, nem is érinti az aznapi végeredményt. Pusztán csak jeleztem Assassinek a dolgot.

Ui: Mellesleg az anyjukat szót "eny jével" írják.

Köszönjük, hogy tagja voltál fórumunknak. További sok sikert.

ui. Mellesleg pont úgy írom, ahogy akarom.

FIGYELEM!

Fórumszabályzatunkban van egy ilyen dolog:

"5.1. Pénz és egyéb dolgok kérése

A Sportfogadás.org az egy sportfogadással foglalkozó portál, s nem egy bank. Aki pénzt kér kölcsön a fórumon az ki lesz tiltva. Privátban mindenki azt csinál amit akar, de panasz esetén akár ott is intézkedhetünk.

Nem vállalunk semmilyen felelősséget ilyen téren!"


Szeretnénk közölni veletek, hogy ez a szabálypont érvényes a chatre is, és megkérünk benneteket, hogy legyetek óvatosak, NE küldjetek pénzt senkinek, mert lehet, hogy soha sem kapjátok vissza. Sőt, garantálom, hogy van/vannak olyan személy(ek) a fórumunkon akik erre hajtanak.
Ne dőljetek be a kamu szövegeknek (pl. van egy jó tippem, de pont nincs pénzem Skrillen, holnap visszaküldöm)!

#318 november 27, 2019, 13:35:30, SPF Admin
+1 fontos dolog!

Számlát se vásároljatok senkitől!
1. Kibaszottul illegális (személyes adatok).
2. Kamu az egész. Elküldöd a pénzt, s kapsz egy nagy lófaszt.

Elnézést a nyelvezetért.

@Gorriaran , megvastagodott a Skrilles pénztárcád?

Akkor mar tudom, h mit akart a mult, s azt megelozo heten. Mondjuk nalam nem jart sikerrel, tolem valaszt sem kapott.

Engem letudott húzni pár euroval, viszont nem gondoltam volna róla ezt. Naiv dolog egy full ismeretlenben megbízni, de nem gondoltam volna róla.. néztem a naplóját, hozzászólt elég sok tippjátékhoz így nem feltétlen gondoltam kamunak a dolgot. Nyilván egy frissen regisztrált embernek nem adtam volna, meg ha nagyobb összeget kér akkor sem küldök csak úgy ismeretlenbe. Másodjára már amikor kért, akkor nem küldtem neki, hogy kifizessék a "bónuszát". Tény, hogy én vagyok a hülye, mert aki elviekben a naplója szerint milliókban játszik/játszott annak nincs 5 eurója az azért elég hihetetlen dolog..
Mindegy ezt benéztem rendesen, máskor nem lesz ilyen.
Good Job Gorriaran! :)

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 28, 2019, 18:49:17
Engem letudott húzni pár euroval, viszont nem gondoltam volna róla ezt. Naiv dolog egy full ismeretlenben megbízni, de nem gondoltam volna róla.. néztem a naplóját, hozzászólt elég sok tippjátékhoz így nem feltétlen gondoltam kamunak a dolgot. Nyilván egy frissen regisztrált embernek nem adtam volna, meg ha nagyobb összeget kér akkor sem küldök csak úgy ismeretlenbe. Másodjára már amikor kért, akkor nem küldtem neki, hogy kifizessék a "bónuszát". Tény, hogy én vagyok a hülye, mert aki elviekben a naplója szerint milliókban játszik/játszott annak nincs 5 eurója az azért elég hihetetlen dolog..
Mindegy ezt benéztem rendesen, máskor nem lesz ilyen.
Good Job Gorriaran! :)

Kuldtem en is , 5 eurot nem esik jol a lehuzos stilus,  de ugy gondoltam ezt is mint egy fogadast, sajnos nem jot be , szerncsere volt ennek forditotja is termeszetesen nem Gorriarannal  akkor sokkal tobbet kuldtek vissza . Ez van jo szive van az embernek , meg ha penze nincs is sok.

