Sportfogadás.org Buy-ines verseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nap legyen a verseny?

Hétfő
5 (25%)
Kedd
1 (5%)
Szerda
5 (25%)
Csütörtök
2 (10%)
Péntek
1 (5%)
Szombat
3 (15%)
Vasárnap
3 (15%)

Összes szavazó: 20

Szavazás lezárva: március 20, 2012, 08:54:04

Van esetleg tervbe véve, hogy télen lesz újra privát verseny?

Tényleg jó lenne valami nagyobb szabású org-os verseny! Rég pókereztem már, és néha ki kell elégítenem vágyaimat  :D

Pont a napokban gondolkodtam én is, hogy a tél közeledtével jó lenne egy kis pókerezés.

Pokerstars megfelel mindenkinek?

#258 november 02, 2012, 11:30:19, Cesc18
Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2012, 11:18:20
Pont a napokban gondolkodtam én is, hogy a tél közeledtével jó lenne egy kis pókerezés.

Pokerstars megfelel mindenkinek?

Nekem az az 1 ami nem jó ;D Van ott vagy 20 számlám...egyikre sem merek befizetni, meg azt se tudom már mik a felhasználóneveim.

Minden más terem nekem jó...
Persze ha másik 40 embernek meg az a jó akkor alkalmazkodom és majd átbukom valakinek a nem létező nyereményem ;D

Idézetet írta: Milan Dátum november 02, 2012, 11:18:20
Pont a napokban gondolkodtam én is, hogy a tél közeledtével jó lenne egy kis pókerezés.

Pokerstars megfelel mindenkinek?

Mindegy, csak délelőtt legyen..  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 02, 2012, 12:00:55
Mindegy, csak délelőtt legyen..  ;D

Jó lehet délelőtt is de ha nagyvak vagyok dob mindenki.  :D

Bár minden szentnek maga felé húz a keze, de most nem ezért írok.

A 888 pokeren van szintén lehetőség arra, hogy barátokkal egy versenyt lenyomni, viszont ami bónusz, hogy megduplázzák a nyereményalapot (fejenként max 10$ig). Szerintem ha valamit tervezünk, emiatt érdemes lenne ide tenni:))

Ha ez valóban így van akkor nagyon idióták ott a 888pókeren, nekünk ezt meg ki kéne használni.Összeszedünk 10embert 5.50es buyinnel az ugye 50dodo, ők megduplázzák. Amit mi tét nélkül lejátszunk vki nyer és mb-en vagy bárhol máshol mindenkinek visszaosztunk 10et. :) Hetnet 5dodó inygen :) Mit szóltok?

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 09, 2012, 17:04:33
Ha ez valóban így van akkor nagyon idióták ott a 888pókeren, nekünk ezt meg ki kéne használni.Összeszedünk 10embert 5.50es buyinnel az ugye 50dodo, ők megduplázzák. Amit mi tét nélkül lejátszunk vki nyer és mb-en vagy bárhol máshol mindenkinek visszaosztunk 10et. :) Hetnet 5dodó inygen :) Mit szóltok?

:great: :great: :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 09, 2012, 17:04:33
Ha ez valóban így van akkor nagyon idióták ott a 888pókeren, nekünk ezt meg ki kéne használni.Összeszedünk 10embert 5.50es buyinnel az ugye 50dodo, ők megduplázzák. Amit mi tét nélkül lejátszunk vki nyer és mb-en vagy bárhol máshol mindenkinek visszaosztunk 10et. :) Hetnet 5dodó inygen :) Mit szóltok?

na nem csináljuk meg? :beerchug:

Mikor lesz pókerverseny?  nem szervezünk egyet?