#323 november 28, 2019, 19:47:42, Tomka
Basszus pont ma írtam neki, hogy visszaküldhetné a pénzemet. No meg gondoltam rá, hogy belövök ide egy röhögős fejet.  ;D
@sunik29 Én is így vagyok vele, sőt több emberrel volt már olyan, hogy küldött bankszámlámra egy nagyobb összeget és én küldtem neki skrill-en.

@SPF Admin esetleg privátban nem küldenéd el az IP címét?

Mondjuk nem tudom mit hisz, hogy ettől a 20 eurótól, hogy megszabadított akkor most magam alá pisilek?!
Azt szoktam mondani, ha nem tudok milliárdokat ellopni, akkor milliókat nem fogok.  ::)

Pacsi Skacok!

az szép :D pedig ő nyert milliót a naplójában, nem? vagyis képet nem láttunk, de azért hihető volt

még kezdő koromban azt hittem feltaláltam a spanyol viaszt, és lebeszéltem egy emberkével hogy megadja a számlája jelszavát, van rajta 15k, csináljam. be is léptem, fel is vittem 30ig, aztán az éjjeli nhl meccseken meg pont egy rossz széria volt, és le is nulláztam. de fizukor elküldtem neki a 15k-t :D

Idézetet írta: Tomka Dátum november 28, 2019, 19:43:40
Basszus pont ma írtam neki, hogy visszaküldhetné a pénzemet. No meg gondoltam rá, hogy belövök ide egy röhögős fejet.  ;D
@sunik29 Én is így vagyok vele, sőt több emberrel volt már olyan, hogy küldött bankszámlámra egy nagyobb összeget és én küldtem neki skrill-en.

@SPF Admin esetleg privátban nem küldenéd el az IP címét?

Mondjuk nem tudom mit hisz, hogy ettől a 20 eurótól, hogy megszabadított akkor most magam alá pisilek?!
Azt szoktam mondani, ha nem tudok milliárdokat ellopni, akkor milliókat nem fogok.  ::)

Pacsi Skacok!

Tőled már 20-at kért?  :o  Vagy 4 x 5-öt?  :laugh: Eddig mindenkinél 5 volt a sarc...

Majd neztek, ha megjelenik a skrillunkon 50e huf azzal a kozlemennyel, hogy bocsi de tenyleg nem adtak ki mashogy a bonuszt, na itt egy kis karpotlas... ;D

Betman szavaival szorol szora egyetertek, na meg persze mindenkivel..

Idézetet írta: Tomka Dátum november 28, 2019, 19:43:40
@SPF Admin esetleg privátban nem küldenéd el az IP címét?
GDPR miatt személyes adatnak minősül.

Most nézem skrillen a tranzakciók között, hogy milyen szép neve van Majed Abdul :D bár nyilván csinált valami kamu skrillt erre a célra, bár akkor meg miért nem valami magyar nevet választott. Én egyébként erre az emailre küldtem: [email protected](Itt Olasz Zsolt van megadva, de ez is nyilván kamu)

Idézetet írta: Tomka Dátum november 28, 2019, 19:43:40
Basszus pont ma írtam neki, hogy visszaküldhetné a pénzemet. No meg gondoltam rá, hogy belövök ide egy röhögős fejet.  ;D
@sunik29 Én is így vagyok vele, sőt több emberrel volt már olyan, hogy küldött bankszámlámra egy nagyobb összeget és én küldtem neki skrill-en.

@SPF Admin esetleg privátban nem küldenéd el az IP címét?

Mondjuk nem tudom mit hisz, hogy ettől a 20 eurótól, hogy megszabadított akkor most magam alá pisilek?!
Azt szoktam mondani, ha nem tudok milliárdokat ellopni, akkor milliókat nem fogok.  ::)

Pacsi Skacok!

Bizony, ahogy vmlinuz is írta, a GDPR miatt nem adhatunk ki személyes adatokat (sajnos).